Sruby & roubenky

Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: Luxusní nábytek - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Luxusní nábytek

Re: Luxusní nábytek 05 Čec 2018 22:05

• Jelenik
mrkni se na internet a uvidíš že najdeš pěkné kousky nábytku za super cenu já to tak taky udělal a pak jsem si to jen zajel ověřit do obchodu a v klídku

Re: Luxusní nábytek 17 Čec 2018 12:20

• Lubkosh
Právě že jsem se koukal a nic extra jsem nenašel a když už něco co se mi líbilo tak to bylo extrémně drahé a to si teď jaksi dovolit nemůžu..

Re: Luxusní nábytek 20 Čec 2018 12:39

• Jelenik
Zkus se kouknout na www.sconto.cz tam je mega velký výběr a cena v cajku, kvalita taky jde nebo co přesně teda hledáš, můžu poradit, nedávno jsem rekonstruoval dům..

Re: Luxusní nábytek 20 Srp 2018 20:45

• Lubkosh
něco jsem už pořídil, ale pořád nemám všechno, tak budu tento měsíc ještě dokupovat, tak se mrknu a uvidím co nakonec vyberu

Re: Luxusní nábytek 26 Srp 2018 19:53

• Jelenik
a cos teda pořídil? Smím li to vědět doufám že jsi vybral dobře a už to máš všechno?

Re: Luxusní nábytek 28 Srp 2018 09:09

• Lubkosh
například naposledy jsem koupil tuhle skříň www.sconto.cz/produkty/satni-skrin-nano.html a je hezká a už ji máme i nainstalovanou jak já říkám, takže pohoda a ještě dovybírám obývací pokoj, ložnici... jako je toho ještě dost

Re: Luxusní nábytek 29 Srp 2018 10:49

• Jelenik
koukal jsem se a je fakt že je tam toho hodně, ještě jsem neprošel všechno, ale vypadá to na horkého kandidáta.. myslím tím že tam asi opravdu nakoupím

Re: Luxusní nábytek 30 Srp 2018 10:22

• Lubkosh
no nakoupíme tam i další kousky tak uvidíme co nakonec vybereme, ale myslím, že to zas tak hrozné nebude ikdyž vybrat z takového množství nábytku je těžké

Re: Luxusní nábytek 22 Zář 2018 14:11

• Jelenik
a našly jste teda něco vhodného do vaší domácnosti? Možná i nějaký tip nebo rada by ani mně neuškodila )

... 25 Zář 2018 14:26

• Lubkosh
novou radu ani nemám spíš jsem zatím nenarazil na žádnou vychytávku nebo něco u čeho bych si řekl to musím mít doma.. prostě základní věcičky

Re: ... 27 Zář 2018 19:08

• Jelenik
tak se mrkni na ten sconto nábytek tam mají super slevy teď a navíc si tam určitě vybereš včera jsem se koukal a na pár věcí jsem narazil

Re: ... 29 Zář 2018 11:35

• Lubkosh
Už jsem od nich něco kupoval, tak to tam asi dokoupím všechno a budu to mít vyřešné, takže snad to dopadne dobře

Re: Luxusní nábytek 26 Čec 2018 14:44

• Milada85
Hele, tak pokud hledáš tohle, tak se zajdi podívat na prodejnu Skanfort na Praze 9. Pokud nejsi z Prahy, tak mrkni na jejich web, mají i e-shop www.skanfort.cz/.

Re: Luxusní nábytek 27 Čec 2018 13:59

• bytecek
Pokud hledáte originální nábytek za dobrou cenu, podívejte se na eshop Edona. Styl nábytku se mi velmi libí.

Re: Luxusní nábytek 23 Srp 2018 10:36

• Raika
No, tak v tom případě se fakt zajdi podívat do toho Skanfortu na Prahu 9. Já jsem si tam vybral a super. Kvalita, originalita za super ceny. Byl jsem fakt hodně překvapenej a spokojenej. Co je super je to, že tam mají na všechny situace řešení, takže ti navrhnou klidně i atyp!

Re: Luxusní nábytek 30 Zář 2018 11:07

• Alexiik
prosím vás lidičky, chci se tady v diskuzi zeptat na vaše zkušenosti s nábytkem.. kde jej kupujete? Kolik vás tak stálo vybavení domácnosti?

Re: Luxusní nábytek 19 Říj 2018 20:29

• Petronos
záleží co nakupuji, většinou se koukám do všech obchodů a pak si teprve vybírám, ale klidně ti poradím když budeš chtít

Re: Luxusní nábytek 21 Říj 2018 21:16

• Alexiiik
Já jsem se právě koukal na různé internetové stránky a přijde mi to docela všechno dost podobné, ale jak je to v realitě s kvalitou a tak to nevím...

Re: Luxusní nábytek 22 Říj 2018 19:57

• Petronos
To musífš nejlíp prostě vyzkoušet sám nebo se řídit recenzi a doporučením od známých, kamarádů, z diskuzí.. ale když vyzkoušíš sám asi je to nejlepší

Re: Luxusní nábytek 24 Říj 2018 20:44

• Alexiiik
no je to super že člověk má možnost takového výběru a to se mi líbí. NO nebál bych se toho. něco si vyberu

Re: Luxusní nábytek 29 Říj 2018 09:49

• Petronos
A vybral sis tedy už něco nebo se pořád jen koukáš zatím a přemýšlíš co kde a jak? jinak klidně ti pomůžu, páč mám pocit že je to nějaké dlouhé vybíraní nebo přímo v obchodě ti poradí

Re: Luxusní nábytek 11 Lis 2018 19:30

• Lantoč
tak mi chlapi poraďte kde si kupujete nábytek, vybavení do domu? potřeboval bych už nakoupit nový nábytek.

Re: Luxusní nábytek 26 Lis 2018 18:31

• petronos
tak co? už jsi se rozhodl kde to nakoupíš? Klidně pomůžu a poradím, taky jsem měl hodně vyřizování a vybavovaní..

Re: Luxusní nábytek 28 Lis 2018 16:35

• Mikuláš
chlapi, tak kde je to fajn? s požizováním vybavení do domu? Koukal jsem se už na dost obchodů a nikde nic moc

Re: Luxusní nábytek 29 Lis 2018 20:22

• Petronos
tak ono když se pořádně podíváš co kde mají a za jakou cenu, tak si dokážeš rozumně vybrat ne?

Re: Luxusní nábytek 12 Pro 2018 20:29

• Majklik
mrkněte se na ten www.sconto.cz tam je pěkný výběr a za mě i luxusní ceny, tak mrkněte třeba bude alespoň inspriovat

Re: Luxusní nábytek 29 Říj 2018 14:28

• Vávra Radek
Pro mě luxusní nábytek znamená to, když to vytvoří truhlář na míru dle mých představ, je to originální kousek a to je pro mě luxus. Pak samozřejmě také použitý materiál z čeho je to.

Re: Luxusní nábytek 31 Říj 2018 06:46

• Aleš P.
Já dávám přednost nábytku z masivu. Je kvalitní a nábytek vydrží. Mme doma veškerý nábytek z masivu už řadu let a stále drží a dobře vypadá. Je nadčasový, takže nehrozí, že by vyšel z módy. Když kupuji nějaký nový, tak využívám www.kuponslevovy.cz/obchody/idea-nabytek-cz/ kde jsou slevové poukazy se kterými je nákup levnější.

Re: Luxusní nábytek 04 Pro 2018 09:51

• Misak. T
Sconto, které už tu zaznělo mám tady rád. Mám od nich doma pár kousků a s naprostou většinou z nich jsem spokojený, takže jej můžu jedině doporučit. Nábytek na zahradu z umělého ratanu mám z i-market.cz a jsem s ním maximálně spokojený- jen je třeba počítat s tím, že se v mezerách začne časem usazovat nepořádek a poměrně špatně se to čistí. Já osobně používám wapku, která docela funguje, ale ideál to úplně není. Do budnoucna bych asi spíše volil venkovní nábytek z masivu- ideálně nějaké tvrdé exotické dřevo- teak, eukalyptus apod.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(60cc150887)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner