Aktuálně: Den otevřených dřevostaveb 2020 - navštivte zdarma 50 domů po celé ČR otevřených veřejnosti

Osmý ročník studentské soutěže Stavby s vůní dřeva 2020 vyhlašuje své vítěze

Redakce | Úterý, 22. září 2020

SSVD-2020Nadace dřevo pro život uspořádala již osmý ročník největší české soutěže zaměřené na dřevěné stavění v ČR. Zúčastnilo se 50 česko-slovenských studentů z 8 českých a 6 zahraničních fakult (ze Slovenska, Dánska a Finska), kteří zpracovali 43 soutěžních děl. Z nich bylo odbornou porotou, veřejností a partnery soutěže vybráno 5 vítězů, kteří si rozdělili ceny za 200 tisíc korun. Studenti soutěžili ve dvou kategoriích: Dřevěné stavby – malé a Dřevěné stavby – velké. Odměněni byli také dva hlasující.


Líbil se Vám článek?

Právě vychází nové číslo nejoblíbenějšího časopisu o dřevostavbách – DŘEVO&stavby 5/2020

Redakce | Středa, 16. září 2020

drevostavby-casopis-drevo-a-stavby-5-2020-titulkaPlánujete stavět nízkoenergetickou dřevostavbu na klíč a hledáte inspiraci či kvalitního dodavatele? Chcete mít dřevostavbu jako pasivní dům? Přemýšlíte nad posuvnými dveřmi v interiéru vašeho domu? Máte v domě, nebo v bytě, atypické dispozice a nevíte si rady s jeho zařízením? Nevíte, jakou vybrat střešní krytinu na váš dům? Odpovědi najdete v novém vydání časopisu DŘEVO&stavby 5/2020.

Aktuálně: FOR ARCH vstupenka ZDARMA 2020

Aktuálně: FOR ARCH 2020 vstupenka ZDARMA - aktuálně

Již druhý ročník pořádané akce Kulatý stůl techniků posunul kvalitu dřevostaveb na vyšší úroveň

Redakce | Pátek, 11. září 2020

ADMD-kulaty-stul-akce-uvodniDne 9. 9. 2020 se v Brně uskutečnil již 2. ročník akce "Kulatý stůl techniků". Šlo o událost, na které se společně sešlo téměř tři desítky projektantů, techniků i dalších odborníků z členských firem ADMD, kteří se odborně věnují plánování a přípravě kvalitních dřevostaveb.

Vstupenka FOR ARCH zdarma 2020 + speciální vydání

Úterý, 08. září 2020

Chystáte se na veletrh FOR ARCH 2020? Stáhněte si vstupenku ZDARMA a přijďte za námi na náš stánek (H079 hala 1), kde pro vás máme připravené naše časopisy a předplatné za zvýhodněné ceny. Máte tak jedinečnou příležitost získat kvalitní informace o stavbě moderní dřevostavby, srubu či roubenky, technickém vybavení dřevostaveb, kontakty na ověřené dodavatele dřevostaveb a jejich projekty, návštěvy realizovaných domů i zkušenosti majitelů s bydlením v dřevostavbách, výhodněji než v běžném prodeji.

Projekt nZEB.cz vzdělává profesionály v nových pravidlech energetické náročnosti budov a aplikací v praxi

Redakce | Úterý, 01. září 2020

CPD-uvodniVývoj směrem k energeticky úspornému bydlení je v Evropě patrný už desítky let. Je součástí širší vize, která zahrnuje šetrnost k životnímu prostředí, ochranu klimatu i ochranu lidského zdraví. Postupně dochází na realizaci této vize – nové evropské směrnice i aktuální změny v české legislativě jsou toho důkazem. Centrum pasivního domu (CPD) spouští nový projekt nZEB.cz. Ten má pomáhat profesionálům (energetičtí specialisté, projektanti, architekti) s orientací v legislativě a jejím chytrým použitím v praxi. Nová pravidla hodnocení energetické náročnosti budov (PENB) vcházejí v platnost už 1. září 2020.

Aktuálně: Navštivte semináře o moderních materiálech a technologiích ve stavebnictví!

Anketa Zlatý plamen 2020: Hlasujte pro nejzajímavější topidla ve čtyřech soutěžních kategoriích

Redakce | Úterý, 25. srpen 2020

kachlovy-sporak-uvodniAnketa Zlatý plamen je soutěž o nejlepší stavbu kamen, sporáku či krbu, kterou pro příznivce těchto tradičních topidel připravili kamnáři. Zúčastněte se již spuštěné ankety a hlasujte pro stavbu, která vás chytne nejvíce za srdce.

Strana 1 z 63

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop