Tisk
PŘEDSTAVUJEME: <small>MS HAUS, s.r.o.</small>

PŘEDSTAVUJEME: MS HAUS, s.r.o.

Lucie Němcová | Čtvrtek, 03. červenec 2014 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost MS HAUS prošla od začátku roku 2014 inovací a optimalizací výrobní technologie a celkovým zefektivněním výroby montáže na staveništi. Od června můž svým budoucím zákazníkům nabídnout stejně kvalitní domy jako doposud, ale výrazně levněji než v předchozích letech. "Naši klienti jsou s námi vždy spokojeni. Není to jen prázdná fráze, kterou chceme získat nové klienty. Můžete se o našich kvalitách přesvědčit při prohlídce realizovaných domů, které vám můžeme zprostředkovat," říká Ing. Jan Moravec, ředitel společnosti.


MoravecKromě změny v cenících nabízí společnost MS HAUS také nové stupně dokončení staveb. Nově si nyní můžete stavbu od firmy MS HAUS objednat v několika nových stupních dokončení. Za zmínku jistě stojí varianta domu v minimálním rozsahu, a to ve formě smontovaných obvodových stěn, včetně oken a tepelné izolace včetně střešní konstrukce ukončené buď jen podstřešní folií, nebo střešní krytinou v případě zájmu, aby stavba proběhla rychle a nedošlo k znehodnocení stavby během montáže. Takto připravenou stavbu můžete dokončit podle svých přání a možností. U menších domů můžete kvalitně připravenou stavbu získat pod milion korun včetně DPH. Dále jistě stojí za zmínku dům k dokončení pouze vnitřních povrchů, kdy si šikovný stavebník může interiér domu dodělat sám.

MS HAUS nabízí širokou komplexnost služeb.

Společnost MS HAUS je stavební a projekční firma specializující se na dřevostavby s lehkou rámovou sendvičovou konstrukcí. Výstavbou dřevěných montovaných domů se v České republice zabývá již od roku 1999. Společnost MS HAUS nevyniká velkými objemy zakázek ani stavbami velkého rozsahu, avšak snaží se o individuální a přátelský přístup ke každému zákazníkovi. Všechny domy lze na přání zákazníka upravit pro jeho potřebu, případně stavět i dle individuálního projektu zákazníka. MS HAUS nabízí komplexní služby při projektování a případně i pomoc při výběru pozemku. Pro zákazníky jsou bezplatně zpracovány studie a cenové nabídky. Tyto po odsouhlasení pokračují přes dokumentaci pro ohlášení stavby, či stavební povolení, až k dokumentaci dílenské/výrobní, která je obsažena v ceně projektu a kterou zákazník získá přehled o rozmístění nosných prvků v konstrukcích. Dále je možné zajistit přípravu a realizaci spodní stavby, připojení na inženýrské sítě, včetně oplocení a zpevněných ploch a zajistit tím zákazníkovi kompletní servis až do varianty domu na klíč. Na přání je možno zařídit dodávku kuchyňské linky a dalšího vybavení domu jako jsou vestavné skříně apod.

Domy společnosti MS HAUS vynikají kvalitním provedením, což dokazuje i nadstandardní certifikace podle Dokumentu národní kvality. Na konstrukci domu je poskytována záruka 30 let. Společnost MS HAUS je členem Asociace dodavatelů montovaných domů a je držitelem Dokumentu národní kvality.

Technologie umožňuje celoroční montáž. Doba samotné montáže na staveništi je zkrácena na minimum v důsledku velmi vysoké míry prefabrikace, která probíhá ve výrobním závodě za ideálních klimatických podmínek. Stěnové panely se skládají na základovou desku s izolací proti zemní vlhkosti (případně proti radonu) do výsledné podoby domu již s osazenými okny a dveřmi, zateplovacím systémem a hotovým vnitřním povrchem. Proto je stavba včetně střechy hotová již za 5-7 pracovních dní. Možnost namáhání povětrnostními vlivy je tak zkrácena na minimum.
Společnost MS HAUS Vám nabízí i pomoc při vyřizování financování. Vybrané bankovní ústavy nabízí ve spolupráci s kvalitním dodavatelem dřevostaveb certifikovaným dle Dokumentu národní kvality výhodné způsoby financování.

EKONOMY MS 04

MS 04

Klasický bungalov s důrazem na co nejjednodušší dispozici a tím udržení investičních nákladů v rozumných mezích. Dispozici dominuje velký obytný prostor spojující funkce obývacího pokoje, jídelny a haly, který je volně napojen na prostor vstupu a kuchyně. Využití třech dalších pokojů je možno kombinovat. Obytná plocha domu je 84,40m2, což je dostatečný prostor pro 3-4 člennou rodinu. Kompletní cena domu včetně základové desky, projektu a DPH 2 024 800 Kč.

EKONOMY MS 05

MS 05Tento dům lze stavět etapovitě, tzn. nejprve přízemí a po zlepšení ekonomické situace i podkroví, přičemž v tomto případě je přízemí dostatečně velké: v přízemí je 4 + 1, v podkroví potom další dva pokoje a komora, celkem 114 m2 užitné plochy. Zároveň lze tento typ použít i na pozemcích nepříznivě orientovaných vstupem na jih, či na úzkých parcelách. Kompletní cena domu včetně základové desky, projektu a DPH 2 126 500 Kč.

EKONOMY MS 07

MS 07Dům MS 07 je slušně vybavený bungalov s dispozičním řešením 5+1. Dispoziční řešení lze upravit na přání klienta, např. zvětšit koupelnu na úkor šatny nebo dílny, nahradit jeden pokoj garáží, nebo zvětšit obývací pokoj a zmenšit pokoj sousední atd. Podle potřeby staveniště je možno stejně jako u všech ostatních námi nabízených, dům zrcadlově otočit. Kompletní cena domu včetně základové desky, projektu a DPH 2 688 400 Kč.

EKONOMY MS 15

MS 15Příjemný, relativně jednoduchý a především cenově zajímavý domek pro velkou rodinu s bohatým technickým zázemím a krytým venkovním posezením, které je součástí domu. Při návrhu bylo dbáno na velkou variabilitu, kterou dům svými rozměry nabízí. V základní variantě jsou v domě dva dětské pokoje, ložnice s připojenou šatnou bezprostředně propojeny se zahradou, dále pracovna, obytná kuchyň s jídelnou komunikačně propojená se spíží a přístupem ven a neposlední řadě obývací pokoj. Dále je v domě samozřejmě WC, technická místnost, koupelna a zádveří. Kompletní cena domu včetně základové desky, projektu a DPH 2 671 900 Kč.

Náklonnost k přirozeným materiálům a dřevu jsem objevila již při studiích architektury a šíření osvěty a inspirace z této oblasti mi dává velký smysl. Baví mě lidi motivovat k tomu, aby bydleli zdravě, komfortně a více či méně soběstačně.

Nejnovější články autora

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop