DŘEVO&stavby PROFIspeciál 2021/2022

Jiří Kuthan | Čtvrtek, 29. červenec 2021 |

Přidat na Seznam.cz

drevostavby-profispecial-2021-obalka12. ročník speciálního vydání časopisu DŘEVO&stvby PROFIspeciál 2021/2022 pro odborníky v oboru dřevostaveb - architekty, projektanty, firmy realizující dřevostavby, a subdodavatele materiálů pro dřevostavby.

 

KOUPIT V E-SHOPU

STÁHNOUT ONLINE

Proč číst PROFIspeciál?

V PROFIspeciálu 2021/2022 najdete aktuální novinky z oboru, technicky zaměřené články, konstrukční detaily a řadu důležitých informací, včetně prezentací firem, které vyrábějí produkty pro vaše praktické využití v oboru dřevostaveb. Dozvíte se, co vám mohou nabídnout a čím vám mohou pomoci při vaší práci.

  • PROFIspeciál 2021/2022 je praktickým informačním materiálem pro architekty, projektanty, realizátory dřevostaveb a vůbec všechny odborníky z oboru dřevostaveb.
  • PROFIspeciál 2021/2022 je ZDARMA (platíte pouze poštovné).
  • PROFIspeciál 2021/2022 je určen pro odbornou veřejnost profesně spojenou se zpracováním dřeva a jeho využitím ve stavebnictví právě v oboru dřevostaveb.

drevostavby-profispecial-2021-2022-obalka

Ročenka PROFIspeciál 2021/2022 obsahuje tři hlavní tematické pilíře:

  • teorie a výzkum,
  • konstrukce a materiály,
  • příkladné realizace,

v nichž reflektuje na diskutovaná témata v oboru dřevostaveb v rámci odborné veřejnosti.

PROFIspeciál podává rovněž ucelené informace o aktuální nabídce firem a jejich novinkách z oboru určených pro profesionální využití při realizaci dřevostaveb. Je určen odborné veřejnosti zabývající se návrhem a realizací dřevostaveb a dřevěných konstrukcí – architektům, projektantům, realizátorům staveb, statikům, konstruktérům, odborníkům ze stavebních firem...

 

Koupit PROFIspeciál 2021/2022

Tištěná verze je ZDARMA, platíte pouze poštovné.

 


Partnerem 12. ročníku speciálu PROFIspeciál 2020/2021 je projekt WOOD camp - pravidelné semináře pro projektanty, architekty, stavební dozory a TDI, který vás naučí, jak se pustit do navrhování a projektování dřevostaveb.

 

wood-camp-logo

Jiří Kuthan

Baví mě vše kolem počítačů a internetu. Od tvorby webů jsem se přesunul k tvorbě obsahu a momentálně pronikám do tajů dřevostaveb, abych věděl, jakou si pro sebe postavit. Pokud právě neladím obsah tohoto webu, utíkám do přírody, kde dobíjím energii při pozorování ptáků.

Nejnovější články autora

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop