Jak chytře vyzrát na financování dřevostavby

Redakce | Pondělí, 18. leden 2021

Jak chytře vyzrát na financování dřevostavbyPokud jste zatoužili po stále oblíbenější dřevostavbě, pak jistě řešíte otázku, jak ji správně a dobře financovat. Je rozdíl mezi hypotékou na zděný dům a na dřevostavbu nebo montovaný domek?


Líbil se Vám článek?
 

Důslednost šetří peníze aneb jak na kvalitní bydlení za rozumnou cenu

Lucie Němcová | Pondělí, 14. prosinec 2020

Důslednost šetří peníze aneb jak na kvalitní bydlení za rozumnou cenuToužíte postavit skvělý dům za rozumnou částku? Pak nezačínejte proces hledáním levného projektu, ale raději hledáním zkušeného odborníka na cestu. Začněte uvažovat v souvislostech a o domě jako celku, sbírejte informace a možná zjistíte, že bude lepší šetřit úplně jinými způsoby než nižším standardem objektu.


Líbil se Vám článek?
 

Jaké pojištění zvolit při výstavbě dřevostavby

Redakce | Středa, 01. červenec 2020

Jaké pojištění zvolit při výstavbě dřevostavbyPojistit, či nepojistit výstavbu rodinného domu? To je otázka, kterou si často klade nejen investor, ale i firma, která stavbu realizuje. Mezi jakými pojištěními můžete vybírat, co od nich můžete očekávat a na co se naopak pojištění nevztahuje? V následujících řádcích naleznete základní informace o této problematice.

 

5 rad pro rozpočet a finacování stavby srubu nebo roubenky

Redakce | Pondělí, 11. březen 2019

5 rad pro rozpočet a finacování stavby srubu nebo roubenkyBudeme stavět! Tímto rozhodnutím se z běžného, v rámci možností v klidu si žijícího občana stává stavebník, na něhož v nejbližších letech čeká mnoho nástrah a překážek, které bude muset překonat, aby se dostal až k cíli – ke svému vysněnému srubu nebo roubence. My si ze zmíněné překážkové dráhy zvolíme hned začátek – financování dřevostavby.


Líbil se Vám článek?
 

Výběr domu s ohledem na finance - můžeme si dovolit dřevostavbu?

Redakce | Úterý, 23. říjen 2018

Výběr domu s ohledem na finance - můžeme si dovolit dřevostavbu?Také se rozhodujete, zda zvolit dřevostavbu, nebo zděný dům? Dáváte na misku vah pro a proti dřevostaveb, váháte, diskutujete? Nenacházíte východisko? Třeba vám pomůže pár argumentů z praxe.


Líbil se Vám článek?
 

Finance

Andrea Kaštanová | Středa, 03. prosinec 2014

Je mnoho důvodů, proč investovat do vlastního rodinného domu. Být svým vlastním pánem, zůstat co nejméně závislý na zdražování energií nebo si udržet svůj životní standard i v penzijním věku. Největší finanční zátěží jsou náklady na pořízení vlastního domu, pokud jím však bude dřevostavba, minimalizují se vaše budoucí náklady na provoz domu. Protože dřevostavby jsou stavebním systémem, který je přímo určen pro nízkoenergetické a pasivní bydlení, budou vaše náklady na provoz oproti jinému tipu bydlení minimální.


Líbil se Vám článek?
 

Česká spořitelna pomáhá s bydlením v dřevostavbách

Komerční sdělení | Čtvrtek, 25. srpen 2016

Česká spořitelna pomáhá s bydlením v dřevostavbáchMezi Čechy se zvyšuje obliba dřevostaveb. Na základě tohoto trendu přichází Česká spořitelna s nabídkou speciálního hypotečního úvěru pro financování dřevostaveb a montovaných domů.


Líbil se Vám článek?

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop