Tisk
Proč právě dřevostavbu od společnosti Ovelos

Proč právě dřevostavbu od společnosti Ovelos

Komerční sdělení | Pondělí, 19. červen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Systém Ovelos zaměřující se na výstavbu dřevostaveb je používán na českém trhu více jak 15 let. Za tuto dobu bylo postaveno již více než tisíc domů, které splňují veškerá kritéria, jak komfortu, tak nízkoenergetického bydlení. Díky příznivým cenám domů si získává společnost Ovelos velkou oblibu.

Montované dřevostavby začínají být trendem nejen na českém trhu. K této technologii přechází řada firem již i v Evropě. Na západní polokouli jsou dřevostavby již mnohaletým standardem.

Dřevostavba za 4 měsíce

Ovelos je právě jednou z firem, která se snaží na evropském trhu dřevostavby uplatnit. Výhodou montovaných dřevostaveb je především výhodná energetická bilance a částečně také rychlost výstavby. Délku výstavby převážně provádí Ovelos u běžného rodinného domu v řádech 4 měsíců.

Výstavba dřevostavby suchou cestou

foto dřevostavba ovelosRychlá výstavba probíhá převážně suchou cestou, bez těžké mechanizace, a vystačí s malou skladovací plochou. Výsledný objekt má výbornou tepelnou pohodu, a je prakticky bezúdržbový. Systém lze použít i na nástavby zděných budov.

Výhodou domů a výstavby s Ovelosem je také naprostá variabilita dispozic domu, kterou je možné individuálně přizpůsobit nejen požadavkům klienta, nýbrž také pozemku, jeho orientaci vůči světovým stranám, přístupovým komunikacím, zasíťování atp.

Celé kouzlo prostorové variability se skrývá v použití různých druhů dřevomodulů a jejich různých kombinací se stojkami ve svislých stěnách.

Pro zateplení Ovelos používá zásadně materiály přírodního původu a zejména difůzně propustné. Dřevěná konstrukce není nikdy napadena zvenčí atmosférickou vlhkostí, nýbrž nebezpečí napadení je vždy zevnitř, kde je vlhkost způsobena zejména lidskou činností (praní, vaření, sušení). Z tohoto důvodu je třeba zevnitř aplikovat parotěsnou izolaci a zabránit tím vstupu vnitřní vlhkosti do obvodových stěn.Vlhkost nejen, že může způsobit hnilobu dřevěné konstrukce, nýbrž při zvlhnutí izolačních materiálů dochází k jejich tepelné vodivosti, čímž se eliminuje jejich izolační schopnost.

Ekologická dřevostavba? Ovelos!

ovelos dřevostavbaVzhledem k použitým materiálům a zejména použití čistého rostlého dřeva a vysušeného dřeva jsou domy Ovelos naprosto ekologické, a proto jsou vhodné i pro alergiky nebo rodiny s dětmi. Ovelos neužívá pro svojí výstavbu žádné lepené materiály, kde lepidla obsahují vždy aldehydy a jiné škodlivé látky.

Cena dřevostavby na klíč VČETNĚ ZÁKLADOVÉ DESKY začíná od 13.333 Kč za metr čtvereční zastavěné plochy ve standardním provedení. Cena je uvedena bez DPH, protože sazba DPH se mění podle typu stavby a aktuální politické situace. Podrobný ceník a katalog vám rádi zašleme.

www.ovelos.cz

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop