Adresář firem - reference

Tisk

Běžte do toho, dřevostavby už nikdy levnější nebudou...

DAS | Čtvrtek, 17. srpen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

1 DŘEVOSTAVBANa základě doporučení klienta společnosti Stavex jsem oslovil tuto firmu, aby mi postavila dům, který jsem si vysnil. Měl jsem několik podmínek...

Chtěl jsem dům levně, podle mých představ a rychle. Dokázal jsem si spočítat, kolik nájmů dám při každém měsíci prodlení. Základem každé stavby je pozemek. My jsme měli štěstí, že jsme sehnali pozemek v sadu, mimo hromadnou zástavbu. Pamatuji si na první pracovní schůzku, kde se řešily termíny, peníze, představy... Ano, ne ve všem jsme se shodli. S odstupem času musím uznat, že některé mé představy byly technicky velmi těžko realizovatelné a nepraktické. A pak to začalo. Základní deska, která byla hotová za 10 dní nás opravdu překvapila. Takhle malý domek jsme si objednali? Myslím, že je to první reakce každého, kdo si nechá postavit dům "na klíč". Z omylu nás vyvedl až koncert při stavbě hrubé stavby! Vidět, jak dům vyroste za 4 dny je opravdu nevšední zážitek. Další popisování stavby je už pouhá rutina. Všechny termíny byly dodrženy, včetně kvality práce. Stěhovali jsme se po šesti měsících. Stačilo odemknout dveře... Chtěl bych poděkovat panu Marhanovi, který mě informoval o veškerých pracích na našem domě. Bydlíme zde už 6 let. Pár drobných reklamací firma Stavex okamžitě vyřešila a to i po reklamační lhůtě. Dům člověk nestaví každý den, ale opravdu mohu říci, že jsem s přístupem a odvedenou prací byl velice spokojený. Prostě jsem jen odemkl dveře.

sonaNa závěr bych chtěl vzkázat všem potencionálním zákazníkům firmy Stavex slovy pana Marhana "Běž do toho, nikdy už to nebude levnější a co neuděláš teď, tak už se k tomu nedostaneš".

Díky moc.

Stanislav Ryšavý, Suchdol


Líbil se Vám článek?
gotop