Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Skeletové dřevostavby dělíme na dvě podskupiny – lehké dřevěné skelety a těžké dřevěné skelety. Lehké skelety jsou odvozeny od fošnového profilu 2" x 4" (Two by Four), tedy cca 50 x 100 mm. Celá stavba je skládána jako stavebnice přímo na stavbě. Moderní podoba druhé podskupiny, těžkého dřevěného skeletu, pracuje výhradně s certifikovanými tyčovými prvky z lepeného dřeva, které jsou spojovány ocelovými svorníky a styčníky. 

 

Kategorie Skeletové dřevostavby(34 položek)

Filtrování firem podle krajů

Mapa firem
Kliknutím na symbol firmy zobrazíte její detaily.
Plánování trasy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Společnost A-dům projektuje a realizuje dřevostavby ve spolupráci s vlastním projekčním ateliérem A-styl v individuálním i typovém provedení z vlastního katalogu. 
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

DOMOV MJ s.r.o.

M. J. Husa 452/10, Most, 434 01
Společnost se zabývá zajištěním realizací nízkoenergetických dřevostaveb na klíč. Svým klientům nabízí nejen typové projekty, ale i možnost individuální výstavby včetně zajištění kompletního financování celého záměru.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

DOMY OLDAR s.r.o.

Masarykovo nám. 277, Mnichovo Hradiště, 295 01
SPOLEČNOST DOMY OLDAR SE ZABÝVÁ PŘEVÁŽNĚ VÝSTAVBOU DŘEVOSTAVEB PODLE TYPOVÝCH PROJEKTŮ, ALE I INDIVIDUÁLNÍCH PROJEKTŮ RODINNÝCH DOMŮ. REALIZACE DOMŮ PROVÁDÍ FIRMA PŘEVÁŽNĚ VE FÁZI VÝSTAVBY DOMŮ NA KLÍČ, ALE I V JINÉ FÁZI ROZESTAVĚNOSTI.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

DŘEVOSTAVBY MLČOCH

Tulešice 106, Tulešice, 671 37
Firma DŘEVOSTAVBY MLČOCH se zabývá výstavbou energeticky úsporných, nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb podle typových i individuálních projektů. Silné stránky firmy spočívají zejména v kvalitní komunikaci se zákazníkem a individuálním přístupu.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
RYZE ČESKÁ SPOLEČNOST SE ZABÝVÁ VÝSTAVBOU NÍZKOENERGETICKÝCH A PASIVNÍCH DŘEVOSTAVEB, KTERÁ NAVÁZALA NA VÍCE NEŽ ŠEDESÁTILETOU TRADICI A BOHATÉ ZKUŠENOSTI KANADSKÉ FIRMY.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
SPOLEČNOST NABÍZÍ DŘEVOSTAVBY REALIZOVANÉ KONSTRUKČNÍM SYSTÉMEM PŘEVZATÝM OD KANADSKÉ FIRMY HOLIDAY-PACIFIC HOMES Z TORONTA, KTERÁ SE ZABÝVÁ VÝSTAVBOU JIŽ NĚKOLIK DESETILETÍ.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

RUDOLF EKODOMY s.r.o.

Zádveřice 425, Vizovice, 763 12
DESIGN, ÚSPORY, INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE PRO VÁŠ ŠŤASTNÝ DOMOV – TO JE SPOLEČNOST RUDOLF EKODOMY. ZAKLÁDÁ SI NA TRADICI, SOLIDNÍM PŘÍSTUPU, NADSTANDARDNÍ VÝBAVĚ A KVALITĚ PROVEDENÍ.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
Firma Úsporné bydlení s.r.o. se zabývá kompletními službami na úrovni návrhu a dodávky nízkoenergetických a pasivních dřevostaveb podle individuálních a typových projektů.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 

YELLOW HOUSE s.r.o.

Krkonošská 374, Nová Paka, 509 01
KVALITNÍ DŘEVOSTAVBY Z PODKRKONOŠÍ | FIRMA REALIZUJE NÍZKOENERGETICKÉ DOMY NA KLÍČ. JEJÍ PRIORITOU JE VYSOKÁ KVALITA DŘEVOSTAVEB A INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP KE KAŽDÉMU ZÁKAZNÍKOVI.
Firma provádí: Skeletové dřevostavby
 
 
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?