Začínáme stavět dřevostavbu 13. díl: Na co se připravit před začátkem stavby

Komerční sdělení | Úterý, 10. listopad 2020

Začínáme stavět dřevostavbu 13. díl: Na co se připravit před začátkem stavbyJiž v minulém díle jsme si řekli, že prvním kopnutím do země vše končí a začíná. Jestliže jste měli pocit, že se vám toho společně se stavbou na hlavu valí mnoho, pak po zahájení stavby čekejte období, kdy budete v zápřahu naplno. Teprve teď oceníte, že stavba dřevostavby je rychlá. Šest měsíců se dá vydržet.

 

Začínáme stavět dřevostavbu 12. díl: Příprava stavby

Komerční sdělení | Pondělí, 19. říjen 2020

Začínáme stavět dřevostavbu 12. díl: Příprava stavbyNáš seriál se až do tohoto okamžiku zabýval přípravou podkladů, které jsou potřeba pro získání stavebního povolení, pak také ceně domu a smlouvám. Zatím jsme tedy stavěli dřevostavbu spíše na papíře. V tomto díle se pokusíme přiblížit, co se skrývá za procesem, který se jmenuje Příprava stavby.

 

Stavíme dřevostavbu 5. - S kým stavět dřevostavbu?

Redakce | Pondělí, 19. říjen 2020

Stavíme dřevostavbu 5. - S kým stavět dřevostavbu?Pokud se rozhodneme nechat si postavit dřevostavbu, jedním z nejdůležitějších rozhodnutí je, která firma vám dřevostavbu zrealizuje. V éře internetu by se dalo říct, že je to snadné, vždyť tam lze všechno najít! Tedy i realizační firmu dřevostavby. Zkusme si to však ověřit.

 

Ukázky kvalitních dřevostaveb od členů ADMD

Redakce | Čtvrtek, 20. srpen 2020

Ukázky kvalitních dřevostaveb od členů ADMDPoznejte příběhy kvalitních dřevostaveb! V článku představíme 6 dřevostaveb, které realizovali profíci na českém trhu. Ti jsou členy ADMD a jejich odbornost potvrzuje certifikát Dokument národní kvality.

 

Začínáme stavět dřevostavbu 11. díl: Smlouva o Dílo a její obsah

Komerční sdělení | Pondělí, 17. srpen 2020

Začínáme stavět dřevostavbu 11. díl: Smlouva o Dílo a její obsahCo všechno by měla obsahovat kvalitní smlouva o Dílo? Odpověď je velmi jednoduchá, ale je za ní skryt poměrně složitý proces.

 

Stavíme dřevostavbu 4. Jak? aneb s firmou či svépomocí?

Redakce | Pondělí, 20. červenec 2020

Stavíme dřevostavbu 4. Jak? aneb s firmou či svépomocí?Jednou z prvních otázek, které si lidé kladou, když začínají plánovat stavbu svého rodinného domu, je, zda si dům postavit svépomocí, nebo nechat realizovat firmou. A pokud firmou, zvažují, jestli zvolit panelovou výstavbu, nebo takzvanou letmou montáž.

 

Stavební dozor je klíčovým při stavbě dřevostavby. Jak a kde ho spolehlivě najít?

Redakce | Pátek, 19. červen 2020

Stavební dozor je klíčovým při stavbě dřevostavby. Jak a kde ho spolehlivě najít?„Hledám stavební dozor pro dřevostavbu" je velmi častým příspěvkem v diskuzích na internetu. Přitom sehnat osvědčený stavební dozor pro realizaci dřevostavby je tak jednoduché. Stačí se podívat na stránky Asociace dodavatelů montovaných domů.

 

KUBIS 74 - Tradiční dům s moderními technologiemi

Jiří Kuthan | Čtvrtek, 16. duben 2020

KUBIS 74 - Tradiční dům s moderními technologiemiProjekt dřevostavby KUBIS 74 od společnosti RD Rýmařov zůstává věrný své typové řadě. Jeho poznávacím znamením jsou jednoduché tvary, energetická úspornost a naprosto špičková výbava.

 

Rodinný dům Universal ve dvou provedeních představuje bydlení pro jednu i dvě rodiny

Redakce | Čtvrtek, 12. březen 2020

Rodinný dům Universal ve dvou provedeních představuje bydlení pro jednu i dvě rodinyS projektem rodinného domu pro vícečlennou rodinu, přichází společnost Haas Fertigbau hned s dvěma návrhy. Patrové, rodinné domy s názvem Universal nabízí bydlení pro jednu i dvě rodiny, stačí si jen vybrat.

 

Dřevostavba Avanta RD 170 K - hodně prostoru na malé ploše

Jiří Kuthan | Čtvrtek, 12. březen 2020

Dřevostavba Avanta RD 170 K - hodně prostoru na malé plošeTypový dům RD 170 K od společnosti Avanta Systeme nabízí komfortní bydlení i pro větší rodinu. Díky malé zastavěné ploše je tato dřevostavba ideální pro stavbu na menších pozemcích, kde nám každý ušetřený metr zvětší okolní zahradu. Svým vzhledem zaujme především stavebníky, kteří hledají vhodnou dřevostavbu do města nebo příměstského prostředí.

 

Strana 1 z 10

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop