Naše domovy se stávají nezdravým místem. Doplácíme na to my sami, i naše rodina...

Jiří Kuthan | Úterý, 03. listopad 2020

rodina-interier-domov-dreamstimeStále více času trávíme v uzavřených prostorech, jako jsou kanceláře, školy, tělocvičny a mnoho jiných. Dalším podstatným nezdravým prostředím je bohužel ale i váš domov. Špatná kvalita vzduchu ovlivňuje zdraví vašich dětí i vás samotných. Přemýšleli jste někdy nad tím, proč vás často bolí hlava a jste unavení?

Aktuálně: Kvalitní dřevostavbu už nyní pojistíte se slevou 35 %

Aktuálně: Zúčastněte se online přednášky cyklu Severská cesta k udržitelnosti

Dny pasivních domů 2020 - poprvé v historii online

Jiří Kuthan | Pátek, 23. říjen 2020

pozvanka-online-besedy-zdravy-dum-od-zakladuPasivní domy se vám tento rok na podzim sice neotevřou, avšak o ty nejcennější informace rozhodně nepřijdete. Na základě unikátní příručky „Zdravý dům od základů", připravil pořadatel akce, Centrum pasivních domů (CPD), online besedy s odborníky i samotnými stavebníky. Díky nim zjistíte, jak postavit skvělý dům, od prvních úvah až po nastěhování, a zvládnout všechny kroky na cestě bez zbytečných chyb a nadměrného stresu.

Jak se bydlí, vzdělává a pracuje v moderních dřevostavbách ve městech? To se dozvíte v online přednášce

Redakce | Úterý, 20. říjen 2020

Urban Talks Felix Waechter-uvodniZajímá vás, zda je dobré a žádoucí stavět ze dřeva ve městech? Přemýšlíte čím mohou dřevěné moderní bytové a veřejné budovy zkvalitnit a zpříjemnit život lidí v urbánním prostředí? Chcete vědět, jak se bydlí, vzdělává a pracuje v moderní dřevostavbě? Pak si rozhodně nenechte ujít sledování ONLINE přednášky, kde vám nejen na tyto dotazy odpoví německý architekt, profesor Felix Waechter.

Den otevřených dřevostaveb přilákal téměř 1500 vážných zájemců o bydlení

Redakce | Pátek, 16. říjen 2020

DOD uvodkaV sobotu s krásným datem 10. 10. 2020 proběhl již 7. ročník populární akce Den otevřených dřevostaveb. Členové ADMD pozvali návštěvníky do 53 certifikovaných dřevostaveb po celé České republice.

Číslo, které by vám nemělo uniknout - časopis sruby&roubenky 4/2020

Jiří Kuthan | Středa, 14. říjen 2020

casopis-sruby-a-roubenky-4-2020Nové vydání časopisu o stavbě a bydlení v masivních dřevostavbách sruby&roubenky 4/2020 je již v prodeji. Na osmdesáti stranách přináší nové informace a inspiraci ze světa srubů i roubenek. Objednejte si jej ještě dnes v našem e-shopu.

ADMD je oporou nejen firmám ale i zájemcům o dřevostavby

Redakce | Středa, 07. říjen 2020

hlavniAsociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) je seskupením firem, které svým zákazníkům staví v České republice dřevostavby nejvyšší kvality. Nakoukněte pod pokličku této prospěšné asociace a zjistěte, co nabízí firmám i zájemcům o výstavbu dřevostaveb, kterým je oporou již 20 let.

Aktuálně: 50 dřevostaveb na zkoušku + překvapení od nás

Aktuálně: Den otevřených dřevostaveb 2020 - navštivte zdarma 50 domů po celé ČR otevřených veřejnosti

Strana 1 z 64

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop