Tisk
Ušetřete tisíce korun ročně díky správné volbě dodavatele plynu a elektřiny

Ušetřete tisíce korun ročně díky správné volbě dodavatele plynu a elektřiny

Administrator | Pátek, 30. leden 2015 |

Přidat na Seznam.cz

Životní náklady rok od roku nezadržitelně rostou, a tak není divu, že se většina lidí snaží ušetřit, kde se dá. Jednou z možností, kterou je třeba zvážit v první řadě, je dodávka elektřiny a plynu.
Cena elektři
ny každoročně roste, stejně tak jsou na tom ceny plynu. Přesto se dají právě tady snížit náklady domácnosti, a to o nemalé částky. Jste si jisti, že máte nejvýhodnějšího dodavatele energií na trhu? Při přechodu k levnějšímu dodavateli totiž můžete ušetřit až tisíce korun ročně. A to už stojí za to, nemyslíte?

Srovnání dodavatelů energií

Na trhu existuje kolem 200 dodavatelů plynu a elektřiny, a tak je opravdu z čeho vybírat. Jenže vyznat se v takovém množství společností a jejich nabídek je poměrně složité. Nabídka společnosti Global Energy patří mezi nejlevnější alternativní dodavatele elektřiny a plynu na trhu. A skutečně při srovnání s ostatními dodavateli vycházejí jejich ceny elektřiny i plynu nejlépe. Konečná cena dodávky vždy záleží na mnoha faktorech, jako je distribuční území, distribuční pásmo či výše odběru. Pokud se toto vše bere v potaz, je výhodných nabídek poměrně málo.

Bez poplatků, bez sankcí, bez starostí

lupa-ženaPřevod energií ke Global Energy je zcela zdarma. Opravdu se nemusíte bát žádných skrytých poplatků, jak tomu u některých ne příliš poctivých firem bývá. Pokud máte přece jen pochybnosti, můžete uzavřít smlouvu jen na jeden rok s měsíční výpovědní lhůtou. Za tu dobu se jistě sami přesvědčíte o výhodách a skvělých cenách tohoto dodavatele. A o důvěryhodnosti společnosti Global Energy svědčí i fakt, že při změně ceny plynu a elektřiny v průběhu závazku své klienty informuje nejméně 30 dní předem, ale samozřejmě vám poskytne i možnost s ní nesouhlasit a bez poplatků odejít.

Spočítejte si, kolik můžete ušetřit při lepší volbě dodavatele plynu a elektřiny. Za některé věci je opravdu škoda utrácet, když to není nutné. Více se dozvíte na webu www.globalenergy.cz.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Financování a legislativa”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop