Zajímavé realizace dřevostaveb

Realizované dřevostavby

Dřevostavba DUO – dvě samostatné bytové jednotky v jednom

Redakce | Čtvrtek, 04. srpen 2022

Dřevostavba DUO – dvě samostatné bytové jednotky v jednomDvojdomy DUO od Haas Fertigbau – to jsou dvě naprosto samostatné dvoupodlažní bytové jednotky zrcadlově položené vedle sebe s oddělenými vchody a silnou zdí mezi byty.

 

Útulná chatička levitující mezi stromy

Redakce | Neděle, 10. červenec 2022

Útulná chatička levitující mezi stromyPozorovat, jak usíná a probouzí se les. Se všemi jeho tajnostmi. To je hlavní koncept chatičky ootoolno, transparentního domečku levitujícího mezi stromy. Jedinou překážkou k nevšednímu zážitku je snad jen čtyřmetrový žebřík, který musíte zdolat. Dobrou zprávou je, že neinvazivní způsob zavěšení nijak nepoškozuje stromy, které jí poskytují oporu, a až jednoho dne doslouží nebo zatouží po jiném místě a bude muset zase dolů, nezanechá po sobě žádnou škodu.

Montované dřevostavby podle vlastního projektu

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 07. červenec 2022

Montované dřevostavby podle vlastního projektuToužíte po dřevostavbě dle vlastního projektu? Vybrali jsme pro vás tři individuální dřevostavby, jejíchž realizace probíhala podle přání a požadávků jejich majitelů. Nechte se inspirovat a zrealizujte si i vy svůj sen.

Moderní a energeticky úsporné dřevostavby na klíč

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 07. červenec 2022

Moderní a energeticky úsporné dřevostavby na klíč Chcete bydlet v dřevostavbě a hledáte ověřeného a zkušeného dodavatele? Vybrali jsme pro vás tři projekty dřevostaveb s difuzně otevřenou skladbou stěny, které vynikají kvalitou zpracování a moderním designem.

Zažijte rEVOluční bydlení

Markéta Bernardová | Úterý, 05. červenec 2022

Zažijte rEVOluční bydleníNový koncept typového domu EVO je určen pro všechny, kterým není lhostejná naše planeta a její ochrana. Architekt Michael Šilar ho s týmem studia Prodesi/Domesi navrhl s ohledem na principy udržitelnosti a ekologie s odolnou a trvanlivou fasádou z opalovaného dřeva, která je nejen vizuálně atraktivním řešením, ale také hrdým přiznáním domu ke konstrukčnímu materiálu, ze kterého je postaven – ke dřevu.


Líbil se Vám článek?

Objevte neomezené možnosti modulárních dřevostaveb

Markéta Bernardová | Pátek, 01. červenec 2022

Objevte neomezené možnosti modulárních dřevostavebStačil by vám dům v rozměrech garsonky? Máte ho mít, stačit vám bude jeden modul. Plánujete založit rodinu? Prostě jen časem přidáte další moduly. Jednotlivé varianty je totiž možné alternativně měnit i po dokončení stavby.

Výběr energeticky úsporných, ekologických a kvalitních dřevostaveb na klíč

Markéta Bernardová | Úterý, 28. červen 2022

Výběr energeticky úsporných, ekologických a kvalitních dřevostaveb na klíčToužíte po bydlení v dřevostavbě a hledáte inspiraci? Vybrali jsme pro vás tři typové projekty panelových dřevostaveb, které vás zaujmou svým vzhledem a kvalitou zpracování.

Moderní nízkoenergetické dřevostavby na klíč

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 16. červen 2022

Moderní nízkoenergetické dřevostavby na klíčChcete bydlet ve zdravém prostředí a líbí se vám dřevostavby? Vybrali jsme pro vás tři typové projekty sendvičových dřevostaveb, které jsou svým dispozičním uspořádáním vhodné pro mladý pár i velkou rodinu.

Příklad moderní architektury ve vinařské uličce poblíž Kyjova

Markéta Bernardová | Úterý, 07. červen 2022

Příklad moderní architektury ve vinařské uličce poblíž KyjovaV uličce v malé vinařské vesnici nedaleko Kyjova stával starý domek. Jeho noví majitelé si původně představovali, že ho v duchu místní architektury opraví, ale po zjištění skutečného stavu se z tohoto záměru muselo upustit. Na místě původního domku stojí novostavba, která respektuje půdorysnou stopu i tvarové pojetí starého domu a kombinuje hned několik konstrukčních technologií.


Líbil se Vám článek?

Více článků...

Strana 1 z 38

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop