Zajímavé realizace dřevostaveb

Realizované dřevostavby

Malé zahradní domky zútulní zahradu. V některých můžete bydlet i celoročně

Dana D. Daňková | Středa, 22. leden 2020

Malé zahradní domky zútulní zahradu. V některých můžete bydlet i celoročněTakřka ke každému domu patří zahrada a na ní se téměř vždy najde místo pro malou či větší chatku, altán, přístřešek a podobně. Takový objekt je nejen praktický, ale současně také pozemek zabydlí, případně vytváří zajímavá zákoutí. Avšak malé stavby ze dřeva mohou být různého druhu a mnohostranného využití a zdaleka nemusí stát pouze na zahradě.

 

Rekonstrukce dřevěné chAty s velkým A

Lucie Němcová | Pátek, 17. leden 2020

Rekonstrukce dřevěné chAty s velkým AMísto pro spočinutí v lůně lesa. Pozoruje, vidí a vnímá, nicméně nekonkuruje. Umožňuje plynutí okolního života bez invazivních zásahů. Splývá a tepe v rytmu lesního organismu.

Kde si můžu „vyzkoušet“ dřevostavbu?

Redakce | Čtvrtek, 16. leden 2020

Kde si můžu „vyzkoušet“ dřevostavbu?Dřevostavby si už vydobyly své místo na stavebním slunci. Je fajn, že se v současné době mnoho budoucích stavebníků vyzná v různých konstrukcích dřevostaveb, jejich výhodách a materiálech.

Dřevěná chata se pro sourozence stala symbolem návratu do dětství

Redakce | Úterý, 14. leden 2020

Dřevěná chata se pro sourozence stala symbolem návratu do dětstvíOstrov Vega, na severním pobřeží Norska, se nachází pouhých 100 km od polárního kruhu. Tato lokalita je charakteristická svou velkolepou a drsnou severní krajinou se širokými panoramaty Norského moře, ze které se z povzdálí tyčí mocné a špičaté hory.  V této poměrně drsné krajině stojí moderní dřevěná chatka, která leží na skále pod žulovým ramenem a působí opravdu skvostně. Vznik této chatky v sobě ukrývá velmi silný příběh...

Dřevostavba na pokračování roste s vámi podle finančních možností nebo nároků na prostor

Redakce | Pátek, 10. leden 2020

Dřevostavba na pokračování roste s vámi podle finančních možností nebo nároků na prostorNe vždy se podaří zajistit finance na kompletní dokončení celého rodinného domu, a ne vždy to je také třeba. Firma MS HAUS přichází s typovým domem MS 06b EKONOMY, který je pro takové situace přímo projektován a připraven.

Montovaná dřevostavba se zárukou kvality a pohodlí splňuje požadavky svých majitelů

Redakce | Čtvrtek, 09. leden 2020

Montovaná dřevostavba se zárukou kvality a pohodlí splňuje požadavky svých majitelůDodavatelé dřevostaveb nabízející realizaci domů podle katalogových projektů se většinou nezabývají individuální výstavbou. Jednou z výjimek je původem německá společnost Wolf System, která patří k průkopníkům dřevostaveb na našem trhu.

Aby zachoval původní kouzlo zděného domu, rozhodl se ho rozšířit o dřevěnou přístavbu

Redakce | Pondělí, 30. prosinec 2019

Aby zachoval původní kouzlo zděného domu, rozhodl se ho rozšířit o dřevěnou přístavbuV letošní soutěži Holzbaupreis Steiermark ocenila porota mimo jiné přístavbu k původnímu zděnému domu z 20. let minulého století, který současný majitel zdědil po prarodičích. Vzhledem k citové vazbě se rozhodl pro maximální zachování vzhledu starého domu, který pouze doplnil o moderní, dřevěnou přístavbu.


Líbil se Vám článek?

Bungalov Nativa - typový projekt dřevostavby na klíč za 3,5 mil. Kč včetně základové desky

Redakce | Čtvrtek, 02. leden 2020

Bungalov Nativa - typový projekt dřevostavby na klíč za 3,5 mil. Kč včetně základové deskyDřevostavbu Nativa, považuje její výrobce a dodavatel, společnost HK-DŘESTAV, za jeden ze svých nejkrásnějších montovaných bungalovů. Přední část dokonale propojuje příjezdovou cestu se zahradou a zadní část poskytne perfektní soukromí a svobodu. Jeho majitelé našli inspiraci na veletrhu v podobě typového bungalovu, který si nechali upravit dle svých požadavků a přání.

Dřevěná chata 3kk na břehu rybníka - sen moderního chataře rybáře

Redakce | Pátek, 06. prosinec 2019

Dřevěná chata 3kk na břehu rybníka - sen moderního chataře rybářeAčkoli bývalé Československo bývá označováno za výspu chataření, srovnání počtu objektů individuální rekreace u nás a v ostatních evropských státech jasně prokazuje, že rozsah druhého bydlení není žádným unikátním světovým fenoménem. Ojedinělost českého chataření spočívá hlavně v jeho významu a pozici v rámci využívání volného času. A na tom se nic nemění ani v současné době, jde jen o to, jak se změna životního stylu promítne do architektury obyčejné chaty.

Více článků...

Strana 1 z 27

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop