Tisk
PŘEDSTAVUJEME: <small>DOMY D.N.E.S., s.r.o. </small>

PŘEDSTAVUJEME: DOMY D.N.E.S., s.r.o.

Dagmar Šimonová | Čtvrtek, 07. březen 2013 |

Společnost DOMY D.N.E.S. (zkratka pro Dřevěné Nízkoenergetické Ekologické Stavby) působí na našem trhu od roku 2005. Za tuto dobu zrealizovala více než 120 rodinných domů – dřevostaveb systémem celostěnových panelů. Zákazník si může vybrat ze čtyř typů skladeb panelů, které se liší použitými materiály včetně tepelné izolace, ale všechny splňují požadavky kladené na nízkoenergetický dům.

 DSC2409 resizePoužívané skladby jsou certifikovány Výzkumným a vývojovým ústavem dřevařským v Praze, společnost je také držitelem Dokumentu národní kvality, který zaručuje, že společnost dodržuje přesné technologické postupy při montáži a podrobuje se auditu přímo na stavbě a ve výrobě. To je pro zákazníka vysoce hodnotným důkazem toho, že jeho dům bude postaven profesionálně z kvalitních materiálů. Dokument národní kvality je značkou, kterou se pyšní dnes již mezinárodně uznávaná Asociace dodavatelů montovaných domů.

Otázka pro Milana Březnu a Tomáše Tesaře, jednatele společnosti: Čím jsou výjimečné vaše dřevostavby?

00 IMG 8920u"Naše společnost si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi. Celý tým zkušených odborníků provází zákazníka krok za krokem od studie přes projekt až po konečnou realizaci. Velký důraz klademe na kvalitu dřevostaveb, kterou zajišťujeme díky nové moderní technologii, a dodržování technologických postupů při výrobě a montáži. Naším cílem je spokojený zákazník."

01 Z47 Třebíč IIIVšem zájemcům o kvalitní bydlení v nízkoenergetické dřevostavbě nabízí společnost DOMY D.N.E.S. kompletní servis od dodání projektové dokumentace až po realizaci. Tým projektantů pro vás vytvoří dům podle vašich představ. Ve výrobní hale za použití nejnovějších technologií pro vás vyrobí celostěnové panely, jejichž výroba podléhá nejpřísnějším technologickým kritériím, a proškolení montážníci vám zajistí kompletní montáž domu. „Naším cílem je dodávat stavby v takové kvalitě, aby jejich uživatelé byli maximálně spokojeni," uzavírá jednatel společnosti Milan Března.

F08 AVšem zájemcům o projekty a realizaci rodinných domů nabízí DOMY D.N.E.S. možnost návštěvy přímo ve výrobním areálu spojenou s návštěvou rozestavěných nebo již dokončených staveb. Dceřinou společností firmy DOMY D.N.E.S. jsou VAZNÍKY D.N.K s.r.o. Hlavní náplní dceřiné společnosti založené v roce 2008 je výroba celostěnových panelů pro dřevostavby, výroba a montáž příhradových vazníků a v neposlední řade také aplikace foukané izolace.

W21 AF21 APro všechny zájemce o dřevostavby má společnost DOMY D.N.E.S. již čtvrtým rokem k dispozici katalog typových projektů, o které je velký zájem. Ne vždy však typový projekt vyhovuje investorům a ve většině případů dochází k jeho úpravám. S rostoucím zájmem o tento typ staveb vytvořila společnost již před třemi lety tým projektantů ATELIÉR D.N.K., kteří připravují individuální projektovou dokumentaci na míru podle požadavků zákazníků. „Víme, jak náročné jsou kroky k zahájení samotné výstavby," doplňuje k tomu jednatel společnosti Tomáš Tesař. „Abychom stavebníkům ušetřili čas a také peníze, nabízíme pomoc s vyřízením stavebního povolení. Projektanti se věnují zákazníkům od prvního kroku – návrhu, až po přípravu veškeré potřebné dokumentace pro stavební povolení. Chceme stavebníkům umožnit snadnější cestu k jejich vysněnému domu."

F03 - AF04 - AB91 AB04 - A

 


Dřevostavba svépomocí – bungalov podle individuálního projektu

05 Z47 TřebíčDřevostavba montovaného přízemního rodinného domu včetně základové desky. Hrubá stavba v nízkoenergetickém standardu podle individuálního projektu byla realizována v průběhu března 2007. Montáž hrubé stavby je velice rychlá. Dům je montovaný z dřevěných celostěnových panelů, střešní konstrukce z příhradových vazníků, jako střešní krytina je použita taška KM BETA. Investor dokončil dům svépomocí.

Dřevostavba na klíč podle individuálního projektu

a24120e9c9b5dd600872afc26bd6b52fMontovaná dřevostavba rodinného domu na klíč v nízkoenergetickém standardu včetně základové desky. Dřevostavba s obytným podkrovím podle individuálního projektu. Vnitřní příčky jsou sádrokartonové, zastřešení KM Beta, na fasádu je použitý zateplovací systém Stomix. V domě je instalováno teplovzdušné vytápění s rekuperací. Redakční návštěvu a další informace o tomto domě najdete v časopisu Dřevo&Stavby 5/2010.

Dřevostavba s obytným podkrovím podle typového projektu W04

03 DSC2460Dřevostavba ve venkovském stylu Provence podle typového projektu. Dům s obytným podkrovím je zajímavý kombinací dřevostavby s cihlami z původního stavení. Dům je výjimečný tím, že se majitelé snažili při celkové realizaci maximálně využít přírodní materiály: dřevěná konstrukce je vyplněna konopnou izolací, v interiérech jsou použity hliněné a jílové omítky. Další zajímavosti a fotografie byly prezentovány v časopisu Dřevo&Stavby 5/2012.

Vizitka společnosti DOMY D.N.E.S. s.r.o.

Atelier DNK-01DDVazniky logo


Sídlo: Hrotovická – průmyslová zóna 169, 674 01 Třebíč
Telefon: +420 568 841 104
E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Web: www.domy-dnes.cz

 

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop