Odpovědět k Tématu: Nábytek do srubu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Nábytek do srubu

Nábytek do srubu 26 Říj 2011 00:48

• Tom
Měl by někdo tip na nábytek do srubu? Díky

Re: Nábytek do srubu 27 Říj 2011 18:55

Přijeďte si vybrat do Holandska - nábytek ze starého týkového dřeva, které se dováží z Indonésie . Je to úžasné, mrkněte třeba sem: www.koloniaalteakhuis.nl/

Re: Nábytek do srubu 30 Říj 2011 18:35

• Standas
No já myslím že právě ten holandský nábytek do srubu vůbec nepatří... sice nevím, co je na té stránce, ale kožemý sedačky s dřevěnou kostrou už snad máme za sebou...

Re: Nábytek do srubu 19 Úno 2014 10:05

• SK
Přesně tak!

Re: Nábytek do srubu 30 Říj 2011 21:04

• Tom
No to nemyslíte vážně s tím nábytkem z Holandska, že ne?! Jsme snad už dál, než v devadesátých letech. Takovou hrůzu bych tam fakt nedal a kdyby s tím manželka nebo kdokoli přišel, tak bych je hnal:). Samozřejmě proti gustu žádný dišputát, jak se říká, ale holandský nábytek je na hranici, ne-li za hranicí, vkusu...Tom

Re: Nábytek do srubu 01 Lis 2011 11:15

No on dnešní holandský nábytek vypadá přece jen jinak, než ty příšerné kožené sedačky, co se vozily do ČR do secondhandových obchodů...

Re: Nábytek do srubu 01 Lis 2011 15:28

• athek
A proč to vozit z HOlandska? COpak u nás nejsou šikovní výrobci? Jenom té nafty a zplodin, než se ten nábytek doveze...

Re: Nábytek do srubu 16 Kvě 2013 17:01

• Frantiska
My máme ve srubu krásnou postel z masivniho smrku a je velice prakticka.

Opravdu doporučuji firmu , jak slíbili tak dodali i terminove vše klaplo.
Přílohy:

Re: Nábytek do srubu 03 Lis 2011 00:08

Mně se žádný odkaz neukázal (ale třeba to je prohlížečem)..

Re: Nábytek do srubu 03 Lis 2011 09:46

• Standas
No prohlížečem to není, spíš to byla reklama, tak je skrytá... Ale možná je to tak lepší

Re: Nábytek do srubu 04 Lis 2011 22:18

to je možné :-D...

Re: Nábytek do srubu 04 Pro 2011 20:56

Pokud si někdo postaví nebo nechá postavit srub k dennímu využívání, určitě mu nebude dělat problém vybavení srubu nábytkem. Jak je známo, ""Češi mají zlaté ruce" a v současné době je u nás mnoho výrobců nábytku ze dřeva. Zejména v tomto oboru je běžná zakázková výroba dle představ a požadavků zákazníků.

Re: Nábytek do srubu 04 Pro 2011 23:34

Dobrý den, dnes jsem v nejmenovaném obchodě viděla nádherný bambusový nábytek, doporučovala bych všem

Re: Nábytek do srubu 14 Pro 2011 22:03

• guest_005

Re: Nábytek do srubu 20 Pro 2011 19:11

bambusový nábytek mají taky ve Scontu Nábytek www.sconto.cz

Re: Nábytek do srubu 17 Úno 2012 20:05

Tak mě ten odkaz normálně funguje a to co nabízejí, není vůbec špatné. Bohužel všichni jsme ovlivnění, tím co se tady nabízí pod označením "holandský nábytek". Tenhle co se tam nabízí je z Indonésie vyráběný podle přání holandského importéra.
Já si teda nechal udělat dubový nábytek ve Slezku, za čtyři týdny ho budu mít doma.

Re: Nábytek do srubu 30 Kvě 2012 16:41

• Slavoš
Zájemcům nabízíme opravdu masivní nábytek od rumunských výrobců, z dubu, buku, třešně apod. Od strohého designu až po vyřezávané zdobné prvky. Samozřejmně, že pro rumunské dodavatele hraje i cenová relace.
www.transylvania-nábytek.cz

Re: Nábytek do srubu 30 Kvě 2012 16:43

• Slavoš
Mrkněte na web www.transylvania-nabytek.cz, tak se podívejte na nabídku rumunských dodavatelů, pro které mluví materiál, dub, buk, třešeň a pod., ale i cenová relace

Re: Nábytek do srubu 04 Čec 2012 10:16

• Veronika
Taktéž jsem sháněla takovýto nábytek, konkrétně komody a našla jsem stránku www.mt-nabytek.cz/174-komody-z-masivu/ Mám je doma a jsem tedy spokojená. Mají tam všechny druhy nábytku, tak zkuste mrknout.

Re: Nábytek do srubu 08 Lis 2012 22:27

• Daniel
Tady zasílám jeden tip na dětský stoleček, do srubu se hodí ne?
Český malo výrobce.
http://www.moderni-nabytek.cz/detsky-dreveny-stolecek-buk-olej-3086.html

Re: Nábytek do srubu 10 Úno 2013 15:35

• Jiří Hujer
Do srubu se hodí prakticky jakýkoliv "vhodný" nábytek, mám tím na mysli něco, co je v souladu s ideologií interiéru srubu, např. dřevěný nábytek, klidně třeba z masivu, ale i jiný. inspiraci můžete čerpat v e-shopu nabytek-elegance.cz

Re: Nábytek do srubu 03 Bře 2013 20:32

Mám nábytek v našem srubu od šikovného stolaře, foto ráda zašlu

Re: Nábytek do srubu 24 Bře 2013 13:31

• Petr Pos
Do srubu se dle mého názoru hodí jakýkoliv nábytek, záleží pouze na Vašem estetickém cítění, doporučuji si něco vybrat třeba na e-shopu link smazán administrátorem
Poslední Úprava: 03 Dub 2013 16:50 od Michal Babor.

Re: Nábytek do srubu 24 Bře 2013 14:18

• Jirka1
No to bych netvrdil, že do srubu se hodí jakýkoliv nábytek. Jinak dost dobrý pokus o reklamu na firmu

Re: Nábytek do srubu 25 Bře 2013 12:19

Svatá pravda, už mne to věčné strkání odkazů na prodejce a stavitele jako reklama leze krkem, administrátor by s tím měl něco udělat

Re: Nábytek do srubu 19 Úno 2014 11:46

Určitě dřevěný - masív. Co se týká designu, lze se podle mě řídit individuálním vkusem: historicky, rustikalni i moderni (ve smyslu jednoduchý, s čistými liniemi). Pokročili designéři se mohou odvážit styly i mixovat

Re: Nábytek do srubu 19 Úno 2014 22:59

záleží na tom, jak je srub zabezpečený, ten náš vykradli několikrát, nábytek to hodně odnesl

Re: Nábytek do srubu 21 Úno 2014 16:08

Jakože byl poničený guidi? Nebo ukradený? A jak zabezpečení řešíte - musí byt nepříjemné vědet, ze "doma", na mem území byl "nezvany host"...

Re: Nábytek do srubu 13 Bře 2014 08:50

Mě se líbí masiv, je to kvalitní zboží co něco vydrží...moc pěkný nábytek mají na www.sobnabytek.cz/ . Masivní nábytek je do srubu jak dělaný, vypadá to moc dobře.

Re: Nábytek do srubu 15 Bře 2014 09:14

Podle mého názoru do srubu patří zase srubový nábytek z kulatiny. Jde tímto stylem vyrobit opravdu cokoli a není to drahé. Jde jen o to přenést svoji představu na papír a požádat a domluvit se s výrobcem. "pokud jednou mám srub a líbí se mi v něm tak vybavení opět srubové"
Sám srub nemám, jsem ale výrobce srubů a doma pár kousků srubového nábytku mám a jsou super.
Například dvě první fotky odsud: drevenestavbyrz.osobni-stranka.cz/zahradnidekoracesrubovasezeni/ mi šlechtí kuchynský kout.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(beb5089051)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop