1. kolo čtenářské ankety DŘEVOSTAVBA ROKU 2024 je spuštěno

Markéta Kristová | Neděle, 25. únor 2024

TABOR sruby-roubenky moderní roubenkaČasopis DŘEVO&stavby a sruby&ROUBENKY vyhlašuje celoroční čtenářskou anketu Dřevostavba roku 2024, ve které můžete už nyní hlasovat v 1. kole pro dřevostavby v kategorii MONTOVANÉ a MASIVNÍ dřevostavby. Pokud se zaregistrujete na našem webu a pošlete Vámi vybrané dřevostavbě svůj hlas, můžete se zapojit do záverečného losování o hodnotné výhry, které do ankety věnovali naši hrdí sponzoři.

 

Čtenářská anketa DŘEVOSTAVBA ROKU 2023 vyhlašuje vítěze

Markéta Kristová | Neděle, 25. únor 2024

Bezbariérový bungalov 1Celoroční čtenářská anketa DŘEVOSTAVBA ROKU 2023 časopisů DŘEVO&stavby a sruby&ROUBENKY vyhlašuje vítězné dřevostavby a rozdává ceny registrovaným hlasujícím webu drevoastavby.cz, kteří v anketě hlasovali a soutěžili o hodnotné ceny!

Jarní Dny otevřených dveří s DOMY ATREA vás zvou v březnu na prohlídku

Markéta Kristová | Pátek, 23. únor 2024

DrevoaStavby.cz | Dny otevřených dveří Koberovy 2024Pokud vás zajímají energeticky úsporné technologie a obnovitelné zdroje, chcete bydlet v souladu se zdravým životním stylem, respektujete životní prostředí a zároveň hledáte vysněný komfort, je jarní Den otevřených dveří ve vzorovém domě v obci Koberovy v Českém ráji přesně pro vás.

Proč je dobré stavět ze dřeva? Na to odpoví prestižní festival Salon dřevostaveb

Markéta Kristová | Pondělí, 19. únor 2024

Salon drevostaveb vizualizace_drevena instalace na piazzette Narodniho divadla(3)Jaké nejzajímavější dřevostavby v poslední době vyrostly v Česku a na Slovensku? Jak se tento obor posunul, a proč si dřevo coby stavební materiál zaslouží mnohem více pozornosti? Odpověď nabídnou přednášky i výstavy konající se v rámci Salonu dřevostaveb, který letos proběhne už po devatenácté a i tentokrát za účasti mezinárodních kapacit.

Výběr nejhezčích dřevostaveb za rok 2023

Markéta Kristová | Neděle, 11. únor 2024

DrevoaStavby.cz DŘEVOSTAVBA ROKU 2023_FINÁLEV rámci naší celoroční ankety Dřevostavba roku se díky hlasům čtenářů probojovalo do závěrečného finále 10 nejhezčích dřevostaveb, které se ucházejí o titul Dřevostavba roku 2023. O tom, která realizace bude vítězná, rozhodnou opět čtenáři už 13. února.


Líbil se Vám článek?

Designová expozice NOVATOP bude mít premiéru na veletrhu For Wood

Markéta Kristová | Pátek, 09. únor 2024

Expozice NOVATOP na FOR WOOD 2024Český NOVATOP, který je u nás synonymem dřevěných CLT panelů, představí svou zbrusu novou expozici na stavebním veletrhu For Wood, který proběhne od 15. do 17. února na výstavišti PVA Expo v pražských Letňanech. Originální expozice bude mít právě tady svou premiéru, pak poputuje dva roky Evropou po mezinárodních stavebních veletrzích v Německu, Francii, Rakousku, Švýcarsku a Itálii.

Na stavební veletrh FOR WOOD a FOR PASIV se vstupenkou ZDARMA

Markéta Kristová | Čtvrtek, 01. únor 2024

DrevoaStavby.cz Vstupenka zdarma na veletrh FOR WOOD a FOR PASIV 2024 TYPOVÁ DŘEVOSTAVBA 106Plánujete stavět dům? Zajímají vás novinky ze světa dřevostaveb a úsporného bydlení? Pak nesmíte vynechat prestižní souběh veletrhů FOR WOOD a FOR PASIV, na které pro vás máme vstupenky ZDARMA!

Zažijte testovací jízdu v nové vzorové dřevostavbě v Čakově

Markéta Kristová | Pátek, 02. únor 2024

DrevoaStavby.cz Vzorová dřevostavba 3AE v ČakověZbrusu nový vzorový dům v Čakově vám 17. února umožní si na vlastní kůži vyzkoušet jaké to je bydlet v pasivním, ale především moderně střiženém domě našlapaném chytrými technologiemi. Dopřejte si testovací jízdu v pasivním domě a poznejte jeho kvality.

Všechny cesty vedou v březnu do Stuttgartu!

Komerční sdělení | Pondělí, 29. leden 2024

DACH-HOLZ 2024DACH+HOLZ International-Mezinárodní veletrh pro dřevěnou stavbu, vnitřní výstavbu, střechy a zateplení se uskuteční na výstaviště ve Stuttgartu ve dnech 05. - 08. března 2024.

Aktuálně: Veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD představí novinky oboru energeticky úsporného bydlení, dotací i dřevostaveb

Aktuálně: Architekti už se mohou hlásit na 19. ročník Salonu dřevostaveb. Největší hvězdy odtajněny

Strana 1 z 80

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop