Odpovědět k Tématu: Kuchyně v dřevostavbě - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

Kuchyně v dřevostavbě
(1 prohlíží) (1) Host

TÉMA: Kuchyně v dřevostavbě

Kuchyně v dřevostavbě 01 Čec 2013 17:28

Může mi někdo poradit s rohovou kuchyní ve srubu. Nemůžu sehnat nikoho kdo by vyrobil spodní část linky z lícových cihel vč.polic, příp.dvířek +prac.desku masivní,nebo betonovou s dlaždicemi. Celomasivní linku mi truhláři vymlouvají .Děkuji
Poslední Úprava: 02 Čec 2013 14:21 od Petra. Důvod: překlep

Re: Kuchyně v dřevostavbě 02 Čec 2013 11:40

Dobrý den,
možná Vám dokážeme pomoct.Napište mi na sebe email a spojíme se .. Děkuji.

Re: Kuchyně v dřevostavbě 02 Čec 2013 14:21

Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript - děkuji

Re: Kuchyně v dřevostavbě 12 Čec 2014 20:44

já bych malinkou kuchyňku, s barem

Re: Kuchyně v dřevostavbě 22 Srp 2014 07:23

Masivní linka by Vás paní vyšla pěkně draho a ještě když je rohová, tak malá kuchyň to asi nebude..
Vemte si, že od nějakých Oresi, dáte za nějakou větší linku rohovou z 16mm lamina okolo 80 - 85 tisíc i s montáží. Ze dřeva by byla pomalu dvakrát dražší..

Re: Kuchyně v dřevostavbě 14 Čer 2018 18:19

• Alena709
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak jste to nakonec vyřešili?

Zrovna si zařizujeme kuchyni na chalupě, kde bychom do pár let chtěli bydlet, tak se to tam snažíme postupně zařídit a líbila by se nám právě dřevěná linka - ani by nemusela být z jednoho kusu.

Jo a odkud máte nádobí a doplňky? Nezkoušeli jste z Penny? Koukala jsem totiž zrovna na Penny leták, konkrétně tady, a viděla jsem tam sadu parádních hrnců, jen si říkám, aby to vydrželo.

Předem děkuju za odpovědi.

Re: Kuchyně v dřevostavbě 20 Úno 2019 07:08

• Olga_kovska
Dobrý den, nám celou kuchyň dělal www.pwinterier.cz/ . Taky máme s místem trochu problém, takže jsou skříňky dělané na míru. Jsou to odborníci, tak by určitě by dokázali pomoct i vám.

Re: Kuchyně v dřevostavbě 27 Bře 2019 22:06

• Markéta Z.
Ahoj, zrovna jsme dokončili kuchyň, takže sháníme nádobí a tak podobně.. no a přišel nám do rány leták Penny, kde teď mají hrnce, utěrky, talíře a spoustu dalšího vybavení za dobrou cenu, tak když tak doporučuju mrknout
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(d5dd6c8679)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop