Tisk
Jak komfortně a jednoduše financovat dřevostavbu

Jak komfortně a jednoduše financovat dřevostavbu

Dagmar Šimonová | Pátek, 11. listopad 2011 |

Přidat na Seznam.cz

Všichni, kteří se rozhodnou splnit si svůj sen a postavit si nový rodinný dům, budou dříve či později – a lépe je vždy dříve – řešit ještě jedno důležité téma, a to otázku způsobu zajištění financování celého svého stavebního záměru. A pozor! Od nového roku se bude citelně zvyšovat DPH. HAAS FERTIGBAU CHANOVICE radí, jak na to.

Společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE, která se zabývá výstavbou certifikovaných dřevostaveb, je připravena všem svým klientům podat pomocnou ruku. Způsob financování rodinných domů vždy ovlivňuje do značné míry klient a jeho možnosti – celý proces financováni je rozdělen do seriozního splátkového kalendáře a jednotlivé platby probíhají v souladu s přípravnými resp. realizačními činnostmi. Platnost smluvních i pevných cen je po celou dobu přípravy a výstavby u společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE samozřejmostí.

Společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE nabízí širokou škálu typových rodinných domů, dokáže se přizpůsobit na míru každému klientovi a nabízí výstavbu dřevostaveb v různém fázi dokončení – záleží tak jen na zákazníkovi, zda se chce podílet na výstavbě svého domu, nebo zda chce vše na klíč.

Nový produkt České spořitelny je dřevostavbám šitý na míru 

Start Line B - typový dům společnosti Haas FertigbauRodinné domy je možno financovat vlastními prostředky, prostředky získanými z hypotečního úvěru, prostředky získanými z úvěru ze stavebního spoření nebo kombinací všech těchto způsobů. Po dohodě se připouští také možnost využít zcela individuálních zdrojů finančních prostředků. Všem svým klientům, kteří nemají ještě financování vyřešeno nebo si chtějí jednotlivé možnosti porovnat, nabízí společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE přímo v regionu klienta bezplatnou nezávaznou konzultaci s finančním odborníkem.

V současné době spolupracuje společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE se všemi bankami, v některých případech je připravován i smluvní vztah o zvýhodněných podmínkách právě pro klienty společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE. Např. s Českou spořitelnou je již tento smluvní vztah uzavřen a platí. Tato banka, která dlouhodobě zajišťuje velmi kvalitní servis pro klienty společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE v oblasti financování rodinných domů, rozšířila počínaje srpnem roku 2011 jako jediná banka v České republice svoji nabídku o zcela nový produkt určený speciálně pro financování montovaných rodinných domů - dřevostaveb.

První finanční produkt, který uvažuje rychlost výstavby montovaných domů

Tento produkt velmi citlivě reaguje na způsob výstavby certifikovaných rodinných domů HAAS FERTIGBAU, která je vždy rozdělena do třech fází – příprava, dále výroba jednotlivých stavebních elementů a prvků ve výrobním závodu a následná montáž probíhající na staveništi. Tento třífázový certifikovaný způsob výstavby je nejen velmi kvalitní, ale je také velmi rychlý.

A právě vysoká rychlost této certifikované výstavby je parametr, který ne vždy dovoloval využít běžných bankovních produktů pro zajištění úvěrových prostředků. Nový produkt České spořitelny však s takovou rychlostí výstavby počítá a umožňuje klientům financovat rodinné domy HAAS FERTIGBAU velmi zjednodušeně, přehledně a dokonce bez nutnosti zajištění úvěrových prostředků jinou nemovitostí, kterou většina klientů k dispozici nemá. Poskytnuté úvěrové prostředky budou zajištěny vždy příslušným pozemkem a stavbou nového rodinného domu.

Bude se výrazně zvyšovat DPH. Náklady mohou stoupnout až o stovky tisíc!

Kubus - typový projekt společnosti Haas FertigbauV této souvislosti není možné opomenout ještě další důležitou výhodu tohoto nového způsobu financování rodinných domů HAAS FERTIGBAU s Českou spořitelnou, které probíhá v dokonalém souladu s vysokou rychlostí jejich výstavby – a to je skutečnost, že úvěrové prostředky je možno velmi rychle čerpat, což je zejména v době, kdy Českou republiku čeká zásadní změna zákona o DPH, velmi důležité. Bude-li nový zákon o DPH schválen v podobě, která je dnes sdělovacími prostředky veřejnosti prezentována, dojde od 1.1.2012 ke zvýšení tzv. snížené sazby DPH ze stávajících 10% na sazbu DPH ve výši 14% a následně od 1.1.2013 ke sjednocení obou daňových sazeb na sazbu jednotnou, a to ve výši 17,5%.

Toto jinými slovy znamená zvýšení cen všech komodit, které dnes do snížené sazby DPH spadají, včetně rodinných domů, o celkem 7,5% vůči jejich současné úrovni. Vzhledem k rychlosti certifikované výstavby rodinných domů HAAS FERTIGBAU a vzhledem k tomuto novému speciálnímu produktu České spořitelny mají klienti reálnou šanci vše stihnout za současně platných výhodnějších daňových podmínek a ušetřit tak v řádu až několika set tisíc korun!

Není na co čekat - navíc jsou pro Vás připraveny zajímavé bonusy

Není proto záhodno otálet – čím dříve budou uzavřeny příslušné smluvní vztahy a čím dříve bude záměr výstavby konkretizován, tím větší je šance, že vše stihnete ještě před tímto velkým zdražováním. Aby společnost HAAS FERTIGBAU CHANOVICE dostatečně motivovala své nové klienty, nabízí řadu bonusů - např. zesílené vnější zateplení stěn certifikovaným systémem Thermo – Protect optimum a zasklení oken tepelně izolačními trojsky ( tato kombinace bonusových prvků zajistí významné snížení finančních nákladů potřebných na vytápění rodinných domů).

Dále pak zdarma profesionálně zpracovaný 3D designový návrh kuchyňské linky a pro vybrané typy rodinných domů dokonce certifikované komínové těleso pro krb či domácí kamna včetně montáže a revizní zprávy. To vše je v současné době doprovázeno speciálním paketem PERFECT HOME 2011, který je obsažen již v základní dodávce rodinných domů HAAS FERTIGBAU bez jakéhokoliv dalšího cenového navýšení a také několika zcela novými akčními typy rodinných domů.

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Financování a legislativa”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop