Tisk
Firma z adresáře: <small>BAHAL ČR a.s.</small>

Firma z adresáře: BAHAL ČR a.s.

Helena Petáková | Čtvrtek, 11. duben 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Akciová společnost BAHAL ČR se specializuje na dodávku skutečně pasivních a nízkoenergetických typových domů. Na trhu působí od roku 2009. Projektová příprava těchto domů trvala šest let za účasti renomovaných českých i světových firem jako Knauf Praha, Knauf Insulation, Rehau, Stiebel Eltron, SFS Intec a další.

Popis konstrukčního systému

Bahal AlexanderBAHAL SYSTÉM – jedná se o montovanou stavbu, jejíž nosnou konstrukcí je extrémně pevný a stabilní lehký ocelový skelet. Oproti většině jiných stavebních systémů nedochází po dokončení domů BAHAL k pohybům materiálů ve stavbě, jejichž následkem mohou být například praskliny omítek nebo jiné nepříjemné projevy. Pasivní a nízkoenergetické domy BAHAL jsou zejména z kamene (vlny určené pro izolace), dřeva (dřevotřískové desky určené pro vnější opláštění), oceli (skelet), sklo (určené pro nadstandardně prosklené plochy).

Energetické parametry

113bf6449e7bc526171f5fab1c827470Všechny domy BAHAL jsou dodávány pouze v nejvyšší kvalitě a v pasivní či nízkoenergetické variantě (dle TNI 730329). Domy splňují podmínky z dotačního programu Nová Zelená úsporám. Připraveno je také šest různých variant pro vytápění, větrání, ohřev vody, případně chlazení.

Záruka kvality

logo bahalSpolečnost poskytuje garanci 30 let, životnost jejích domů je až 120 let. Stavební systém BAHAL splňuje všechny potřebné atesty a certifikace pro ČR i EU. BAHAL disponuje certifikátem ISO 9001:2008 pro projektování a realizaci pasivních a nízkoenergetických domů.


Vzorové domy (referenční stavby)

Zdiměřice u Prahy, ul. Albatrosová, otevírací doba podle dohody

 

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop