Sruby & roubenky
Průvodce na cestě
za kvalitní dřevostavbou

Skeletové dřevostavby dělíme na dvě podskupiny – lehké dřevěné skelety a těžké dřevěné skelety. Lehké skelety jsou odvozeny od fošnového profilu 2" x 4" (Two by Four), tedy cca 50 x 100 mm. Celá stavba je skládána jako stavebnice přímo na stavbě. Moderní podoba druhé podskupiny, těžkého dřevěného skeletu, pracuje výhradně s certifikovanými tyčovými prvky z lepeného dřeva, které jsou spojovány ocelovými svorníky a styčníky. 

 

Kategorie Skeletové dřevostavby(43 položek)

Filtrování firem podle krajů

Mapa firem
Kliknutím na symbol firmy zobrazíte její detaily.
Plánování trasy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Společnost se zabývá zajištěním realizací nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Svým klientům nabízí nejen typové projekty, ale i možnost individuální výstavby včetně zajištění kompletního financování celého záměru.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

DOMY OLDAR s.r.o.

Masarykovo nám. 277, Mnichovo Hradiště, 295 01, www.domy-oldar.cz
SPOLEČNOST DOMY OLDAR SE ZABÝVÁ PŘEVÁŽNĚ VÝSTAVBOU DŘEVOSTAVEB PODLE TYPOVÝCH PROJEKTŮ, ALE I INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ RODINNÝCH DOMŮ. REALIZACE DOMŮ PROVÁDÍ FIRMA PŘEVÁŽNĚ VE FÁZI VÝSTAVBY DOMŮ NA KLÍČ, ALE I V JINÉ FÁZI ROZESTAVĚNOSTI.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
RYZE ČESKÁ SPOLEČNOST SE ZABÝVÁ VÝSTAVBOU NÍZKOENERGETICKÝCH A PASIVNÍCH DŘEVOSTAVEB, KTERÁ NAVÁZALA NA VÍCE NEŽ ŠEDESÁTILETOU TRADICI A BOHATÉ ZKUŠENOSTI KANADSKÉ FIRMY.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
Společnost ecobydlení – bydlení jinak je speialistou na realizace a návrhy nízkoenergetických a pasivních domů.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

ENTONI, spol. s. r.o.

Strojírenská 1, Žďár nad Sázavou, 591 01, www.entoni.cz
ENTONI, spol. s r.o. se specializuje výhradně na dřevostavby v nízkoenergetickém provedení. Montované domy na klíč stavíme v rámci celé ČR, převážně v kraji Vysočina. Výstavbu rodinných domů realizujeme především na klíč, v několika cenově rozdílných variantách. Navštivte reference našich...
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

Griffner AG

Vyšný 110, Český Krumlov, 381 01, www.griffner.com
Rakousko-česká společnost Griffner je dodavatelem kvalitativně špičkových domů pro nejnáročnější zákazníky po celé ČR.
 
Cílem a hlavním principem Zerodomů jsou energeticky nezávislé stavby, které maximálně využívají energii ze slunce ať už díky orientaci ke světovým stranám nebo využití ploché střechy pro umístění solárních panelů. Pro konstrukci staveb vybíráme přírodní materiály a výrobní procesy, které...
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
SPOLEČNOST NABÍZÍ DŘEVOSTAVBY REALIZOVANÉ KONSTRUKČNÍM SYSTÉMEM PŘEVZATÝM OD KANADSKÉ FIRMY HOLIDAY-PACIFIC HOMES Z TORONTA, KTERÁ SE ZABÝVÁ VÝSTAVBOU JIŽ NĚKOLIK DESETILETÍ.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
Společnost LINDAL CEDAR HOMES plní sny zákazníků po celém světě již 69 let.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

LISTAV RD, s r.o.

Gutenbergova 272/5, Liberec 5, 460 01, www.listav-rd.cz
  Naše firma LISTAV RD s.r.o., nabízí výstavbu rodinných domů, dřevostaveb systémem Two by Four v rámci Libereckého regionu, firma byla založena v roce 1992, máme mnohaleté zkušenosti.
  Firma provádí: Skeletové dřevostavby
   
  Naše společnost se zabývá výstavbou několika typů dřevostaveb s možností jak individuální, tak typové výstavby.
   
  SPEEDHOUSE – to je dokonalé provedení dřevostavby s plným respektováním přání stavebníka. Klientům nabízí komplexní servis při stavbě domu, např. projekční práce, výroba a montáž domu, poradenství při projednávání projektu nebo výběr interiérových materiálů včetně vizualizací interiéru....
  Firma provádí: Skeletové dřevostavby
   
  Společnost Poresenna navrhuje, projektuje a především realizuje kvalitní rodinné domu. Ke každému domu přistupuje individuálně a chápe jej jako společnou výzvu pro sebe a stavebníky, jak dosáhnout co nejlepšího poměru mezi cenou a výkonem.
  Firma provádí: Skeletové dřevostavby
   

  PRINEX GROUP s.r.o.

  Masarykovo náměstí 46, Odry, 742 35, www.prinex.cz
  Základní filozofií společnosti, kterou se řídíme, je provádět originální stavby na základě požadavků a představ našich klientů o jejich budoucím bydlení. Koncepce projektování a výstavby nízkoenergetické dřevostavby naší společnosti je výsledkem společné spolupráce mezi námi a klientem. Jedná...
  Firma provádí: Skeletové dřevostavby
   
  DESIGN, ÚSPORY, INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO VÁŠ ŠŤASTNÝ DOMOV – TO JE SPOLEČNOST RUDOLF EKODOMY. ZAKLÁDÁ SI NA TRADICI, SOLIDNÍM PŘÍSTUPU, NADSTANDARDNÍ VÝBAVĚ A KVALITĚ PROVEDENÍ.
   

  STAING s.r.o.

  Jízdárenská 590/2a, Vyškov, 682 01, www.staing.cz
  PROJEKTUJEME A STAVÍME NÍZKOENERGETICKÉ DŘEVOSTAVBY. FIRMA STAING VÁS POSTUPNĚ PROVEDE OD VAŠEHO PRVOTNÍHO NÁVRHU PŘES PROJEKT, STAVEBNÍ POVOLENÍ, REALIZACI A KOLAUDACI DÍLA.
  Firma provádí: Skeletové dřevostavby
   
  Firma Úsporné bydlení s.r.o. se zabývá kompletními službami na úrovni návrhu a dodávky nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb podle individuálních a typových projektů.
  Firma provádí: Skeletové dřevostavby
   

  VLLNNA s.r.o.

  Oddechová 390, Praha 5 - Lipence, 155 31, www.vllnna.cz
  ARCHITEKTONICKÝ ATELIER VLLNNA. ZALOŽEN 1999. INSPIRACÍ ATELIÉRU JE PŘÍRODA, TVOŘIT A STAVĚT V SOULADU S NÍ, NEZANECHÁVAT PŘÍLIŠ UHLÍKOVÝCH A JINÝCH STOP. AŤ MOHOU JÍT PŘÍŠTÍ GENERACE VLASTNÍ CESTOU. ATELIÉR PROJEKTUJE DOMY A REKONSTRUKCE OD STUDIE PO PROVÁDĚCÍ PROJEKT VČETNĚ ZAJIŠTĚNÍ...
   
  KVALITNÍ DŘEVOSTAVBY Z PODKRKONOŠÍ | FIRMA REALIZUJE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY NA KLÍČ. JEJÍ PRIORITOU JE VYSOKÁ KVALITA DŘEVOSTAVEB A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI.
   
   
   
   
  • Banner

  Akce / DřevoStavby

  Zobrazit kalendář »

  • Banner

  Soutěže a ankety

  Partneři projektu

  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner
  • Banner