Odpovědět k Tématu: Hypotéka - Diskusní fórum Dřevo a Stavby

Vítejte, Host

TÉMA: Hypotéka

Re: Hypotéka 21 Pro 2016 16:12

Dobrý den, všechny zdravím.
Doporučuji náš obsáhlý článek o hypotékách, ve kterém najdete odpovědi na většinu dotazů ohledně hypotéky na dřevostavbu - www.drevoastavby.cz/drevostavby-archiv/financovani-drevostavby/4297-financovani-drevostavby-hypoteticky-i-prakticky

Re: Hypotéka 20 Led 2017 09:58

• Václav12
Také souhlasím, že při výběru hypotéky je vhodné se poradit s odborníky. My jsme využili srovnání hypoték přes tento srovnávač a maximální spokojenost, pomohli nám vybrat pro nás tu nejvýhodnější hypotéku a zejména ušetřili nám spoustu času, co bychom museli investovat do obehania bank, abychom si nabídky mohli porovnat sami. Jelikož hypotéka není závazek na krátkou dobu, rozhodne požádat o pomoc někoho, kdo se v tom vyzná se vyplatí

Re: Hypotéka 26 Dub 2017 20:05

• Vlach
S manželkou jsme si nechali udělat srovnání hypoték od reality coloseum nemovitosti a můžu to jenom doporučit

Re: Hypotéka 20 Kvě 2017 09:50

• Marek12
Dobrý den pane Vlach, to vám udělali srovnání hypoték úplně od všech bank nebo jen od nějakých konkrétních?

Re: Hypotéka 23 Kvě 2017 22:02

• Vlach
Udělali srovnání hypoték od všech bank takže jsem měl krásně přehled co kde a jak

Re: Hypotéka 20 Kvě 2017 10:53

Nejlepší je Hypotéka na srub.cz . Skvělé zpracování, rychlost a velmi příjemné jednání, dokáží spoustu věcí vyřídit za Vás Doporučuji.
Poslední Úprava: 20 Kvě 2017 10:54 od greslova@email.cz.

Re: Hypotéka 25 Kvě 2017 21:02

• Marek12
Tak to je určitě super,a platil jste za to něco?

Re: Hypotéka 03 Čer 2017 22:12

• Vlach
Neplatil sem vůbec nic,za srovnání hypoték od bank i za případné vyřízení hypotéky se u nich nic neplatí

Re: Hypotéka 14 Čer 2017 14:49

Za vyřízení hypotéky u hypotekanasrub.cz jsem nic neplatila. Skvělý servis

Re: Hypotéka 14 Čer 2017 11:37

• Marek12
Stačil jsem již zjistit, na pobočce mi udělali nezávazný propočet a nyní se hypotéka vyřizuje. Budu snima určitě v jednání i kvůli koupi která je v plánu

Re: Hypotéka 19 Čer 2017 10:37

• Netolický
Skrze Coloseum Nemovitosti jsem s manželkou také vyřizoval hypotéku a mohu jen doporučit

Re: Hypotéka 23 Čer 2017 14:36

• Zuzka1112
Má někdo zkušenost i s koupí nemovitosti přes to coloseum?

Re: Hypotéka 26 Čer 2017 21:05

• Netolický
Ano, já jsem ihned po schválení a zdárném vyřízení hypotéky s pomocí Coloseum i kupoval nové bydlení takže mohu říci že spokojenost opravdu velká

Re: Hypotéka 28 Čer 2017 01:10

• Zuzka1112
Takže nabízeli přednostně nabídky nějak vám když jste hledal nemovitost skrze Coloseum? A realitní makléř byl k dispozici když bylo třeba?

Re: Hypotéka 11 Čec 2017 21:56

• Netolický
Ano realitní makléř byl k dispozici kdykoliv jsem potřeboval a nemovitosti mi nabízeli přednostně

Re: Hypotéka 18 Čec 2017 22:40

• Denisa
Momentálně spolupracuji s rk coloseum nemovitosti a jsem nadšená,přístup realitního makléře je perfektní,je mi téměř neustále k dispozici a zatím nemám absolutně co vytknout

Re: Hypotéka 24 Čec 2017 20:37

• Mariana1mmm
Momentálně jsem vyřídila hypotéku také s pomocí Coloseum Nemovitosti, za sebe jsem také velmi spokojená

Re: Hypotéka 26 Čec 2017 20:58

• SímaSima
Odkud nabízí coloseum hypotéku?

Bydlení 27 Srp 2017 22:36

• Jaruna.K.
Koupila jsem si chalupu nabízenou přes coloseum nemovitosti a spolupráci snimi si nemohu vynachválit

Re: Hypotéka 14 Úno 2018 16:44

• Honza23
Můžu se zeptat pana Radima, jak mu nakonec hypotéka dopadla? U jaké ji má banky a jak složité bylo ji vyřídit?

Re: Hypotéka 09 Bře 2019 01:49

• Tamara K.
Zdravím, prosím vás, nemáte tu někdo zkušenost s těmi hypotékami pro mladé? Zrovna jsem narazila na tenhle článek - www.hyperfinance.cz/magazin/miliarda-na-bydleni a musím říct, že to vypadá fakt výhodně, tak bych byla ráda za nějaké rady a tipy z praxe. Předem díky!
Strana:
Jméno
Téma
Boardcode
B) :( :) :laugh: :cheer: ;) :P :angry: :unsure: :ohmy: :huh: :dry: :lol: :sick: :silly: :blink: :blush: :kiss: :woohoo: :side: :S :evil: :whistle: :pinch:
Zpráva
Zvětšit /  Zmenšit
E-mail:
Opište prosím
text v závorce:
(8505c205f9)

Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

• Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

• Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop