Sruby & roubenky
Všechno, co chcete vědět o dřevostavbách

Vytápění a vzduchotechnika

Vytápění a vzduchotechnika

Email

Specifika topení v dřevostavbě

Komerční sdělení | Středa, 12. říjen 2016

Specifika topení v dřevostavběZ pohledu vytápění jsou hlavními specifiky dřevostaveb výborné tepelně izolační vlastnosti a minimální akumulace tepla. Jaké jsou tepelně izolační vlastnosti dřeva, je ovlivněno hustotou dřeviny, vlhkostí, ale i směrem vláken. Hlavním specifikem dřeva je nicméně malá schopnost akumulovat teplo.

 
Email

Topná sezóna je za dveřmi. Jak na revizi kotle a kontrolu topení?

Michal Doležel | Úterý, 04. říjen 2016

Topná sezóna je za dveřmi. Jak na revizi kotle a kontrolu topení?S dobře fungujícím a vyladěným topením můžete během zimy ušetřit nezanedbatelnou částku na energiích a můžete klidně spát. Začátek podzimu je tedy nejvhodnější dobou pro údržbu otopného systému.


Líbil se Vám článek?
Email

Teplovodní podlahové vytápění a chlazení

Komerční sdělení | Středa, 14. září 2016

Teplovodní podlahové vytápění a chlazeníOd našich klientů často slýcháme otázku, zda zvolit vytápění radiátorové či podlahové. I když naše firma nabízí obojí a oba dva systémy se dají kombinovat, doporučujeme podlahový systém v celém prostoru.

Aktuálně: Velkoplošné sálavé systémy vytopí prostor nejrovnoměrněji

Email

Efektivně regulovat znamená šetřit

Dagmar Šimonová | Pondělí, 15. srpen 2016

Efektivně regulovat znamená šetřitNejen vhodný zdroj vytápění, ale především správný a dobře užívaný systém regulace rozhodují o výši provozních nákladů rodinného domu. Víte, že každý stupeň Celsia navíc znamená navýšení nákladů o šest procent? Nebo že díky chytrému regulačnímu systému lze náklady na vytápění snížit až o třetinu?


Líbil se Vám článek?

Více článků...

Strana 1 z 6

« 1 2 3 4 5 6 »

Partneři projektu