Tisk
PŘEDSTAVUJEME: <small>RD Rýmařov s.r.o.</small>

PŘEDSTAVUJEME: RD Rýmařov s.r.o.

Lucie Němcová | Čtvrtek, 27. únor 2014 |

Přidat na Seznam.cz

 Základní nabídka společnosti RD Rýmařov obsahuje přes dvě desítky typových projektů včetně mnoha jejich variant a různých architektonických doplňků. "Je pro nás samozřejmostí vyhovět individuálním požadavkům zákazníka, aby získal dům podle svých vlastních představ - každý dům se tak stává neopakovatelným originálem," říká Ing. Jiří Pohloudek, spolumajitel a obchodní ředitel společnosti RD Rýmařov s.r.o.

jiri pohloudek Společnost RD Rýmařov působí na stavebním trhu již více než 40 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Realizovala více než 22 000 staveb, a to nejen rodinných či bytových domů, ale také celých developerských projektů.
Na počátku bylo know-how západoněmecké firmy OKAL, dnes se ale firma opírá o vlastní, již mnohaleté zkušenosti. „Jsme firma se zdravým sebevědomím a potenciálem operovat na evropském stavebním trhu," hodnotí Jiří Pohloudek.


RD RýmaStollhoffřov klade důraz na zdravotní nezávadnost používaných materiálů. Ve všech požadavcích splňuje tuzemské normy i přísné normy tradičních zemí Evropské unie. Vedení společnosti podporuje trvale udržitelné hospodaření v lesích a zavazuje se uplatňovat a udržovat všechny požadavky spotřebitelského řetězce lesních produktů v rámci pravidel PEFC v souladu s dokumentem CFCS 2002:2011. O špičkové kvalitě svědčí také právo užívat znak kvality RAL, propůjčovaný Společností pro jakost německých montovaných staveb. RD Rýmařov získal také certifikovaný systém kvality podle normy ISO 9001. Dalším důkazem kvality výrobků je evropský certifikát ETA podle ETAG 007, který společnost získala jako první v České republice. Pro své domy má vydaný rovněž energetický certifikát pro kategorii energeticky úsporných domů.

Cílevědomá práce na technických parametrech, maximální přesnost při zabezpečování kvality a propracovaná logistika nám umožňují realizovat v rámci dnů to, co jiní realizují v rámci měsíců," říká obchodní ředitel. Jedná se o stavební systém třetího tisíciletí, který spojuje tradiční, v přírodě obnovitelný materiál se špičkovými současnými materiály do systému suché výstavby. Tento systém splňuje všechny parametry současných požadavků na ekologickou stavbu v souladu s trvale udržitelným způsobem života. Veškeré materiály jsou obnovitelné a zlikvidovatelné bez dalších zátěží. Vytvořením tzv. sendvičového systému lze docílit vysokých energetických parametrů bez nároků na zvětšování zastavěného prostoru nebo na úkor bytových ploch. Lehkost konstrukce umožňuje snížit spotřebu materiálu na založení stavby, a tím snížit náklady na realizaci. Vysoká organizovanost, především v počátečním stadiu, nevystavuje okolí stavby větší zátěži stavební činností a rychlost výstavby umožňuje naplnění našeho motta "bydlení do měsíce". Výroba panelů na automatických linkách zaručuje přesnost, která umožňuje realizovat dokončovací práce ve vysoké kvalitě.

logo RD Rymarov

 

 

NOVA 101

nova 101NOVA 101 je cenová bomba v nabídce firmy RD Rýmařov. Označit stavbu za malý domek by přes nevelké půdorysné rozměry bylo nespravedlivé. Díky promyšlené vnitřní dispozici dům nabízí veškerý komfort, žádaný spíše od mnohem rozměrnějších objektů.

 


pudorys NOVA 101pudorys NOVA 101 II

 

KUBIS 631

kubis 631KUBIS 631 je revoluční novinkou na trhu s dřevostavbami. Moderní rodinný dům o dispozicích 4 + kk s možností jednoduchého rozšíření na 5 + kk, nebo o plnohodnotnou garáž. KUBIS 631 obsahuje inteligentní řízené vytápění a větrání.
kubis 631 pudoryskubis 631 pudorys II

 

 


Firmu RD Rýmařov s.r.o., stejně jako mnoho dalších firem z oblasti navrhování a výstavby dřevostaveb, naleznete v našem přehledném webovém adresáři firem pro stavbu a vybavení nebo v online verzi Adresáře výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2014, který si můžete ZDARMA objednat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .


 

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop