Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2023 - dodavatelé a projekty dřevostaveb na klíč přehledně!

a.janousek | Čtvrtek, 24. březen 2022 |

Přidat na Seznam.cz

titPR2023aPŘEHLED DODAVATELŮ A PROJEKTŮ DŘEVOSTAVEB 2023 – užitečný a praktický průvodce pro všechny, kteří chtějí stavět nový dům - dřevostavbu na klíč, hledají dodavatele dřevostaveb a projekty dřevostaveb na klíč.Vychází jako speciál časopisu DŘEVO&stavby a sruby&ROUBENKY. Najdete v něm dřevostavby na klíč v podobě projektů typových dřevostaveb nebo individuálních realizací na klíč. Nechybí ani vzorové domy vybraných dodavatelů dřevostaveb, kontakty na subdodavatele materiálů a dodavatele vybavení do dřevostaveb.

 

KOUPIT V E-SHOPU

OCHUTNÁVKA ONLINE

Ročenka poskytuje přehled všech dodavatelů a projektů dřevostaveb na českém trhu včetně jejich stavebních technologií a vzorových domů. Obsahuje mapu dodavatelů dřevostaveb dle regionů, ceny a půdorysy projektů dřevostaveb, ukázky realizací dřevostaveb na klíč a nechybí ani VZOROVÉ DOMY.

Hledáte projekt dřevostavby právě pro vás? Hledáte spolehlivého dodavatele vaší dřevostavby na klíč?

  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb vám pomůže vybrat jak projekt, tak dodavatele dřevostavby na klíč.
  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb obsahuje jak ukázky realizací dřevostaveb na klíč, tak individuálních nízkoenergetických či pasivních dřevostaveb, nechybí ani vzorové domy.
  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb je pomocník pro všechny, kteří chtějí stavět dřevostavbu a chtějí se zorientovat ve světě dřevostaveb.
  • Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb je plný inspirace, typů na konkrétní projekty nového domu, a hlavně kontaktů a informací o spolehlivých dodavatelích dřevostaveb.

Přehled dodavatelů a projektů dřevostaveb 2023 vychází 8. února 2023, cena 59 Kč

OBJEDNAT

gotop