Odpovědět k Tématu: Nábytek do srubu - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Nábytek do srubu

Re: Nábytek do srubu 15 Bře 2014 11:31

Pěkné věci děláte pane Rudo ... Líbí se mi i ten srubík Šumava...

Re: Nábytek do srubu 15 Bře 2014 11:35

Děkuji

Re: Nábytek do srubu 17 Dub 2014 10:32

• stromeček
My máme srubový nábytek doma na zahradě, dělal jsem ho sám s kamarádem a musím říct, že se nám to opravdu povedlo, stačilo si jen sehnat dřevo, pár potřebných maličkostí jako nábytkové úhelníky apod. No a pokud někdo není moc zručný a netroufne si na to sám, tak není problém nechat si ho udělat na míru.

Re: Nábytek do srubu 22 Dub 2014 13:18

To zní docela zajímavě, líbil by se mi na zahradě srubový nábytek.Jen nevím zda by tam vydržel.

Re: Nábytek do srubu 22 Dub 2014 13:40

Pokud dodržíte jistá pravidla udržby (nátěr), nepodceníte kvalitu výroby a případně zvolíte vhodný material (/modřín) tak vám srubový nábytek vydrží velice dlouho. Troufnu si tvrdit, že vás přežije. Tady odkaz na výrobky které dělám já drevenestavbyrz.osobni-stranka.cz/zahradnidekoracesrubovasezeni/

Re: Nábytek do srubu 08 Kvě 2014 09:53

Re: Nábytek do srubu 11 Kvě 2014 12:19

pěkné, mě třeba nikdo nechce vyrobit so srubu masivní kuchyňské skříňky -pouze spodní .

Re: Nábytek do srubu 11 Kvě 2014 13:05

Záleží na Vaší představě mužu se o to pokusit stačí se ozvat

Re: Nábytek do srubu 11 Kvě 2014 17:06

Byla bych ráda, podivam se na vaše stránky,nezjistila jsem kde sídlíte. Můj email Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Děkuji

Re: Nábytek do srubu 11 Kvě 2014 19:25

Z jakého důvodu? Horní by byly příliš těžké na zavěšení?

Re: Nábytek do srubu 12 Kvě 2014 10:24

• Anonymní
Ne,ne já jsem chtěla jen spodní skříňky - do U ,takže 2 rohové a o trochu užší než je standard a truhláři mě odrazovali,že jsou moc drahé,a sesychají-takže nesedí a museli by to opravovat.... Prostě si myslím,že se do toho nikomu nechce. Proto do teď mám starou kuchyňskou kredenc-klasickou po babičce a skříňku s dřezem a myčkou. Kuchyňskou plochu na starém mycím stole.

Re: Nábytek do srubu 12 Kvě 2014 21:12

Ze je to drahy, to je jasny, ale ze jsou líný se do toho pustit, to je smutný kredenc po babičce je super - zřejmě byli tenkrát truhlari odvážnější (zkušenější?)

Re: Nábytek do srubu 12 Kvě 2014 10:29

pardon ,to byla má odpověď pro Estrada

Re: Nábytek do srubu 12 Kvě 2014 10:30

Jak je vidět lze fakt všechno,jen mít dobré známosti a tučné konto.

Re: Nábytek do srubu 20 Kvě 2014 17:17

Já nevím, co takhle zkusit rustikální nábytek? To se do srubu myslím hodí...

Re: Nábytek do srubu 26 Led 2015 17:01

Pekne veci maji v inter. centru soho kontretne kuchyne gorenje

Re: Nábytek do srubu 28 Led 2015 10:10

ten se mi líbí

Re: Nábytek do srubu 31 Led 2015 18:54

Každý má jiný vkus. Do srubu jako do jiného domu bych si dala hlavně to, co se mi líbí a v čem se budu cítit dobře.

Re: Nábytek do srubu 22 Úno 2015 16:23

• Iva1
Také do srubu preferuji poctivý rustikální nábytek z masivu...

Re: Nábytek do srubu 07 Bře 2015 20:24

Do srubu bych dala nábytek dvěvěný případně s nějakým potahem. Rozhodně bych to moc neprokládala moderním stylem.

Re: Nábytek do srubu 20 Bře 2015 13:51

Blanka mas pravdu podivej se na www.soho-ic.cz tam urcite v nabytku neco najdes co by se hodilo tobe

Re: Nábytek do srubu 20 Bře 2015 22:48

Masiv ano, rustikalni ale byt nemusi, v jednoduchosti je krasa

Re: Nábytek do srubu 21 Bře 2015 16:55

podle mého názoru do srubu se hodí zase jen dřevo-masiv, tak nějaký nábytek v tomto duchu. na servrech srubařských firem je dost inspirace.... často jsou tam fota z interiérů realizovaných projektů

Re: Nábytek do srubu 01 Dub 2015 15:43

• Alena Novotná
Náš nový dřevěný dům jsme vybavovali nábytkem od www.nejlepsi-nabytek.cz. Skvělý výběr, můžete si vše prohlédnout na prodejně. Dopravili, stěhovali a montovali zdarama a hlavně kluci, kteří nábytek dopravili jsou pečliví a velice ochotní.

Re: Nábytek do srubu 16 Kvě 2016 10:14

• Nikola 1
Ahoj, bydlíme již druhým rokem ve srubu a máme kombinaci vintage nábytku s přírodním rusov. dřevem. Dle mého názoru dobrá varianta... věci nakupuji zde: www.starakrasa.cz je to český výrobce a hlavně je toho strašně moc skladem:-) ... naposledy jsem koupila toto : konferenční stolek

Re: Nábytek do srubu 30 Čer 2016 06:52

• Pacos01
Zdravím, my máme ve srubu umělý ratan. Je to přírodní, takže to vypadá dobře a zároveň přežije docela šílené podmínky. (V zimě je i vevnitř ve srubu tak -5 když tam nikdo není) Vytáhneme ho v létě i ven a hodněkrát nám už zmokl a taky ok.

Re: Nábytek do srubu 03 Čec 2017 08:21

• Lonix
Do srubu a roubenky je podle mě dokonalý dubový nábytek...každopádně by se mělo jednat o masiv -
www.nabytekmirek.cz/53-dubovy-nabytek
Tady najdete velmi zajímavé severské i jiné kolekce vhodné do poctivých dřevostaveb

Re: Nábytek do srubu 18 Čec 2017 23:25

Hlavně ten srub zabezpečit jak zde někdo psal. Přijít a zjistit, že jste měli nezvaného "hosta" se opravdu nevyplácí. Kor, když v něm je drahý masivní nábytek a další cennosti. Známý mají ve srubu německý nábytek z masivu, konkrétně tyto komody z masivu. Z programu lyon a úplně to nabudí atmošku v obývací místnosti. Mají to tam moc pěkné.

Re: Nábytek do srubu 18 Zář 2017 09:08

• Tobisa
Do srubu patří rozhodně rustikální nábytek-
www.nabytekmirek.cz/34-rustikalni-nabytek
Tady máte z čeho vybírat, nechybí rustikální komody, skříně, stoly i další nábytek do srubu, na chatu i do běžné domácnosti

Re: Nábytek do srubu 20 Led 2018 16:14

• Kostička
Podle mě tam nemusí výt jenom nutně takový "srubový" nábytek. Ale určitě bych zůstala v přírodních sférách. Nebo tam dala nějaký starý nábytek z bytu a přeházela přes to dečky a kožešinky. My jsme třeba teď nově do srubu koupili gauč z umělého ratanu a vypadá to úplně skvěle! rozhodně lépe než takový klasický gauč z látky co tam byl předtím.
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(5b135277f7)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop