Časopis DŘEVO&stavby 2/2020 je již v prodeji + online ochutnávka

Jiří Kuthan | Úterý, 31. březen 2020

drevoastavby-casopis-titulka-2-2020Druhé číslo časopisu DŘEVO&stavby roku 2020 je již v prodeji. Příznivci dřevostaveb se opět mohou těšit na bohatý obsah ze světa moderních dřevostaveb, jejich stavění, technologií, zkušeností s bydlením, včetně zajímavých tipů a inspirace. Prohlédněte si přiloženou online ochutnávku. Pro nákup časopisu v době koronavirové nákazy doporučujeme použít náš e-shop a nechat si jej doručit poštou domů.

PROFI ODĚVY: Roušky chybí, chceme nejen řemeslníkům pomoci alespoň šátky a ochrannými brýlemi

Redakce | Čtvrtek, 26. březen 2020

multifunkcni-satek-rouska-snickersSoučasná nouzová situace vyburcovala nejen jednotlivé občany, aby si navzájem pomáhali. Příkladem firmy, která nechce komunitu svých zákazníků nechat na pospas nedostupnosti ochranných pomůcek, je také AC-T servis, spol. s r. o., která provozuje obchodní síť PROFI ODĚVY.

U krásné lipenské přehrady vzniká jedinečný projekt výstavby pasivních dvojdomů, které jsou na prodej

Markéta Bernardová | Sobota, 14. březen 2020

U-Hajenky-titulni-fotoU Hájenky, tak se nazývá exkluzivní projekt pasivních dvojdomů v nádherné lokalitě obce Lipna nad Vltavou, které jsou na prodej. Všechny postavené domy jsou díky své konstrukci šetrné nejen k životnímu prostředí ale také k lidskému zdraví. Koupě nemovitosti nabízí kombinace vlastního užívání domu s krátkodobým pronájmem, ke kterému bude zajištěna kompletní správa a údržba. Získáte tak pravidelný příjem po celý rok a také možnost vlastní dovolené kdykoliv během roku a zároveň rozumnou návratnost investice.

Aktuálně: Stavby se prodražují. Některé materiály stojí ve srovnání s předloňskem dvojnásobek

Ocenění za TOP expozici na veletrhu FOR WOOD 2020 získala společnost Puidukoda

Jiří Kuthan | Středa, 26. únor 2020

woodmood-oceneni-za-top-expozici-zastupci-spolecnostiOcenění TOP EXPO za jednu ze tří nejlepších výstavních expozic na veletrhu FOR WOOD 2020 v Praze získala firma Puidukoda CZ s.r.o. za stánek propagující novou značku WOODMOOD.

Studenti Fakulty architektury ČVUT budou zpracovávat projekt na dům inspirovaný návrhem Adolfa Loose

Redakce | Středa, 26. únor 2020

posledni-dum-adolfa-loose---uvodkaPlány na pozoruhodnou komorní celodřevěnou stavbu rozpracovanou Adolfem Loosem budou v letním semestru připravovat v rámci výuky studenti Ateliéru Girsa z Ústavu památkové péče Fakulty architektury ČVUT. Bude to příspěvek fakulty k 150. výročí narození tohoto světoznámého českého architekta.

Studentská soutěž dřevěných staveb o ceny za 200 000 Kč byla zahájena

Redakce | Pondělí, 24. únor 2020

Foto kdo_letos_vyhrajeMáte rádi dřevo a ve škole navrhujete stavby? Přihlaste se do největší české studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění „Stavby s vůní dřeva", kterou po osmé vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Laické i odborné veřejnosti ukážete svůj talent, zasoutěžíte si a získáte neocenitelnou zkušenost. Navíc můžete vyhrát finanční odměnu 50 000 Kč a další finanční i hodnotné ceny.

Stavební sezóna začala - nepropášněte Weber školení zdarma

Redakce | Čtvrtek, 13. únor 2020

skoleni-weber-2020Pro zahájení letošní stavební sezóny Weber opět přichystal celou škálu odborných školení pro stavební veřejnost. Tato školení jsou určena zejména pro aplikační firmy, obsluhu stavebnin a odbornou veřejnost.

Dřevostavby, které se vám v roce 2019 líbily nejvíce

Jiří Kuthan | Pondělí, 17. únor 2020

navsteva-drevostavby-drevo-na-osmou-drevostavby-biskup-exterier-terasa-zahrada-drevena-fasada-vecerDřevostavby jsou v ČR neustále na vzestupu - každý rok se staví nové domy na bázi dřeva nebo sruby a roubenky. Nejzajímavější z nich se vám snažíme představit v redakčních návštěvách našich časopisů DŘEVO&stavby, sruby&roubenky, i na našem webu. Za rok 2019 čtenáři zvolili 10 nejhezčích dřevostaveb, a ty vám nyní přinášíme jako inspiraci, zvláště pokud plánujete stavbu rodinného domu a zvažujete dřevostavbu.

Aktuálně: Ročenka dřevostaveb 2019 je právě v prodeji!

Strana 1 z 60

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop