Smaltovaná ocel Kaldewei – materiál do koupelny na věčnost

Komerční sdělení | Pondělí, 23. leden 2023

DrevoaStavby.cz Smaltovaná ocel KaldeweiJedinečná symbióza skla a oceli dnes fascinuje více než kdy jindy. Dva veskrze přírodní materiály odhalují v jedinečné symbióze fascinující vlastnosti, kterých si lidé vždy cenili. Kaldewei spojil odolnou ocel s ušlechtilým sklem a vytvořil znamenitou smaltovanou ocel Kaldewei. Čerpaje ze 100 let zkušeností dnes Kaldewei vytváří špičková řešení pro koupelny z jednotného materiálu s důsledně vysokým standardem kvality, který nachází uznání po celém světě.

 

Detaily prvotřídní ložnice

Lucie Němcová | Neděle, 15. květen 2022

DrevoaStavby.cz | Detaily prvotřídní ložniceVolba našich čtenářů v kategorii ložnice padla na praktické vychytávky, které uživatelskou zkušenost katapultují do výšin. Další díl seriálu tedy zprostředkovává mozaiku detailů, které spoluutvářejí ložnici precizně naplňující svou základní funkci a zároveň hýčkají svou praktičností a důvtipem.

 

Tipy na správný výběr osvětlení do masivní dřevostavby

Markéta Kristová | Úterý, 26. duben 2022

DrevoaStavby.cz | Osvětlění v dřevostavběVýběr svítidel do masivní dřevostavby je trochu ztížen tím, že dřevo neodráží ani nerozptyluje světlo v interiéru, takže vnitřní prostor pak může působit poněkud ponuře, zvláště pokud se špatně naplánovalo rozmístění oken. Druhým faktem je i stylovost interiéru: zejména ve srubech kulatina přímo svádí k určité rustikálnosti, která se ovšem snadno může převrhnout v nejhrubší kýč. Kdo si netroufá na výběr svítidel sám, může se obrátit na interiérového designéra.

Jak vybrat sprchový kout do koupelny v dřevostavbě?

Komerční sdělení | Středa, 22. prosinec 2021

DrevoaStavby.cz | Výběr sprchového koutu do koupelny v dřevostavběPři zařizování koupelny v dřevostavbě je nutné věnovat zvýšenou pozornost při výběru a instalaci sprchového koutu. Na co si dát pozor, a který sprchový kout koupelně nejvíce sluší?

Skleněné schody, dveře a příčky v interiéru ano, či ne?

Redakce | Pondělí, 13. prosinec 2021

DrevoaStavby.cz | Skleněné schody, příčky a dveře v interiéruSklo proniká do moderních interiérů stále častěji. A zdaleka nemusí jít jen o industriálně laděné kompozice v kombinaci s kovem. Možnosti soudobých skleněných příček, dveří, schodů nebo částí podlah rozšiřují možnosti designu prostoru o mnoho dalších dimenzí. Potřebujete prosvětlit temné kouty, oddělit prostor funkčně, ale ne opticky, nebo jste prostě jen milovníky čistých linií? Tak pojďte načerpat inspiraci...

Originální transformace dětského podkrovního pokoje

Lucie Němcová | Středa, 08. prosinec 2021

DrevoaStavby.cz | Transformace dětského podkrovního pokojePodkrovní pokoj, do kterého se mají vejít hned dvě dětské osobnosti, není místem ledasjakým. Držet rámec pro jejich hravosti, fantazii a koníčky měnící se v čase vyžaduje krom jiného velkou flexibilitu a funkčnost prostoru. I přes malou velikost a velké nároky vznikl díky architektům a jejich nápaditosti svět s unikátními detaily a šarmem dřevěné překližky.


Líbil se Vám článek?

Koupelnový otopný žebřík pod lupou

Redakce | Úterý, 16. listopad 2021

DrevoaStavby.cz | Koupelnový topný žebříkTepelná pohoda v koupelně je alfou a omegou pohodlného života. Proto je třeba se nad koncepcí vytápění v této místnosti důkladně zamyslet a vzít v úvahu všechny faktory, které hrají roli. Otopný žebřík je dnes jednou z nejpoužívanějších variant, tak se na něj pojďme podívat zblízka. Jaké varianty z hlediska zdroje tepla jsou na trhu k dostání? Stačí otopný žebřík jako jediný zdroj vytápění? Jaké materiálové varianty vůbec přicházejí v úvahu a jak jsme na tom s ekonomikou jeho provozu?


Líbil se Vám článek?

4 tipy, jak dostat přírodu do domu

Komerční sdělení | Pondělí, 01. listopad 2021

Drevoastavby.cz | 3D tapety na zeďPři zařizování našich příbytků se většinou snažíme o to, aby hlavní roli měla v celém interiéru příroda. Tedy pokud se neuchýlíme cestou takových bytových stylů, které žádné přírodní prvky nemají ve svých pravidlech. Jestliže se ale dáváme cestou skandinávského bydlení či minimalismu, s přírodou nemusíme zrovna šetřit. Jenže jakými způsoby je možné přírodu do domu dostat?

Jak se pozná opravdu dobrá interiérová klika?

Komerční sdělení | Úterý, 19. říjen 2021

DrevoStavby-Cobra-dobraklika-introMožnosti výběru funkčních bytových doplňků jsou nepřeberné, dveřní a okenní kování pochopitelně nejsou výjimkou. Ačkoliv nás designové trendy posledních let neomylně směřují k designové čistotě a minimalismu, stále je řada našich interiérů tradičních nebo třeba rustikálních. Kliky se během dne dotkneme mockrát, je to prvek, který budeme mít doma opravdu dlouho, dokážeme proto zvolit to správné dveřní kování pro naši domácnost?

Kuchyně v dřevostavbě kritickým okem odborníka

Redakce | Pondělí, 18. říjen 2021

SrubyaRoubenky-kuchyn-v-drevostavbePokud nasloucháme pouze pochlebovačům a nejsme schopni přijmout konstruktivní kritiku, degenerujeme. Když přijde do nového domu návštěva, většinou srší superlativy, jinak ale vidí dům designér-profesionál. Na jeho rady je po dokončení domu už pozdě, a tak může jen přispět drobným komentářem, co by se bývalo mohlo udělat lépe... Z redakčních návštěv z minulých let jsme namátkou vybrali několik kuchyní, které si kritickým okem prohlédla designérka Iva Bastlová.


Líbil se Vám článek?

Navrhněte si radiátor do koupelny snadno a rychle

Komerční sdělení | Pondělí, 20. září 2021

Zehnder koupelnový_radiátor_Ribbon_trafficNavrhněte si koupelnový radiátor snadno a rychle v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění. Můžete volit z nabídky nejprodávanějších radiátorů i novinek od švýcarského výrobce Zehnder. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu, dokonalou funkčnost a výjimečný design. Vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější.

Jak uplatnit černou barvu v interiéru?

Lucie Němcová | Úterý, 07. září 2021

černá-barva-v-interiéruV módě přímo ikonická, v interiéru docela kontroverzní. Musí se to s ní totiž umět. Vyzvídali jsme u zkušenějších, jak na ni, aby jí to v prostoru slušeno a současně se v něm hezky žilo. Jaký vztah máte s černou vy, najdeme ji u vás doma?


Líbil se Vám článek?

Strana 1 z 11

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop