Tisk
FIRMA z adresáře: <small>GREMIUS GROUP s.r.o.</small>

FIRMA z adresáře: GREMIUS GROUP s.r.o.

Helena Petáková | Čtvrtek, 20. červen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost  GREMIUS GROUP realizuje nízkonákladové dřevostavby MYSET i stavby podle individuálních požadavků na klíč. S architektonickými studiemi i samotnými realizacemi staveb má dlouhodobou zkušenost, již od roku 1998. Působí po celém území ČR a provozuje vlastní Architektonické studio D4Z, které navrhuje typové domy i stavby podle individuálních požadavků klienta. Architekti získali ocenění za architektonický přínos v architektonicko-konstrukční soutěži Dřevěný dům 2006 – kategorie bytový dům.

Popis konstrukčního systému

RD DubečPro konstrukci staveb firma využívá především izolační panely SIPs ale i trámkový systém Two by Four nebo celostěnové panely CLT – záleží na výběru stavebníka. Stavby lze realizovat v difuzně otevřených či uzavřených standardech. Domy se zakládají na vruty, patky nebo základovou desku.

Energetické parametry

Nízkoenergetický i pasivní standard.

Záruka kvality

RD BášťJednotlivé prvky a konstrukce jsou atestovány a certifikovány. Firma poskytuje záruku minimálně 36 měsíců, na jednotlivé části jsou samostatné záruční doby – obvodová stěna 30 let, střešní krytina 30 let, okna podle typu od 60 měsíců.

Vzorové domy (referenční stavby)

RD Klánovice1Vzorový dům MYSET maximal, Praha – Klánovice, roh ulic Zádražanská a Holohlavská. Prohlídky po dohodě. Navštívit lze i jiné realizované stavby.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop