Rodinný dům Universal ve dvou provedeních představuje bydlení pro jednu i dvě rodiny

Redakce | Čtvrtek, 12. březen 2020

Rodinný dům Universal ve dvou provedeních představuje bydlení pro jednu i dvě rodinyS projektem rodinného domu pro vícečlennou rodinu, přichází společnost Haas Fertigbau hned s dvěma návrhy. Patrové, rodinné domy s názvem Universal nabízí bydlení pro jednu i dvě rodiny, stačí si jen vybrat.

 

Dřevostavba Avanta RD 170 K - hodně prostoru na malé ploše

Jiří Kuthan | Čtvrtek, 12. březen 2020

Dřevostavba Avanta RD 170 K - hodně prostoru na malé plošeTypový dům RD 170 K od společnosti Avanta Systeme nabízí komfortní bydlení i pro větší rodinu. Díky malé zastavěné ploše je tato dřevostavba ideální pro stavbu na menších pozemcích, kde nám každý ušetřený metr zvětší okolní zahradu. Svým vzhledem zaujme především stavebníky, kteří hledají vhodnou dřevostavbu do města nebo příměstského prostředí.

 

Typový dům Futura Freestyle - variabilní a nadčasové bydlení, které si můžete sami vyzkoušet

Redakce | Čtvrtek, 05. březen 2020

Typový dům Futura Freestyle - variabilní a nadčasové bydlení, které si můžete sami vyzkoušetTypový dům Futura Freestyle od architektů realizujících dřevostavby pod značkou Prodesi/Domesi si svou univerzálností získal již desítky spokojených majitelů. Díky propojení interiéru s exteriérem, chytře řešeným dispozicím i velké variabilitě umí být Futura Freestyle jak kvalitním rodinným domem, tak příjemným víkendovým bydlením.

 

Lenka Trandová: ADMD je majákem ve světě dřevostaveb

Michal Babor | Pátek, 22. listopad 2019

Lenka Trandová: ADMD je majákem ve světě dřevostavebAsociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) se během téměř dvaceti let své existence etablovala v organizaci, která dlouhodobě usiluje o popularizaci dřevostaveb a kultivování podnikatelského prostředí v tomto oboru. Za touto poněkud strohou formulací hledejme roky mravenčí práce v zemi, jejíž většinová populace k jiným než zděným domům stále ještě vzhlíží s nedůvěrou a která v době, kdy u našich západních sousedů rostou výškové dřevostavby jako pověstné houby po dešti, zůstává u opatrných čtyř podlaží. Přesto ADMD dokázala téměř nemožné: v době, kdy vznikla, patřilo dřevostavbám na trhu rodinných domů pouhé procento, dnes se toto číslo blíží patnáctce. Na přelomu roku prošla ADMD organizační proměnou a nás zajímalo, zda se změní také její směřování a cíle. Hovoříme s novou ředitelkou ADMD Ing. Lenkou Trandovou.


Líbil se Vám článek?
 

Začínáme stavět dřevostavbu 5.díl: Výběr domu - shrnutí základních pravidel

Komerční sdělení | Pondělí, 21. říjen 2019

Začínáme stavět dřevostavbu 5.díl: Výběr domu - shrnutí základních pravidelPředchozí díly našeho seriálu Vás seznámili se základními úvahami spojených s výběrem domu s ohledem na velikost a cenu. Pomohli nám s volbou mezi individuálním nebo typovým domem. Řekli jsme si co je důležité při výběru architekta a jak probíhá proces návrhu individuálního domu. Celý proces trvá 3 až 6 měsíců a je pro dům zásadní, a proto si jej pojďme ještě jednou shrnout v základních bodech.

 

Začínáme stavět dřevostavbu 8.díl: Podklady pro vytvoření nabídky

Komerční sdělení | Pátek, 18. říjen 2019

Začínáme stavět dřevostavbu 8.díl: Podklady pro vytvoření nabídkyMáme za sebou několik klíčových rozhodnutí, a i když to tak nevypadá, možná těch nejdůležitějších. Pro kvalitní a spokojenou realizaci je totiž důležité, zda si vyberete už na začátku partnera, který svému oboru rozumí, nebo jen takového, který kreslí hezké obrázky do šuplíku.

 

Začínáme stavět dřevostavbu 7.díl: Výběr zhotovitele a poptávkové řízení

Komerční sdělení | Pátek, 18. říjen 2019

Začínáme stavět dřevostavbu 7.díl: Výběr zhotovitele a poptávkové řízeníVšechny informace o výběru domu, jeho velikosti, volbě architekta i typech projektové dokumentace jsme si už na stránkách tohoto časopisu řekli. Víme už, jaký dům vlastně hledáme, a představili jsme si typy projektové dokumentace. V tomto díle se poprvé dostáváme do další z důležitých etap pro váš dům a tou je příprava stavby. Jejím výsledkem by měla být kompletní cena domu, seznam všech dodavatelů i návrhy smluv, které vás čekají podepsat.

 

Začínáme stavět dřevostavbu 4.díl: Kroky po dokončení studie domu

Komerční sdělení | Pátek, 18. říjen 2019

Začínáme stavět dřevostavbu 4.díl: Kroky po dokončení studie domuV minulých pokračováních jsme dokončili studii domu, která dává tvar Vašim úvahám o bydlení. Základním předpokladem dalšího pokračování na projektu je cena budoucího domu. Naši architekti tvoří dnes i v 3D, takže můžete domem také procházet ve virtuální realitě.

 

Začínáme stavět dřevostavbu 3.díl: Výběr architekta

Komerční sdělení | Pátek, 18. říjen 2019

Začínáme stavět dřevostavbu 3.díl: Výběr architektaV našem seriálu jsme si už řekli, že volbu domu zásadně ovlivní množství peněz, které chceme do domu investovat. Probrali jsme, co všechno bude třeba realizovat a kolik přibližně budou tyto dodávky stát. Rozhodli jsme se mezi typovým a individuálním domema logicky tedy následuje další otázka: Jak si vybrat architekta, aby nám navrhl skutečně takový dům, který chceme a na který máme?

 

Začínáme stavět dřevostavbu 6.díl: Dokumentace ke stavebnímu povolení

Komerční sdělení | Pátek, 18. říjen 2019

Začínáme stavět dřevostavbu 6.díl: Dokumentace ke stavebnímu povoleníJeště než si řekneme, k čemu je a jak moc důležitá je dokumentace ke stavebnímu povolení, shrňme si základní body, které jsme se v našem seriálu už dozvěděli.

 

Strana 1 z 9

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop