Zajímavé realizace dřevostaveb

Realizované dřevostavby

Typový patrový dům lze stavět etapovitě dle finančních možností

Markéta Bernardová | Pátek, 08. říjen 2021

Typový patrový dům lze stavět etapovitě dle finančních možnostíKvalitní bydlení za rozumnou cenu? Typový patrový dům na klíč od ověřené firmy MS HAUS s.r.o. vyniká svým dispozičním uspořádáním a možností dům stavět etapovitě. Velkou výhodou je možnost stavby v CHKO i na malých a úzkých parcelách.


Líbil se Vám článek?
 

Typová panelová dřevostavba může být i za dva dny pod střechou

Markéta Bernardová | Úterý, 28. září 2021

Typová panelová dřevostavba může být i za dva dny pod střechouPanelová montovaná dřevostavba je stále více využívaný způsob realizace moderní kvalitní stavby ze dřeva. Vybrali jsme pro vás typový projekt moderní panelové dřevostavby, která splňuje veškeré požadavky pro stavbu domů v chráněné krajinné oblasti. Dřevostavbu Largo 85 Economy si vybrali i Gabriela s Tomášem, které jsme v rámci redakční návštěvy navštívili.


Líbil se Vám článek?

Dřevostavbu s vizáží staré chalupy si podle vlastní předlohy postavil svépomocí

Lucie Němcová | Neděle, 26. září 2021

Dřevostavbu s vizáží staré chalupy si podle vlastní předlohy postavil svépomocíPavlovy priority byly od začátku trošku jiné, než má běžný stavebník dneška. Jeho láska k přírodě a potřeba být v celém procesu stavby co nejšetrnější k planetě se odrazily v konceptu, konstrukci, materiálech i nábytku uvnitř. Vznikla voňavá archetypální dřevostavba, která s grácií tvoří prostor pro spokojený život, je samostatná a zdraví podporující. Takových je v dnešním světě jako šafránu.


Líbil se Vám článek?

Výstavba bytových domů formou dřevostaveb je na vzestupu!

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 23. září 2021

Výstavba bytových domů formou dřevostaveb je na vzestupu!Dřevostavby většinou známe jako rodinné domy přízemní nebo patrové stavby. Možnosti dřevostaveb jsou však téměř neomezené, navíc zájem o bytové domy stále roste, a to nejen v městských lokalitách. Představujeme vám bytový dům se čtyřmi samostatnými bytovými jednotkami vhodný nejen pro velké vícegenerační rodiny, ale využití najde rovněž jako rekreační objekt – penzion, developerský projekt, městské byty nebo investiční příležitost pro podnikatele.

Nová řada typových bungalovů je inspirována skandinávským stylem

Markéta Bernardová | Úterý, 21. září 2021

Nová řada typových bungalovů je inspirována skandinávským stylemKdyž stavíte nový domov, chcete bydlet jen v tom nejlepším. A právě takové dřevostavby nabízí společnost Haas Fertigbau, která představila řadu bungalovů skandinávského stylu.


Líbil se Vám článek?

Praktická roubenka navržená pro seniory nabízí zdravé a bezbariérové bydlení

Redakce | Pátek, 17. září 2021

Praktická roubenka navržená pro seniory nabízí zdravé a bezbariérové bydleníObyvatel vyššího věku, kteří chtějí opustit dosavadní stresující životní styl a plánují pro léta zaslouženého důchodu bydlení v menším, útulném domě na okraji města nebo na venkově, stále přibývá. Chtějí prožít klidné období svého života v prostředí, kde budou mít čas na sebe, své koníčky, setkávání s rodinou a přáteli. Touží po místě, které by bylo blíž přírodě, a domě jako základně pro své záliby a aktivity. To vše v souladu se zdravým životním stylem, bez přehnaných starostí s údržbou domu a za rozumných provozních nákladů samotného bydlení. Že to není možné?


Líbil se Vám článek?

Pobyt v mobilní chatce Zašívárna nabíjí pozitivní energií

Dana Jakoubková | Pátek, 17. září 2021

Pobyt v mobilní chatce Zašívárna nabíjí pozitivní energiíAktivní dovolená, romantika s knihou nebo informační detox... V mobilní chatce s poetickým názvem Zašívárna je možné cokoli, především se „zašít" a odpojit. Kopce, lesy, louky, zemědělská stavení a klikaté silničky vám budou skvělou kulisou, s vědomím, že jste trochu odlehčili mysli i přírodě. Zašívárna je totiž zcela nezávislá na sítích.

Zažijte romantické ubytování na Dvoře Haniš

Komerční sdělení | Pondělí, 30. srpen 2021

Zažijte romantické ubytování na Dvoře HanišPřijeďte si odpočinout do romantické vesničky Maršov nad Metují nedaleko Adršpašsko-teplických skal, lokality, která je ideálním výchozím bodem k výletům pěšky, na kole i autem. Nabízí aktivní program pro každého, kdo si potřebuje odpočinout od městského stylu života, pracovních starostí, domácích mazlíčků nebo malých dětí. Nově zrekonstruovaný rodinný penzion nabízí klidné ubytování v deseti komfortních pokojích i apartmánech.

Dům na kolech Mobile Hut zvládne i home office

Komerční sdělení | Středa, 18. srpen 2021

Dům na kolech Mobile Hut zvládne i home officeBlýskavější obal s většími okny, spalovací (!) záchod, ale především výrazně proměněný a komfortnější interiér charakterizují druhou generaci domku Mobile Hut. Prototyp mobilního designového domku na kolech vznikl v roce 2018 na základě návrhu Jana Gabriela a Jakuba Vlčka z ateliéru Artikul architekti. S podtextem „Kamkoli nezávisle" nabídl plnohodnotný komfort pro život a, jak ukázala covidová doba, i pro práci.

Více článků...

Strana 1 z 35

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner
gotop