FOR ARCH vstupenka ZDARMA 2020

Jiří Kuthan | Úterý, 15. září 2020 |

Přidat na Seznam.cz

FOR ARCH vstupenka ZDARMA 2020 pro návštěvníky i odborníky. Stáhněte si vstupenku na FOR ARCH zdarma a získejte bonus v podobě speciálních vydání! Přijďte si i pro veletržní slevy na předplatné našich časopisů...

FOR ARCH vstupenka ZDARMA pro návštěvníky

FOR ARCH 2020 vstupenka ZDARMA ke stažení  →

FOR ARCH 2020 - největší veletrh stavebnictví v ČR si nás pro rok 2020 opět vybral jako mediálního partnera, díky čemuž vám můžeme nabídnout volné vstupenky ZDARMA.

Těšíme se, že se od 22. do 26. 9. za námi zastavíte na našem stánku, který pro vás na veletrhu FOR ARCH připravujeme.

Vstupenka FOR ARCH ZDARMA + bonusy a veletržní slevy

Kromě vstupenky ZDARMA na veletrh FOR ARCH 2020 pro vás chystáme všechny naše časopisy DŘEVO&stavby i sruby&roubenky, včetně jejich speciálů, a veletržní slevy na předplatné.


FOR ARCH vstupenka ZDARMA + speciální vydání

Speciál - PASIVNÍ domy 2020

Pro veletrh FOR ARCH (a další velké stavební veletrhy v ČR) vydáváme každoročně ročenku / speciál PASIVNÍ domy - ročenka o pasivních domech, principech jejich stavění, zkušenosti majitelů pasivních domů a výpovědi o tom, jak se v nich bydlí a žije.

rocenka-pasivni-domy-2020Speciál PASIVNÍ domy 2020 můžete právě na veletrhu FOR ARCH 2020 získat zcela ZDARMA, a to na našem stánku nebo ve vstupních halách na veletrh.

 

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb

Bonusem, který jsme připravili pro všechny návštěvníky veletrhu FOR ARCH 2020 a hlavně stavebníky, kteří se chystají stavět, je Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2020, který přináší:

  • ucelený přehled dodavatelů dřevostaveb na českém trhu,
  • projekty dřevostaveb na klíč,
  • realizace dřevostaveb na klíč a
  • vzorové dřevostavby.

Pokud hledáte projekty dřevostaveb na klíč a ověřené dodavatele, se kterými stavět, v našem přehledu je naleznete.

prehled-dodavatelu-a-projektu-drevostaveb-2020Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb bude k dostání také ZDARMA na našem stánku nebo vstupních halách veletrhu FOR ARCH 2020.

 

FOR ARCH vstupenka ZADRMA + bonus i pro odborníky

FOR ARCH 2020 vstupenka ZDARMA ke stažení  →

Jste-li odborník z oboru dřevostaveb, i vás rádi přivítáme na našem stránku na veletrhu FOR ARCH 2020. Stáhněte si vstupenku ZDARMA a nezapomeňte se za námi zastavit!

Ročenka - PROFIspeciál 2020/2021

PROFIspecial-2020-2021Bonusem, který máme připravený pro všechny profesionály z oboru dřevostaveb, je NOVÝ PROFIspeciál 2020/2021 ZDARMA.

 

for-arch-stanek-drevoastavbyKde nás najdete: PRO VOBIS s.r.o. - Hala 1, stánek H079
Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop