Webinář Kingspan: Finanční profit vysoce účinných tepelných izolantů

Komerční sdělení | Úterý, 27. červenec 2021

Jaký je finanční profit při použití vysoce účinných tepelných izolantů? Odpověď nejen na tuto otázku se dozvíte v chystaném hodinovém webináři Kingspan dne 30.7. 2021 od 10:00 na oficiálním YouTube kanále organizačního garanta webinářů AZ Promo.

 

Hlasujte pro stavby ze dřeva, které navrhli studenti

Komerční sdělení | Úterý, 27. červenec 2021

Koláž SsVD2021Hlasujte v 9. ročníku soutěže Stavby s vůní dřeva a vyberte nejlepší dřevěné stavby z 57 přihlášených návrhů od 61 vysokoškolských studentů. Cílem soutěže se záštitou 4 ministerstev a 18 českých i slovenských fakult je motivovat studenty k práci s přírodním obnovitelným materiálem – dřevem.

Navštivte dřevostavby, které jsou v ČR na vzestupu

Redakce | Neděle, 25. červenec 2021

DOD-2021-ADMDOpět se potvrzuje rostoucí zájem o dřevostavby v Česku. Jak tomu přispěla činnost Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) a kdy můžete vybrané dřevostavby navštívit, se dozvíte v tomto článku.

Aktuálně: V Brně se nově otevírá první Centrum dřevostaveb!

Aktuálně: Den otevřených dřevostaveb láká veřejnost do staveb po celé republice

Webinář DÖRKEN: Provětrávané fasády s fóliemi Delta

Komerční sdělení | Pondělí, 14. červen 2021

otevrene-spary-provetravana-fasada-DORKENČím se při výběru fasádního fóliového systému řídit? Jak podle typu fasádního obkladu vybrat technicky správnou fólii? Na jaké vlastnosti fólie se zaměřit a proč? Odpovědi nejen na tyto otázky týkající se provětrávané fasády s fóliemi Delta se dozvíte v chystaném hodinovém webináři dne 18.6. 2021 od 10:00 na oficiálním YouTube kanále AZ Promo.

Statistika výstavby domů za rok 2020 potvrdila rostoucí zájem o dřevostavby

Markéta Bernardová | Úterý, 15. červen 2021

statistika-vystavby-drevostaveb-2020V loňském roce se u nás postavilo 2 836 dřevostaveb – rodinných domů na bázi dřeva, což je 16 % z celkového počtu výstavby rodinných domů za rok 2020. V praxi to pak znamená, že každý šestý postavený dům byla dřevostavba!

WOOD camp osvětlí v online semináři vzduchotěsnost dřevostaveb

Komerční sdělení | Středa, 09. červen 2021

WOOD-camp-vzduchotesnost-drevostavebJak zajistit vzduchotěsnost staveb na bázi dřeva se dozví účastníci online semináře od ADMD v rámci projektu WOOD camp. Připojte se i Vy zdarma 22. 6. 2021 a prozkoumejte toto téma. Více informací naleznete níže v článku.

Dům v srdci lotosu se otevírá návštěvníkům

Komerční sdělení | Pondělí, 07. červen 2021

drevostavba vsemi smysly - 01 bx2Díky příznivé situaci si opět můžete přijet prohlédnout dřevostavbu na vlastní oči. Plánujete stavět, řešíte otázku, zda zděný dům nebo dřevostavbu, je pro vás priorita zdravé bydlení a máte spoustu jiných dotazů? Pak je tato akce právě pro vás. Na místě vás budou čekat přední odborníci z řad projektantů a realizační společnosti, kteří vás výstavbou provedou a zodpoví vám vaše otázky.

Navrhujte díky WOOD campu dřevostavby odolné požáru

Komerční sdělení | Pondělí, 31. květen 2021

WOOD-camp-pozarni-bezpecnost-drevostavebPožární bezpečnost dřevostaveb je zbytečným strašákem mnoha projektantů. Jak se dřevo při požáru chová a podle čeho navrhnout konstrukci splňující požadavky se dozvěděli desítky účastníků projektu WOOD camp. Zjistěte to i Vy!

Online přednáška: Proměna materiality ve věku klimatických změn

Komerční sdělení | Pondělí, 31. květen 2021

Aupama Kundoo, Eco dům pro společné bydlení, 2003, Aureville, Indie, photo Javier CallejasNa pozvání spolku Kruh vystoupí v online červnové přednášce dva zahraniční hosté, indická architektka Anupama Kundoo, která v Praze na pozvání Kruhu vystoupila před třemi lety, a německý architekt Eike Roswag-Klinge. Hosté si v dialogu budou povídat o adaptibilitě architektury na různé klimatické podmínky. Přednášku na téma „Proměna materiality ve věku klimatických změn" bude spolek Kruh vysílat živě ve čtvrtek 3. června od 19.30 z Centra architektury a městského plánování – CAMP na facebookové stránky spolku Kruh a CAMP.

Strana 1 z 67

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop