Zajímavé realizace dřevostaveb

Prémiový bungalov s osobitým designem ocení příznivci moderního bydlení

Prémiový bungalov s osobitým designem ocení příznivci moderního bydlení

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 19. březen 2020 |

Přidat na Seznam.cz

O tom, že tolik oblíbené bungalovy nemusejí mít jen podobu konvenčních staveb s valbovou střechou, se snaží firma GOOPAN BUILDING přesvědčit svou řadou prémiových domů G4 PREMIUM. Je určena pro zákazníky, kteří žádají moderní bydlení v domě s jedinečným designem odpovídajícím trendům současného bydlení a potrpí si na detail.


Prostorný a vzdušný bungalov

Tento luxusní dům je vhodný především pro větší rodinu. Velkoryse řešené místnosti a dostatek denního světla dají vyniknout sofistikovanému interiérovému designu. Důraz je kladen na použití nejkvalitnějších materiálů od spolehlivých dodavatelů.

V domě G4 113 PREMIUM naleznete prostorný obývací pokoj s krbovými kamny, který je prakticky propojen s kuchyní a jídelnou. Dále dům nabízí tři pokoje, ložnici, koupelnu s vanou a toaletou, technickou místnost a druhé WC se sprchovým koutem.

Stylová francouzská okna do domu propustí příjemné světlo po celý rok. Celkový vzhled exteriéru dodá domu jedinečný design.

G4 113  premium 03


"Na domy Goopan můžete využít dotace E.ON a Nová zelená úsporám až 680 000 Kč."


G4 113  premium 01

Technické parametry

G4 113 VIZUALIZACE premium-final


mail-ico-poptavka

Zaujal vás bungalov G4 113 PREMIUM? Zašlete dodavateli dotaz nebo nezávaznou poptávku!

Společnost GOOPAN BUILDING, s.r.o. se kromě typové výstavby zaměřuje na atypické stavby dle přání investora s možností předání v různých stupních stavebního dokončení (hrubá stavba až po dům na klíč). Hlavní předností firmy jsou příznivé ceny, za které přinášejí klientům individuální přístup, kvalitně odvedenou práci a certifikovaný, prověřený stavební systém s nízkoenergetickými parametry. Zajišťují realizace po celé České i Slovenské republice.

Zaslat dotaz nebo nezávaznou poptávku

 

DaS 3-2019

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop