Tisk
Známka kvalitní dřevostavby všem blíž a srozumitelně

Známka kvalitní dřevostavby všem blíž a srozumitelně

Michal Babor | Čtvrtek, 14. duben 2011 |

Přidat na Seznam.cz

Asociace dodavatelů montovaných domů začíná pod vlajkou nového

vedení vyvíjet tlak na všechny dotčené složky tohoto progresivního a moderního stavebního oboru. V rámci svých nových cílů v čele s Ing. arch. Petrem Valou, jednatelem a zakladatelem společnosti Avanta Systeme, chce Asociace dodavatelů montovaných domů známku kvality svých dřevostaveb – Dokument národní kvality – co nejvíce a srozumitelně přiblížit směrem ke stavebníkům, investorům jako značku a záruku ověřené stavby, ale zároveň také intenzivně zvyšovat zájem o získání tohoto dokumentu mezi dalšími dodavateli dřevostaveb.

V Národním stavebním centru v Brně se začátkem tohoto týdne na setkání hlavních zástupců Asociace dodavatelů montovaných domů a jejích partnerů prezentovaly mimo jiné další plánované aktivity, mezi nimiž lze zmínit znk-1695rozsáhlejší vazbu na školství, vědu a výzkum, diskuzi se stavebními úřady a normotvornými orgány stejně jako s politickou reprezentací na téma podpory tohoto oboru a snahu o získání lepších podmínek pro financování dřevostaveb ze strany bankovních domů.

Rozdělení dílčích cílů do jednotlivých gescí zcela jistě přispěje k rozumnému tlaku Asociace dodavatelů montovaných domů v rámci oboru stavebnictví a posílí tak důvěru v dřevostavby jako plnohodnotnou alternativu pro realizaci staveb nejen pro bydlení. 

Mgr. Michal Babor

Z životní dráhy učitele, kterým jsem chtěl být snad už v peřince, jsem před drahnou řádkou let zběhl do sféry časopisů o bydlení. Ze zaměstnance jsem se před deseti lety stal zaměstnavatelem, ale redakční práci zůstávám věrný...

Nejnovější články autora

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Zajímavosti”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop