Sruby & roubenky

Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Odpovědět k Tématu: KRBOVÁ VLOŽKA - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: KRBOVÁ VLOŽKA

KRBOVÁ VLOŽKA 21 Led 2012 19:41

Dobrý den, chci si do srubového domu pořídit pomocné vytápění krbovou vložkou z rozvody teplého vzduchu do přilehlé mísnosti a do dvou mísností v patře. Můžete mi prosím popsat případné klady a zápory, nebo doporučit vhodnou krbovou vložku, případně čemu se vyvarovat nebo nějaký zlepšovák ? Velice děkuji.

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 22 Bře 2012 10:51

• Josef P.
Dobrý den, my zase uvažujeme o teplovodní krbové vložce, která se nám do dřevostavby zdá nejvhodnější. Rád by se ale zeptal na zkušenosti ostatních. Konkrétně by mě zajímala teplovodní krbová vložka AQUAFLAM. Měla by to být vložka od českého výrobce, což je pro mě velké plus. Ceny se mi zdají být i vcelku přijatelné. Děkuji za případné rady a zkušenosti.

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 07 Úno 2014 14:53

Jé tak krb bych si strašně moc přála taky. zatím ho nemáme.

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 08 Úno 2014 16:36

Krb je super - máme v rodinném dome. Rozvody máme pouze do pokoje nad obyvakem (krb nebyl původně v planu). Pro nás jedine +, ale záleží na individuálním postoji - někdo krb nechce ani za nic, my na nej nedáme dopustit. Kupovali jsme pouze vložka a knihu "jak postavit krb", zbytek obstaral muz.

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 08 Úno 2014 16:48

... Jo a máme rohovou Steko vista

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 07 Říj 2016 13:11

• Petra14
Taky jsem přemýšlela nad krbovýma vložkama, ale nakonec jsem zvolila krbovou stavebnici. Zaujal mě vážně celý koncept toho a jak je to jednoduché a můžete si to natřít jakoukoliv barvou chcete. My máme doma tuto rohovou - www.give.cz/p/haas-sohn-pinus-ii-rohovy a kvalita je pecková a člověk se aspoň nemusí omezovat výběrem barev u výrobce, ale zvolí si jakou chce.

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 23 Lis 2016 19:03

• Trumpetar
Máme nízkoenergetický dřevěný baráček a teď přemýšlíme nad montáží nějaké krbové vložky do toho. Jak je to vůbec s bezpečností, je potřeba mít nějaké schválení od úřadu nebo jiného orgánu? Máme vybrabnou tuto www.levnekrby.cz/katalog/krbove-vlozky-teplovzdusne-2/krbove-vlozky-laudel-decor-1362/, a před investicí by bylo dobrý vědět, jestli nám za to nikdo nedá pokutu, páč teď jsou ty podomní kontroly/revize... Díky

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 04 Čer 2018 17:13

• Filip693
Poradíte mi prosím někdo, která krbová vložka je nejkvalitnější?

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 05 Čer 2018 21:45

• Limecek
Máte představu o teplovzdušné, nebo teplovodní?

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 06 Čer 2018 13:59

• Filip693
Teplovzdušné, chci to jen na podzimní večery, na romantiku, jinak topím tepelným čerpadlem...

Re: KRBOVÁ VLOŽKA 07 Čer 2018 11:57

• Alexis
Podívejte se na krbové vložky od krby-bef jsou to jedny z nejkvalitnějších krbových vložek www.krby-bef.cz/cz/katalog-produktu/krbove-vlozky-teplovzdusne
Strana:
  • 1 (nejstarší)
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(4af3ad3b94)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále www.drevoastavby.cz?

Partneři projektu

• Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner