Odpovědět k Tématu: Luxusní nábytek - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Luxusní nábytek

Luxusní nábytek 15 Bře 2013 14:04

Zdravím,
projíždím si tak diskuze a napadla mě otázka: Co považujete za luxusní nábytek? Jaký materiál popřípadě styl považujete za luxusní? Jde o design, komfort nebo praktičnost? Osobně mám ráda nábytek z masivu, který má všechny 3 prvky. Takový nábytek považuji za luxusní, protože ne všude se najdou tyhle 3 prvky dohromady. Dokonalý stolek je podle mě na fotce v příloze. A co vy?
Přílohy:

Re: Luxusní nábytek 15 Bře 2013 15:59

Ten stolek znám, to je Stolek Seart, že?
Tenhle nábytek mám taky rád - masiv, jednoduchý design, praktičnost. Mám od nich doma postel a nemůžu si stěžovat. Masiv je kvalitní materiál, postel mám 3 roky a ani jednou nezavrzala Naprosto souhlasím, že tohle lze považovat za luxusní nábytek.
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 17:00 od Michal Babor.

Re: Luxusní nábytek 18 Bře 2013 13:57

• dufek.t
Za luxusní považuji samozřejmě nábytek z masivu, dobře dílensky zpracovaný a hlavně s desingovým nápadem. Kdysi jsme dělali komplet byt v kubismu. To byl luxus, ale hlavně zajímavá, technicky složitá práce. Jen vymyslet postup, aby to drželo Ale když se zákazník po 15 letech ozval, že je pořád v pohodě a potřebuje ještě něco dodělat , pocit nádherný....

Re: Luxusní nábytek 26 Bře 2013 20:34

• Jaroš
Ano, kvalitní dílenské zpracování je podle mě luxus a na značce záleží, ale není nejdůležitější. Třeba link smazán administrátorem od pana Lamploty, tak na ty nedám dopustit. Vynikající kvalita nábytku, profesionální přístup. Samozřejmě existují i jiní kvalitní výrobci luxusního nábytku.
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 16:48 od Michal Babor.

Re: Luxusní nábytek 18 Pro 2013 18:24

• Hanka Blatná
Doporučuji si projít webovky www.zdrave-sezeni.cz, kde najdete spoustu užitečných a poučných informací o zdravém sezení a zdravotních židlích. Mně velice pomohla od bolestí zad, mám sedavé zaměstnání

Re: Luxusní nábytek 19 Pro 2013 18:10

zase reklama

Re: Luxusní nábytek 08 Úno 2014 17:00

Designovy, značkový, funkcni

Re: Luxusní nábytek 10 Úno 2014 14:24

Mě se líbí firma www.sobnabytek.cz mají velice hezký a kvalitní zboží.

Re: Luxusní nábytek 13 Úno 2014 22:56

Pekne!

Re: Luxusní nábytek 18 Úno 2014 14:03

Zajímavé, hezké barvy i provedení, něco takového bych si též představovala.

Re: Luxusní nábytek 16 Úno 2014 22:53

• Marie666
ahoj já považují za krásný a luxusní nábytek od firmy Design Outlet a udělali jsme si teď s dcerou radost s krásným lustrem www.designlive.cz/lustr-zavesny-silvia-cerna-zlata už se nám líbil i dřív, ale jakmile jsme zpozorovali, že je v akci, tak jsme po něm hned skočili

Re: Luxusní nábytek 22 Čer 2014 11:22

Ty lustry jsou opravdu úžasné!

Re: Luxusní nábytek 23 Úno 2014 16:29

• Anna88
A za jak dlouho Vám došlo zboží od nich? A neměli jste s němi žádný probléme? A už jste si u této firmy někdy kupovali třeba postel nebo pohovku? Moc se mi tu líbí postel a chtěla bych si jí koupit.

Re: Luxusní nábytek 24 Úno 2014 08:02

• Marie666
ahoj ano už jsme si od nich objednali více věcí, hlavně do obývacího pokoje a se vším jsme vždy byli spokojeni, hlavně mají originální sortiment a hlavně mají neustálé akce! No objednávali jsme si pohovku a ta přišla za 10 dnů, pokud si to dobře pamatuji. Záleží na tom, co si objednáte.

Re: Luxusní nábytek 26 Úno 2014 14:53

• Anna88
Tak to zní opravdu dobře, koukala jsem na tu akci, co mají na pohovky, ale už bude brzy končit. Tak jsem si říkala, že bych se zaregistrovala, jestli se to opravdu vyplatí? Jelikož tu mají opravdu často velice zajímavé akce a slevy.

Re: Luxusní nábytek 27 Úno 2014 07:01

Marie666 (proč 666-chcete popudit případné věřící zde diskutující?) a Anno88 (proč 88-hlásíte se snad k heslu HH Třetí říše, jež číslo 88 symbolizuje?- Pokud ano, tak to sem netahejte mezi slušné lidi). Jinak to co probíráte je sotva tak náplní na MIMIBAZAR.cz - zamyslete se na tím, kde jste návštěvníky.

Re: Luxusní nábytek 27 Bře 2014 13:22

• Dvořáková
Dobrý den, chtěli bychom si s manželem vybavit celý byt, už jsem si nechali vyměnit okna a teď už jenom nakoupit nábytek a vymalovat, ale kde? Nevíte kam, bychom měli zajít?

Re: Luxusní nábytek 28 Bře 2014 07:56

Jak už jsem psala hezká firma je www.sobnabytek.cz/ Koukala jsem na jejich stránky a pak jsem se jela podívat do jejich kamenné prodejny a naprosto mě to uchvátilo...Mají opravdu moc pěkný a kvalitní nábytek. Pokud by jste chtěli rolety, žaluzie nebo posuvné stěny tak se určitě jukněte na www.rolrols.cz/ V práci od nich máme posuvné stěny a vypadá to opravdu dobře. Tato technika mě moc zaujala, na oknech je to pěkné.

Re: Luxusní nábytek 28 Bře 2014 09:38

Vznáším otázku: co je pro Vás diskutující LUXUSNÍ nábytek? Moje kolegyně jednou pronesla moudro, že "Luxusní věci se stávají obyčejnými tehdy, když je začneme používat". Pro mně třeba luxusní nábytek je intarzovaný a opatřený šelakovou politurou. Běžný čech to nezaplatí-běžný němec ano-má totiž styl a smysl pro kvalitu. Prosím o reakce a ne jen další tupé vkládání odkazů na své firmy

Re: Luxusní nábytek 30 Bře 2014 17:50

• Radimek
pro mě může být luxusní nábytek ten, který zcela vybočuje z normálu běžného a dostupného nábytku. Jako příklad mohu uvést dva odkazy

www.inspirace-interiery.cz/top-15-kreativnich-modernich-zidli/

www.inspirace-interiery.cz/originalni-postelove-variace-vyberete-si/

Re: Luxusní nábytek 31 Bře 2014 09:18

Hmmm, tak to se Vám povedlo-zapisuji si:) Avšak když třeba postel z balonků začnete používat, stane se obyčejnou-běžnou každodenností Ale i tak taam zůstane pocit z jiného poležení.

Re: Luxusní nábytek 31 Bře 2014 20:00

Pro mě je luxusní nábytek ten s příběh - většinou koupený od někoho, ale ne nutně starožitný. Vím, co už má za sebou a dám mu nový účel a místo. Ale kvalitně zpracovaný nábytek z masivu je hned na druhém místě. takový máme stůl a přežil už nejednu rodinou a dětskou oslavu prakticky bez újmy

Re: Luxusní nábytek 28 Kvě 2014 22:29

• KamilaN
Já upřímně nemám nějak extra vyhraněný styl, ale musím říct, že na luxusní nábytek si potrpím, respektive na nábytek působící honosným dojmem, ale právě finance jsou v tomto ohledu pro m trochu problém, ale kompenzuju si to tím, že nakupuju nábytek třeba u jasair nábytek a jemu podobných, kde to mají za polovic z takových těch různých výstav a prezentaček. Přemýšlela jsem i nad tím, že by mohly zřídit třeba nějaký kamenný obchod ve stylu outlet nábytku

Re: Luxusní nábytek 10 Čer 2014 16:12

Také mám ráda masivní nábytek..a stolek je tedy moc pěkný

Re: Luxusní nábytek 12 Čer 2014 12:52

stolek v příloze musím jenom pochválit. Jinak co se týče luxusního nábytku, tak už dlouho zvažuji o posteli z masivu. Jen nemohu pořád najít jednu do které jsem se zakoukal když jsem byl v Německu. Viděl jsem jí tam a od té doby jí nemůžu najít ani na internetu. Postel a konferenční stolek. Dvě věci které by se mi líbilo trochu luxusní .

Re: Luxusní nábytek 20 Čer 2014 14:47

Tak se podívej na pavelinteriery.cz jestli tam nenajdeš nějakou inspiraci

Re: Luxusní nábytek 18 Čer 2014 15:43

• Kočkopes
Outlet nábytku - krásný nápad, to by se mi šiklo, budu se stěhovat a opravdu, panelákovou stěnu radši nechám šťastnému příštímu nájemci a osmdesátková křesla letí rovnou. Jen doufám, že mají i outletové ceny
Ten nábytek s příběhem má své kouzlo, četl jsem o lidech, co v něm našli třeba peníze nebo staré dopisy, já bych se ale trochu bál nezvaného nájemníka jménem červotoč (druhá věc je ale, že jsem pechvogel, který vždycky vytáhne ten jeden vadný výrobek ze sta tisíce)

Re: Luxusní nábytek 26 Čer 2014 18:37

• KamilaN
No právě že jen díky tomu, že ceny jsou ouletové, tak si to můžu dovolit na druhou stranu, když tady čtu ten tvůj příspěvek o tom, že někdo našel v nábytku s příběhem třeba peníze, tak by se možná vyplatilo investovat do jednoho kousku, kde by třeba nějaký peníze mohly být i když já bych je bez tak založila někam na čestné místo, protože na takovéhle věci, které jsou třeba i několik let staré, jsem trošku úchylná, takže asi zůstanu u outletu, kde prachy v šuplíku nehrozí

Re: Luxusní nábytek 30 Čer 2014 19:44

• AndreaLX
ahojky já jsem také dlouho nic nemohla najít originálního, jelikož je tu všechno stejný a má to každy dokud jsem nenašla DesignOutlet a to jenom díky své drahé kolegyni ze školky! A moc se mi líbí ruzná držátka na šperky, taky jsem si jedno koupili www.designoutlet.cz/koupelnove-doplnky já jsem neodolala té ruce a ještě jsem jí koupila i dceři do koupelny, tak jsem zzvědavá, co na ní bude říkat.

Re: Luxusní nábytek 19 Čec 2014 16:55

• Lendová
Ahoj také na této stránce nakupuji a i dárky pro mé drahé, důležité je sledování facebooku, kam dávají různé vychytávky. www.designoutlet.cz/komoda-s-proutenymi-kosiky-capian-90-cm todle bych moc ráda zakoupila mé sestře.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(b2dcd905d9)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop