O dřevostavbách

Montované dřevostavby podle vlastního projektu

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 07. červenec 2022

DrevoaStavby.cz | WOOD SYSTEM (nízkoenergetická dřevostavba)Toužíte po dřevostavbě dle vlastního projektu? Vybrali jsme pro vás tři individuální dřevostavby, jejíchž realizace probíhala podle přání a požadávků jejich majitelů. Nechte se inspirovat a zrealizujte si i vy svůj sen.

 
 

Moderní a energeticky úsporné dřevostavby na klíč

Markéta Bernardová | Čtvrtek, 07. červenec 2022

DrevoaStavby.cz | DBH Dřevostavby s.r.o. (individuální dřevostavba Louny)Chcete bydlet v dřevostavbě a hledáte ověřeného a zkušeného dodavatele? Vybrali jsme pro vás tři projekty dřevostaveb s difuzně otevřenou skladbou stěny, které vynikají kvalitou zpracování a moderním designem.

 
 

Jak je to s použitím dřeva na citlivých místech v interiéru?

Lucie Němcová | Čtvrtek, 07. červenec 2022

DrevoaStavby.cz Dřevo v koupelněPatří tento jedinečný přírodní materiál i na vytížená, mechanicky namáhaná místa, kde je vlhko, teplo a přímý kontakt s vodou? Mohlo by se zdát, že určitě ne, odpověď ale není tak jednoduchá. Dřevo je totiž chameleon a superhrdina mezi materiály. Míra jeho adaptace je široká. A tak není mnoho překážek, které znamenají opravdovou stopku.

 
 

Zažijte rEVOluční bydlení

Markéta Bernardová | Úterý, 05. červenec 2022

DrevoaStavby.cz Typový dům EVO Prodesi-DomesiNový koncept typového domu EVO je určen pro všechny, kterým není lhostejná naše planeta a její ochrana. Architekt Michael Šilar ho s týmem studia Prodesi/Domesi navrhl s ohledem na principy udržitelnosti a ekologie s odolnou a trvanlivou fasádou z opalovaného dřeva, která je nejen vizuálně atraktivním řešením, ale také hrdým přiznáním domu ke konstrukčnímu materiálu, ze kterého je postaven – ke dřevu.


Líbil se Vám článek?
 
 

Podrobný rozpočet domu aneb kolik co stojí?

Redakce | Úterý, 05. červenec 2022

DrevoaStavby.cz | Rozpočet domu (realizace EKOPANELY)-uvodniVe chvíli, kdy začnete uvažovat o stavbě nového rodinného domu, zaujmou většinou přední místo ve vašich myšlenkách peníze. Jak velký dům si vůbec mohu dovolit? A co je vlastně při stavbě rodinného domu vůbec nejdražší? Protože každý projekt je individuální, navíc současný vývoj inflace lze jen těžko zhodnotit, nebudeme se pokoušet odhadnout celkovou sumu, kterou budete potřebovat, pokusíme se ale vylepšit vaši představu o tom, jaký díl rozpočtu si která z částí výstavby ukrojí.


Líbil se Vám článek?
 
 

Bezfalcové interiérové dveře vyšperkují moderní interiér

Komerční sdělení | Pondělí, 04. červenec 2022

DrevoaStavby.cz | MAND CZ | Bezfalcové dveře dřevěnéVýběr interiérových dveří nenechávejte na chvíli, až bude všechno ostatní hotovo, ale naopak si to dobře rozmyslete a zahrňte už do projektových plánů. Hned vám vysvětlíme proč. Dnes máme na výběr z několika typů interiérových dveří. Ty klasické falcové můžete osadit i do starých zárubní, které v místnosti už máte, stačí je jen dobře změřit, ale na ostatní musíte místo správně připravit. U bezfalcových dveří je většinou nutná větší šířka stavebního otvoru.

 
 

Objevte neomezené možnosti modulárních dřevostaveb

Markéta Bernardová | Pátek, 01. červenec 2022

DrevoaStavby.cz | Úsporné bydlení s.r.o.Stačil by vám dům v rozměrech garsonky? Máte ho mít, stačit vám bude jeden modul. Plánujete založit rodinu? Prostě jen časem přidáte další moduly. Jednotlivé varianty je totiž možné alternativně měnit i po dokončení stavby.

 
 

Okenní rám jako nejslabší článek obálky domu

Dana Jakoubková | Pátek, 01. červenec 2022

DrevoaStavby | Okenní rám jako nejslabší článek obálky domuStejně jako může rám zdůraznit ohromující kvalitu obrazu, správně zvolené okenní rámy mohou udělat mistrovské dílo z vašeho domu. A to nejen s ohledem na design, ale především na obsah peněženky. O oknech se říká, že nejdražší, jaká si můžete koupit, jsou ta levná. A právě rám o jejich kvalitě rozhoduje.

 
 

Výběr energeticky úsporných, ekologických a kvalitních dřevostaveb na klíč

Markéta Bernardová | Úterý, 28. červen 2022

DrevoaStavby.cz | RD Rýmařov s.r.o.Toužíte po bydlení v dřevostavbě a hledáte inspiraci? Vybrali jsme pro vás tři typové projekty panelových dřevostaveb, které vás zaujmou svým vzhledem a kvalitou zpracování.

 
 

Kdo je architekt?

Lucie Němcová | Pondělí, 27. červen 2022

DrevoaStavby LUCERN drevostavbyRozhodnutím stavět nový dům vstupujete do divoké džungle. Bez dobré navigace vás čeká řada nečekaných překvapení, slepých uliček a vyčerpávajících rozhodovacích procesů. Kde ale najít správnou navigaci? Je to právě architekt? Nebo nás vysvobodí typový dům? Svůj úhel pohledu nám přiblíží odborníci, pro které je tato džungle druhým domovem.

 
 

Více článků...

 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop