Tisk
FIRMA z adresáře: <small>CZECH PAN s.r.o.</small>

FIRMA z adresáře: CZECH PAN s.r.o.

Lucie Němcová | Čtvrtek, 22. srpen 2013 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost CZECH PAN s.r.o. vyrábí stavební systém K-KONTROL® dodává stavebnice hrubých staveb a provádí dřevostavby ze stavebního systému K-KONTROL® a I-OSB TM nosníků s novou technologií výroby. Firma je také členem Asociace dodavatelů montovaných domů.

Historie společnosti:
czechpan-loog-138x75Od svého založení v roce 1998 společnost vyrobila a dodala více než 600 rodinných domů. Kromě toho má firma zku šenosti se střešními nástavbami na bytových domech, zúčastnila se výstavby tělocvičen, administrativních budov apod. CZECH PAN byl dodavatelem hrubé stavby 1. české polární stanice na Antarktidě.

Popis konstrukčního systému:
Czech Pan 01Stavební systém K-KONTROL® se řadí mezi technologie SIP (konstrukční izolované panely). Hlavním prvkem je panel z desek OSB s izolačním jádrem z EPS (polystyren). Stejný panel lze využít pro konstrukci stěn, stropů a střech. Novinkou firmy CZECH PAN je nová technologie dřevěných lepených I-OSB nosníků o délce až 13 m a výšce až 550 mm pro konstrukce stěn, stropů a střech.

Energetické parametry:
Czech Pan 02Stavební systém K-KONTROL® je vhodný pro použití staveb v nízkoenergetickém i pasivním standardu. Standardní skladby obvodové stěny o celkové tloušťce 290 mm má hodnotu U=0,16 W/m2K. Pasivní domy realizované ze systému K-KONTROL® dosahují těsnosti obálky budovy n50 = 0,2 h-1.

Záruka kvality:
Certifikace prvků stavebního systému dle zákona č. 22/1997. CZECH PAN je držitelem certifikace dle ČSN EN ISO 9001 a ČSN EN ISO 14001. Záruční lhůta na prováděné stavby v délce 36 měsíců. CZECH PAN držitelem certifikátu dle DNK.

Vzorové domy (referenční stavby):
Referenční stavby po celé České republice. Možnosti prohlídek a návštěv je třeba dohodnout individuálně.

Kontakt:
CZECH PAN s.r.o.
Čsl. letců 786
Varnsdorf, 407 47
Telefon: +420 412 384 912
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.czechpan.cz

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop