Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Aktuálně

 

Aktuálně: Konference Dřevostavby v praxi 2016

Email

Rigips otevřel stálou školu suché výstavby

Komerční sdělení | Středa, 12. říjen 2016

obrázek článkuSpolečnost Rigips zahájila provoz celoroční Školy suché výstavby. Kurzy sádrokartonu budou probíhat od konce října ve zbrusu nové školící budově v Horních Počaplech, kde se nachází také výrobního závod společnosti. Zájemci mohou volit mezi školením orientovaným na výstavbu svépomocí a výukou určenou pro budoucí sádrokartonáře nebo profesionály v oboru, kteří si chtějí prohloubit své znalosti.

Email

Na vlastní oči: Dřevostavby se otevřou už zítra

Michal Babor | Pátek, 07. říjen 2016

obrázek článkuJiž zítra, v sobotu 8. října 2016, se pro zájemce otevřou vybrané dřevostavby po celé republice. Pořadatelem akce Den dřevostaveb je Asociace dodavatelů montovaných domů a jejím smyslem je prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby.


Líbil se Vám článek?
Email

Mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH 2016 bodoval

Redakce | Pátek, 07. říjen 2016

obrázek článkuVíce než 840 vystavovatelů z patnácti zemí světa, 21 000 m2 výstavní plochy a bohatý doprovodný program – fakta, která přilákala na konci září na výstaviště do pražských Letňan desítky tisíc potenciálních stavebníků.

Email

Dřevostavba nad vodopádem vyhrála soutěž o energetického oskara

Michal Babor | Čtvrtek, 06. říjen 2016

obrázek článkuV pražském Karlíně byli oceněni autoři desítky nejlepších tuzemských ekologických projektů. Celkovým vítězem 8. ročníku soutěže E.ON Energy Globe se stala obec Haňovice na Hané. Ceny si přebrali také vítězové jednotlivých kategorií. Ekologická soutěž dlouhodobě oceňuje nejlepší projekty usilující o ochranu přírody a úsporu energií.


Líbil se Vám článek?

Aktuálně: Den dřevostaveb představí 8. října 2016 to nejlepší z nabídky členských firem ADMD

Email

Architektka roku 2016 navrhuje i dřevostavby

Redakce | Čtvrtek, 29. září 2016

obrázek článkuOcenění za mimořádný přínos architektuře v posledních pěti letech, cenu Architekt roku, získala Marcela Steinbachová, která je mimo jiné i autorkou několika dřevostaveb. Oceněna byla za výbornou vlastní tvorbu a vzdělávání odborné i laické veřejnosti v oblasti architektury.


Líbil se Vám článek?

Aktuálně: Veletrh PRAGOLIGNA – vše pro práci se dřevem

Aktuálně: Salon dřevostaveb představí nejlepší dřevěné domy

Email

Lákadlem Haas Fertigbau na veletrhu FOR ARCH budou dva nové bungalovy

Komerční sdělení | Pátek, 16. září 2016

obrázek článkuVeletrh FOR ARCH (od 20. do 24. září 2016 v areálu PVA EXPO PRAHA v Praze-Letňanech) dává společnosti Haas Fertigbau Chanovice výbornou příležitost představit návštěvníkům tohoto stavebního veletrhu aktuální nabídku svých domů a konstrukcí ze dřeva. Lákadlem expozice F17 v hale 1 budou i dva nové bungalovy, které budou mít na veletrhu svoji premiéru.

Strana 1 z 32

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Nejnovější články

Aktuálně z oboru

Kterou verzi časopisu preferujete?

86.8 %
13.2 %

Soutěže a ankety

Partneři projektu