Zajímavé realizace dřevostaveb

Realizované dřevostavby

Dřevěnou útulnu odvážného tvaru si postavili na strmém skalnatém svahu

Redakce | Neděle, 22. květen 2022

Dřevěnou útulnu odvážného tvaru si postavili na strmém skalnatém svahuÚtěk ze shonu každodenního života. Doprostřed pastvin, na kterých hodují krávy. Přímo do náruče divukrásné přírody. Tak by se dala popsat malebná útulna na strmém skalnatém svahu v Milínově.


Líbil se Vám článek?
 

Je libo patrová či přízemní dřevostavba na klíč do 120 metrů čtverečních užitné plochy?

Markéta Bernardová | Pátek, 20. květen 2022

Je libo patrová či přízemní dřevostavba na klíč do 120 metrů čtverečních užitné plochy?Vybrali jsme pro vás projekty typových dřevostaveb, které splňují vysoké nároky stavebníků, a to především na kvalitní zpracování, dostatek úložného prostoru, rychlou dodávku a možnosti si dům upravit podle vlastních představ.

Pohodlný typový bungalov na klíč je ideální pro mladý manželský pár i seniory

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 05. květen 2022

Pohodlný typový bungalov na klíč je ideální pro mladý manželský pár i senioryUvažujete o stavbě přízemního domu na klíč? Vybrali jsme pro vás typový projekt bungalovu, který si můžete nechat upravit dle individuálních přání. Stejně tak to udělali i manželé, kteří si tuto přízemní dřevostavbu nechali postavit na klíč, a které jsme navštívili v rámci redakční návštěvy.


Líbil se Vám článek?

Dovolená ve srubu nejen pro rybáře

Redakce | Středa, 20. duben 2022

Dovolená ve srubu nejen pro rybářeTéměř na chorvatsko-slovinské hranici ve vesničce Brod na Kupi vyrostl nový srub určený pro krátkodobý pronájem. Protože oblast soutoku řek Kupa a Kupica je vyhlášeným rybářským revírem, vyhledávají tuto oblast především milovníci tohoto sportu. Tentokrát věnujeme pozornost nikoliv stavbě samotné, ale jejímu povrchovému ošetření.


Líbil se Vám článek?

Zažijte netradiční ubytování v obytném včelíně v srdci Orlických hor

Dana Jakoubková | Pátek, 08. duben 2022

Zažijte netradiční ubytování v obytném včelíně v srdci Orlických horZvenčí to tak možná nevypadá, ale tahle malá útulna je překvapivě prostorná. Ještě neuvěřitelnější však je, kolik charakteru se do ní vešlo a jaké tajemství ukrývá.


Líbil se Vám článek?

Roubenka U Tří skřítků

Redakce | Neděle, 03. duben 2022

Roubenka U Tří skřítkůNa okraji Šanova na pomezí Orlických hor a Jeseníků, pod masivem Králického Sněžníku, bydlí tři skřítci. V roubence mají dokonce svůj obraz, jinde je ale nezahlédnete. Jen v podkroví má každý z nich svůj pokoj, a aby si je nepopletli, je každá z ložnic zařízena jinak. Pokojíčky pro skřítky a vlastně celý interiér nové roubenky navrhla designérka Šárka Horáková ze studia Montesara Interiors, tak vkusně a dokonale, že vyhrála soutěž Dřevěná stavba roku 2021 v kategorii Interiér.

Luxusní modulární sauna s dechberoucím interiérem

Markéta Bernardová | Pondělí, 21. březen 2022

Luxusní modulární sauna s dechberoucím interiéremZkušený výrobce modulárních dřevostaveb společnost Eko modular uvádí na trh žhavou novinku – modulární saunovací dům, který může do čtyř měsíců vyrůst u vás na zahradě, v ubytovacím komplexu, či vašem oblíbeném prostředí.

Moderní dřevostavba s nádechem venkovského stylu

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 10. březen 2022

Moderní dřevostavba s nádechem venkovského styluMajitel této dřevostavby vsadil na integrovaný přístup k návrhu budov, který poskytuje obyvatelům tepelnou pohodu, nízké účty a vynikající kvalitu vnitřního vzduchu jakož i vizuální a akustické pohodlí. Spolu s přísnými regulativy památkové zóny tak vyrostla „typovka", která ostře kontrastuje s příběhovou omáčkou většiny typizovaných domů.

Moderní dřevěný dům více energie vyrobí, než spotřebuje

Michal Babor | Pátek, 25. únor 2022

Moderní dřevěný dům více energie vyrobí, než spotřebujeS rostoucími cenami energií a potřebou odebírat co nejméně přírodního bohatství roste také potřeba stavět budovy s co nejnižší potřebou energií pro jejich vytápění i provoz. Nejčistší a nejlevnější energie je ta, kterou není třeba vyrobit, říká již okřídlené rčení.


Líbil se Vám článek?

Více článků...

Strana 1 z 36

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop