Odpovědět k Tématu: okna - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: okna

okna 30 Kvě 2011 23:02

• Bohdana
Prosím o vaše názory,stavíme dřevostavbu bungalov a je to hloupé,ale až te´d jsme zjistili,že v projektu nejsou vnitřní parapety.Máte to někdo také tak?Předem děkuji za vaše názory.Bohdana

Re: okna 03 Čec 2011 09:20

Na vašem místě bych to asi hned napravila. V jedné nové dřevostavbě, kterou jsem nedávno viděla, nebyly vnitřní parapety a zdálo se mi, že místnosti nebyly zevnitř tak útulné. Ale možná je to jen můj názor! V dnešní době jsou na parapety používány velmi kvalitní materiály, které nepotřebují žádnou další údržbu (samozřejmě kromě vody).

Re: okna 05 Čec 2011 18:42

Zdravíčko, pokud mohu, ráda bych vám doporučila www.jacques.cz/. Nechávala jsem si u nich dělat celou ložnici a jsem naprosto spokojená. Postel z opravdu masivního buku vypadá a funguje skvěle a vřele doporučuji.

Re: okna 21 Čec 2011 18:49

zajímalo by mě jak by vypadal parapet dodatečně dodělaný a hlavně u okna, které je zároveň s vnitřní stěnou, asi to taky budu muset při stavbě domku řešit?!

pokud máte nějaké fotky, dejte mi tip

díky

Re: okna 04 Lis 2011 22:25

to by se mi asi nelíbilo ..

Re: okna 12 Čec 2014 20:43

bez parapetů to snad ani nejde, dávám tam květinky

Re: okna 22 Srp 2014 07:20

Určitě bych si to také nechal opravit. Pokud je okno opravdu zároveň s vnitřní stěnou, tak estetický pohled nic moc. Ale všechno se dá napravit
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(d5dd6c8679)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop