Sprchové soupravy SANITINO poskytnou vašemu tělu dokonalou očistu

Komerční sdělení | Středa, 31. leden 2024

DrevoaStavby.cz Sprchová souprava SANITINO 1Péče o tělo zahrnuje nejen vyváženou stravu, fyzickou aktivitu a odpočinek, ale i pravidelnou očistu. A právě v této oblasti vám mohou pomoci sprchové soupravy, jež vedle běžné očisty nabízejí také řadu dalších možností, jak podpořit vaši kondici.

 

Krista Hermanson: Vneste do života pohodu hygge

Redakce | Pondělí, 02. říjen 2023

HyggeV roce 2016 bylo podle World happiness reportu Dánsko označeno za nejšťastnější zemi světa. Jak je vůbec možné, že jsou obyvatelé země, kde jsou silné zimy plné sněhu a nocí, trvajících 17 hodin, těmi nejšťastnějšími na světě? Jaké tajemství se skrývá za dánskou spokojeností a pohodou? Odpovědí může být jejich životní styl zvaný hygge. Dánský výraz hygge se nejčastěji překládá jako útulnost. Označuje pohodový přístup k životu, který spočívá v užívání si i těch nejmenších radostí života v okruhu přátel a rodiny. Je to umění vytvořit útulné a vřelé místo, kde se rodina a přátelé potkávají, jedí spolu dobré jídlo, pijí dobré pití a povídají si. Před honěním se od čerta k ďáblu a snahou dělat několik věcí najednou, oslavuje hygge pohodu, vřelost a rodinu. My jsme se spojili s Kristou Hermanson, designérkou a velkou propagátorkou hygge, a požádali ji, aby nám vysvětlila, proč je hygge v současnosti tolik populární nejen ve Skandinávii, ale i v celé Evropě a Severní Americe.


Líbil se Vám článek?
 

Barvy v interiéru aneb proč se nebát experimentovat

Lucie Němcová | Neděle, 23. duben 2023

DrevoaStavby.cz - Barvy v interieruFenoménem moderních interiérů se v posledních letech stala paleta neutrálních barev. Sázíme na jistotu, protože nevtíravé tóny se tak snadno neokoukají. Ale je to opravdu tak? Možná je na čase pozvat do našich životů i domovů potenciál a šťavnatost celé barevné palety.

Proměny životního prostoru zdravě a snadně. Stačí drobnosti.

Lucie Němcová | Středa, 19. duben 2023

03 pexels-max-rahubovskiy-6180677Každý den se jako lidé více či méně proměňujeme. Nabíráme zkušenosti, měníme perspektivu i postoje… A tyto zcela přirozené posuny potřebujeme reflektovat v místě, kde trávíme čas, abychom s ním zůstávali v souladu. Proto je tak důležitou vlastností každého interiéru a potažmo domu jeho flexibilita. Schopnost přizpůsobit se a měnit. Jak na to, abychom zbytečně neplýtvali našimi zdroji a zároveň ctili hodnoty udržitelnosti?

Barva roku 23 - Silná, elektrizující a rebelská

Dana Jakoubková | Pátek, 17. březen 2023

Bez názvu-1Každou zimu sdílejí světové designérské autority své barevné volby pro nadcházející rok. Pantone – jedna z nejuznávanějších firem v tomto ranku – zvolila odstín Viva Magenta. Barvy z rodiny červené se na vrchol nedostaly dlouhých osm let. Letos však nejde jen o design. Karmínově červená přináší i silné poselství – být jako pěst v sametové rukavici.

Po stopách zaobleného bydlení

Lucie Němcová | Sobota, 25. únor 2023

00 kornelia-faklova-interier-se-zaoblenou-kuchyni-foto-dalibor-hoffmeister-6Podmanivá realizace s oblými rohy je nejen lahůdkou pro oči, ale také oceňovaným domovem jeho spokojených majitelů. Zajímalo nás, jak vznikal krok za krokem tento kvalitní interiér, domov i neotřelý design. Proto jsme spolu s autorkou projektu nahlíželi do zákulisí návrhu i samotného zhmotnění.

Co sluší roubenkám? Rozhodně kanafas

Redakce | Úterý, 07. únor 2023

DrevoaStavby.cz - Jídelna v kanafasuŘekne-li se kanafas, většina lidí si představí kostičku o velikosti jednoho centimetru, nejspíše bíločervenou. Látka s bohatou historií je už po mnoho generací základním pilířem při zařizování interiérů stylových chalup i moderních roubenek. Víte, co dělá kanafas kanafasem, a že kromě klasických kostiček a proužků dokáže zručný textilní návrhář vyčarovat z kanafasu netušené věci?

Smaltovaná ocel Kaldewei – materiál do koupelny na věčnost

Komerční sdělení | Pondělí, 23. leden 2023

DrevoaStavby.cz Smaltovaná ocel KaldeweiJedinečná symbióza skla a oceli dnes fascinuje více než kdy jindy. Dva veskrze přírodní materiály odhalují v jedinečné symbióze fascinující vlastnosti, kterých si lidé vždy cenili. Kaldewei spojil odolnou ocel s ušlechtilým sklem a vytvořil znamenitou smaltovanou ocel Kaldewei. Čerpaje ze 100 let zkušeností dnes Kaldewei vytváří špičková řešení pro koupelny z jednotného materiálu s důsledně vysokým standardem kvality, který nachází uznání po celém světě.

Detaily prvotřídní ložnice

Lucie Němcová | Neděle, 15. květen 2022

DrevoaStavby.cz | Detaily prvotřídní ložniceVolba našich čtenářů v kategorii ložnice padla na praktické vychytávky, které uživatelskou zkušenost katapultují do výšin. Další díl seriálu tedy zprostředkovává mozaiku detailů, které spoluutvářejí ložnici precizně naplňující svou základní funkci a zároveň hýčkají svou praktičností a důvtipem.

Tipy na správný výběr osvětlení do masivní dřevostavby

Markéta Kristová | Úterý, 26. duben 2022

DrevoaStavby.cz | Osvětlění v dřevostavběVýběr svítidel do masivní dřevostavby je trochu ztížen tím, že dřevo neodráží ani nerozptyluje světlo v interiéru, takže vnitřní prostor pak může působit poněkud ponuře, zvláště pokud se špatně naplánovalo rozmístění oken. Druhým faktem je i stylovost interiéru: zejména ve srubech kulatina přímo svádí k určité rustikálnosti, která se ovšem snadno může převrhnout v nejhrubší kýč. Kdo si netroufá na výběr svítidel sám, může se obrátit na interiérového designéra.

Jak vybrat sprchový kout do koupelny v dřevostavbě?

Komerční sdělení | Středa, 22. prosinec 2021

DrevoaStavby.cz | Výběr sprchového koutu do koupelny v dřevostavběPři zařizování koupelny v dřevostavbě je nutné věnovat zvýšenou pozornost při výběru a instalaci sprchového koutu. Na co si dát pozor, a který sprchový kout koupelně nejvíce sluší?

Skleněné schody, dveře a příčky v interiéru ano, či ne?

Redakce | Pondělí, 13. prosinec 2021

DrevoaStavby.cz | Skleněné schody, příčky a dveře v interiéruSklo proniká do moderních interiérů stále častěji. A zdaleka nemusí jít jen o industriálně laděné kompozice v kombinaci s kovem. Možnosti soudobých skleněných příček, dveří, schodů nebo částí podlah rozšiřují možnosti designu prostoru o mnoho dalších dimenzí. Potřebujete prosvětlit temné kouty, oddělit prostor funkčně, ale ne opticky, nebo jste prostě jen milovníky čistých linií? Tak pojďte načerpat inspiraci...

Strana 1 z 12

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop