Odpovědět k Tématu: Sedačka do srubu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Sedačka do srubu

Sedačka do srubu 31 Říj 2014 09:08

Jakou sedačku by jste si pořidili do srubu?

Prodejce mi doporučil koženou sedací soupravu, protože je z přírodního materiálu a hodí do takového interiéru. Chceme často topit a kůže je prý pro její snadnou údržbu nejlepší. Vybráno máme u www.nejlepsi-nabytek.cz/kozene-sedaci-soupravy

Co vy na to?

Re: Sedačka do srubu 05 Lis 2014 18:31

My mame vsude kuzi kvuli malym detem, ale zalezi na individualnich preferencich a vkusu. Do drevostavby se urcite ( a mozna i lepe) hodi i sedacky s textilnim povrchem.

Re: Sedačka do srubu 06 Lis 2014 00:40

Kůži kvůli malým dětem? Nejsou právě s ohledem na děti praktičtější textilní sedačky, které můžete vyprat? Taková vším možným opatlaná a politá kůže, to může být pěkný oříšek k vyčíštění, nemyslíte?

Re: Sedačka do srubu 06 Lis 2014 07:51

Kozena sedacka se jen otre, prat se nemusi... Navic treba fixa jde urcite sneze vycistit z kuze nez z textilu.

Re: Sedačka do srubu 07 Lis 2014 07:51

Srub je přírodní materiál, tak bych preferoval přírodní sedačku dřevo/kůže. Každý má ale jiný vkus, tak musí podle svého pořizovat i nábytek. Já bych ještě doplnil sedačku položenou kožešinou, ať ovčí, nebo ze zvěře, je to estetický doplněk, příjemně se sedí, ale pro alergika zase nic moc.

Re: Sedačka do srubu 10 Lis 2014 10:11

Mně osobně se na kožené sedačce nesedí pohodlně, nicméně do srubu se skvěle hodí, vybrala bych nějaký přírodní odstín hnědé barvy.

Re: Sedačka do srubu 31 Led 2015 18:37

Také nemám ráda kožený nábytek. My máme masivní dřevo, polstrování z mikroplyše a jsem spokojená. Také jsem si pořídila ovčí kůži a s tou to vypadá úplně luxusně. Ale každý má svůj vkus a každému se líbí něco jiného.

Re: Sedačka do srubu 15 Dub 2015 08:56

je to otázkou vkusu, mě se třeba kůže moc nelíbí, ikdyž na údržbu je to možná snažší...

Re: Sedačka do srubu 16 Dub 2015 12:11

také nemusím kůži na sedačkách, je mi to nepříjemné, klouže to, přijde mi to chladné....ale pokud se to někomu líbí, tak samozřejmě žádná proti, údržba je proti textilu určitě snažší...jen ještě ke tvaru sedačky, v současném módním trendu mi trochu vadí ta nízká část pro opření zad, vůbec to nepodpírá záda a hlavu...což bylo u těch starších sedaček fajn, bylo to na telku daleko pohodlnější...máme také novou nízkou sedačku a spoustu polštářů, které si všichni cpeme pod hlavu když si chceme udělat pohodlí....

Re: Sedačka do srubu 16 Dub 2015 15:07

kůže určitě, vydrží dlouho a je praktická

Re: Sedačka do srubu 18 Pro 2018 13:52

• Jarek M
Kuze je skvela, nejvic starosti jsem mela kdyz se kuze popraskala a potrebovali jsme to opravit, nastesti v praze jsme narazili na skvelou firmu, kde nam ji opravili.

Re: Sedačka do srubu 18 Pro 2018 14:12

• Kamila336
řešili jsme to stejné, obrátili jsme se na firmu www.mistrkuze.cz spolehlivá firma

Re: Sedačka do srubu 09 Úno 2019 18:45

• Pumprdlík
Nazdárek,
ono zdaleka nejde jen o matroš potahu . Podívej se na jiný aspekty jako materiál konstrukce, kostra, výplň atd. Podívej se sem třeba .
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(5b135277f7)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop