Vana, nebo sprchový kout? Známe výhody i nevýhody obou těchto možností

Komerční sdělení | Středa, 20. březen 2024

DrevoaStavby.cz WellMall sprchový kout nebo vanu v koupelněPojďme se společně s firmou WellMall, která se specializuje na prodej koupelnového vybavení, podívat, jaké jsou výhody i nevýhody vany a sprchového kouta v koupelně.

 

Nechte si od mistrů truhlářů vyrobit na míru kuchyň z masivu

Markéta Kristová | Neděle, 17. březen 2024

DrevoaStavby.cz Masivní kuchyně na míru UNIS-N úvodníKuchyně na míru od společnosti UNIS-N vdechne vašemu interiéru osobitý styl. Nábytek se vyrábí z kvalitního masivního dřeva a s vysokým podílem ruční práce. Nejen, že získáte unikátní, neobyčejně pevný a kvalitní výrobek, do vašeho domova dostanete i kousek přírody, který vykouzlí jedinečnou atmosféru.

 

Nové sprchové žlaby Kaldewei ve spojení designu a kvalitního provedení

Redakce | Úterý, 05. březen 2024

Sprchový žlab do koupelny KALDEWEI_FlowLine_Zero_úvodníKdyž se spojí efektní design s průkopnickým duchem prémiové značky, vznikne něco zcela neobyčejného. Jako jeden z předních výrobců koupelnového vybavení a vyhlášený odborník na sprchy v úrovni podlahy představuje Kaldewei nový sprchový žlab navržený studiem Aisslinger. Díky patentovanému mechanismu se toto řešení, vytvořené designéry a k dokonalosti dovedené experty na koupelny, stává zlatým hřebem každé koupelny. Jedinečný systém Kaldewei zajišťuje, že čištění a údržba jsou jednoduché jako nikdy před tím. Tím to však zdaleka nekončí: pro obzvláště udržitelné koupelny je k dispozici nové řešení žlabu od Kaldewei s integrovaným systémem zpětného získávání tepla.

Vybavte svůj domov poctivým a ručně vyrobeným nábytkem z masivu

Markéta Kristová | Úterý, 30. leden 2024

DrevoaStavby.cz Dřevěný nábytek z masivu UNIS-NZařizujete si dům či byt nebo prostě jen potřebujete zvelebit vaše stávající bydlení? Dřevěný nábytek z masivu od společnosti UNIS-N společně s kvalitní povrchovou úpravou přírodními vosky dodá vašemu interiéru osobitý styl. Výběr nábytku je opravdu široký a navíc si u nich můžete nechat vyrobit nábytek podle vašich představ.

Ze staletého dřeva ručně vyrábějí originální kusy nábytku, který má duši

Redakce | Neděle, 12. listopad 2023

Originální dřevěný nábytek TIMBERIANT Každý interiér si zaslouží alespoň jeden kousek originálního designového nábytku, který se stane dominantou celého prostoru a okamžitě přitáhne pohled každého příchozího. Může to být zajímavé křeslo, stůl či sedačka, které jsou neobvyklé svým materiálem nebo tvarem. Pokud svůj originální kousek ještě hledáte, máme pro vás tip na něco opravdu výjimečného.


Líbil se Vám článek?

Lustr z lógru, koberec z plastu? Vítejte v obýváku budoucnosti

Redakce | Pondělí, 10. červenec 2023

Obývací pokoj budoucnostiRuku na srdce – jak moc udržitelně bydlíte? Kolik jste si už za život koupili třeba židlí a kde ty minulé skončily? Jak často kupujete nový koberec a podle čeho ho vybíráte? Nebo víte, jakou cestu urazila vaše pohovka, než doputovala do vašeho obýváku? I to souvisí s udržitelností, která je hlavním tématem bydlení budoucnosti.

Příklady toho, jak vytvořit z koupelny neobyčejnou místnost

Dana Jakoubková | Středa, 17. květen 2023

DrevoaStavby.cz Jak proměnit koupelnu v designovou místnost Jistě existují koupelny spojené se stigmatem sterilních místností a zařizovacími předměty, které by i v nemocnici vypadaly nepatřičně. Se špetkou fantazie ale můžete i z hygienického zázemí vykouzlit neobyčejnou místnost. Stačí třeba posunout vztah k barvám, omezit záři chromu nebo přidat pozornost k detailům. Pestrý výběr nejen z redakčních návštěv vám může být inspirací.

Knihovny aneb kde sídlí moudrost

Lucie Němcová | Pondělí, 06. březen 2023

DrevoaStavby.cz-Vzdušná knihovnaMůže být ozdobou interiéru, akcelerátorem útulnosti a zdrojem inspirace i zábavy pro všechny členy domácnosti. Knihovna. Portál za hranice poznaného a do světů jiných dimenzí. Odraz našich zájmů. Elegantní ozdoba a zároveň kotva přinášející do domova hřejivost a pocit, že právě tady je to naše místo.

Jak správně zařídit interiér srubu aby působil vkusně? Nechte se inspirovat

Redakce | Čtvrtek, 02. únor 2023

DrevoaStavby.cz | Jak správně zařídit interiér srubu?Pokukujete po srubových stavbách a láká vás myšlenka, že si jednou takovou taky pořídíte? Stěny z masivního dřeva, navíc v podobě odkorněných kulatin, svým naturelem lákají mnohé. Možná vás ale napadá, že aby byl srub srubem, musíte tomu zcela podřídit i vnitřní ladění prostoru. Odpověď je značně šalamounská – ano i ne. K zařizování srubu je třeba přistupovat obezřetně a s respektem, když to ale vezmete za správný konec, dokážete do něj napasovat téměř jakýkoliv interiérový styl.

Objevte kouzlo sedacího parapetu, který váš interiér zaručeně oživí

Dana Jakoubková | Středa, 18. leden 2023

DrevoaStavby.cz | Sedací okenní parapetUž vás nenapadá, co dalšího byste mohli zahrnout do plánů, aby byl dům přívětivější? Existuje jeden zvláštní malý prostor, který se při návrhu často přehlíží: vnitřní okenní parapet. Je to škoda, protože každá místnost má obvykle alespoň jedno okno. Přesto není kreativní začlenění tohoto prostoru do návrhu běžnou praxí. Pokud pracujete na tom, abyste dům propojili se zahradou a hladká plocha působila hřejivě, sedací parapet je skvělý způsob, jak toho dosáhnout. A v tomto případě platí: nic takového, jako příliš mnoho pohodlí, neexistuje.

Objevte kouzlo srubového nábytku

Redakce | Středa, 11. leden 2023

DrevoaStavby.cz | Srubový nábytekAčkoliv se při redakčních návštěvách setkáváme s různým vybavením interiérů klasických srubů z nehraněného řeziva, většinou bývá za stylově nejčistší považován mobiliář vyrobený ze stejného materiálu, tedy masivního dřeva, ideálně co nejméně opracovaného a povrchově upravovaného. Srub postavený z masivního dřeva vybavení jiným než masivním nábytkem většinou nesnese. Překližka, dýha nebo deskové materiály i sektorový typizovaný nábytek by měly zůstat v tomto případě stranou.

Dopřejte si relaxaci s infračerveným lehátkem od Physiotherm

Komerční sdělení | Pátek, 25. listopad 2022

DrevoaStavby.cz | Infračervené lehátko Ergo Relax Lounge

Zpříjemněte si zimní dny v pohodlném relaxačním lehátku z kvalitního a odolného materiálu.

Strana 1 z 11

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop