Zajímavé realizace dřevostaveb

Realizované dřevostavby

Typový projekt moderní dřevostavby se přizpůsobí vašim přáním a požadavkům

Markéta Bernardová | Úterý, 27. červenec 2021

Typový projekt moderní dřevostavby se přizpůsobí vašim přáním a požadavkůmNechcete ani u typového domu rezignovat na vlastní požadavky? Chcete si vybrat vlastní dispozici či barevnost a spolehnout se přitom na kvalitní technologii a služby? Pak je pro Vás dřevostavba "freestylka" ideálním řešením.

 

Typový bungalov má nízké provozní náklady a jednoduchou údržbu

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 01. červenec 2021

Typový bungalov má nízké provozní náklady a jednoduchou údržbuToužíte po bydlení v přízemním domě s nízkými provozními náklady? Hlavními rysy této vybrané typové dřevostavby jsou jednoduchost, variantní řešení a dobrý poměr cena a výkon především v rámci užívání stavby. Jednoduchost při návrhu i realizaci, ale především pak v rámci provozu a údržby.


Líbil se Vám článek?

Splněný americký sen v podobě dřevostavby na 372 metrech čtverečních

Michal Babor | Středa, 30. červen 2021

Splněný americký sen v podobě dřevostavby na 372 metrech čtverečníchLze postavit luxusní a moderní dřevostavbu, která však plně respektuje své okolní prostředí? Originální dům Peconic House z Long Island v USA nám potvrdí, že zcela určitě ano.


Líbil se Vám článek?

Matka s dcerou si pro sebe nechaly postavit luxusní dřevostavbu u lesa

Redakce | Středa, 30. červen 2021

Matka s dcerou si pro sebe nechaly postavit luxusní dřevostavbu u lesaByl to internet a mnoho nových i rekonstruovaných staveb, které Eva s Ninou – majitelky domu – viděly dříve, než daly plnou důvěru dřevostavbě v dosahu velkoměsta, přitom na kraji lesa a s překrásným výhledem. Zkušenosti z pětadvaceti let ve zděném domku jim daly určité indicie. Ale teprve osobní návštěva v dřevostavbě s difuzně otevřeným pláštěm rozhodla.

Přehlídka nejžádanějších typových projektů dřevostaveb od ověřených dodavatelů

Lucie Němcová | Pondělí, 28. červen 2021

Přehlídka nejžádanějších typových projektů dřevostaveb od ověřených dodavatelůNásledující stránky představují výběrové menu složené z těch nejchutnějších projektů typových dřevostaveb od našich prověřených dodavatelů. Schválně, proč myslíte, že čísla jejich prodejů sahají nejvýše? Vybrali byste si mezi nimi své vysněné bydlení?

Srubový bungalov na klíč přirozeně zapadá do nedotčené krajiny

Markéta Bernardová | Pátek, 25. červen 2021

Srubový bungalov na klíč přirozeně zapadá do nedotčené krajinyUvažujete o bydlení v dřevostavbě a toužíte bydlet v přízemním domě? Chcete ve svém domě cítit vůni dřeva? Vybrali jsme pro vás typový projekt neobvyklého srubového bungalovu, který si můžete nechat upravit dle individuálních přání. Stejně tak to udělali i manželé z Orlických hor, kteří si tento typový srubový bungalov nechali postavit v prostředí krásné přírody, a které jsme navštívili v rámci redakční návštěvy.


Líbil se Vám článek?

Dřevostavbu s fasádou z modřínu si postavili ve švestkovém sadu

Dagmar Šimonová | Neděle, 20. červen 2021

Dřevostavbu s fasádou z modřínu si postavili ve švestkovém saduZ vize malého dřevěného domku s věží nakonec vyrostla poměrně rozložitá sloupková dřevostavba, která rozevírá svou náruč směrem ke slunci a šumavským kopcům. Honza s Martou se do poklidné vesničky rozhodli utéct před ruchem hlavního města. Ale jen tak na půl. Po nějaké době se jim po kulturním životě zasteskne a do Prahy se alespoň na chvíli vrátí.


Líbil se Vám článek?

Modulární minichata je přizpůsobitelná do nejmenšího detailu

Dana Jakoubková | Pátek, 18. červen 2021

Modulární minichata je přizpůsobitelná do nejmenšího detailuMinichata zvaná Space of Mind vznikla v závislosti na pandemii koronaviru. Jedná se o modulární stavbu, kterou lze kompletně zrecyklovat. To ovšem není jediná výhoda, kterou chata disponuje.

Atypické bydlení na samotě u lesa nabízí srubové apartmány u Lipna

Michal Babor | Pátek, 11. červen 2021

Atypické bydlení na samotě u lesa nabízí srubové apartmány u LipnaAž budete přemýšlet kam v létě s rodinou, vyrazte třeba na Šumavu. Bydlet můžete ve srubovém apartmánu u Lipna, který tu Radek ve spolupráci s firmou Kanadské sruby Tábor postavil doslova na zelené louce.


Líbil se Vám článek?

Více článků...

Strana 1 z 34

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop