Zažijte zážitkový den otevřených dveří na Lesnické a dřevařské fakultě v Brně

Komerční sdělení | Pondělí, 21. listopad 2022

Zážitkový den otevřených dveří na lesnické a dřevařské fakultěV pátek dne 2.12. 2022 v 9:00 vypukne na Lesnické a dřevařské fakultě v Brně zážitkový den otevřených dveří! Na co se můžete těšit se dozvíte níže v článku.

 

Rozhodněte svým hlasem o posledních finálových dřevostavbách ankety Dřevostavba roku 2022

Markéta Bernardová | Pondělí, 14. listopad 2022

DrevoaStavby.cz Časopis DŘEVOstavby 6-2022 (PILA MARTINICE)Časopis DŘEVO&stavby a sruby&ROUBENKY vyhlašuje celoroční čtenářskou anketu Dřevostavba roku 2022, ve které můžete právě teď hlasovat v posledních kolech pro masivní i montované dřevostavby. Pokud se zaregistrujete na našem webu a pošlete Vámi vybrané dřevostavbě svůj hlas, můžete se zapojit do záverečného losování o hodnotné výhry, které do ankety věnovali hrdí sponzoři.

Aktuálně: Poslední vydání letošního roku časopisu DŘEVO&stavby právě vychází!

Zúčastněte se konference na téma Energetická náročnost budov

Komerční sdělení | Neděle, 13. listopad 2022

DrevoaStavby.cz | Konference Energetická náročnost budov 20226. ročník odborné konference portálu TZB-info Energetická náročnost budov se uskuteční ve čtvrtek 1. prosince na tradičním místě v Kongresovém sále Masarykovy koleje ČVUT v Praze.

Pozvánka na Dny pasivních domů

Komerční sdělení | Středa, 09. listopad 2022

DrevoaStavby.cz | Dny pasivních domů 2022Chcete stavět pasivní dům? Přijměte pozvání na Dny pasivních domů, které pro Vás k prohlídce otevřou členové Centra pasivních domů a majitelé samotných pasivních domů a to ve dnech 11.–13. 11. 2022 ve vybraných lokalitách.

Letošní Den otevřených dřevostaveb opět potvrdil zájem o výstavbu dřevostaveb

Komerční sdělení | Čtvrtek, 03. listopad 2022

DrevoaStavby.cz | Den otevřených dřevostaveb 2022 zhodnocení akceLetošní průběh Dne otevřeých dřevostaveb, který se uskutečnil v sobotu 8. října 2022, navázal na loňský rekordní ročník a potvrdil, že dřevostavby jsou, a i v dalších letech budou pevnou součástí tuzemského stavebnictví. 53 staveb otevřelo své dveře a pozvalo k návštěvě každého, kdo si už našel nebo teprve hledá cestu k dřevostavbám. A pozvání s povděkem přijala téměř tisícovka návštěvníků, které zajímaly rodinné domy, výrobní závody dřevostaveb a další stavby ze dřeva.

Aktuálně: Využijte Dnů otevřených dveří do souboru 13 pasivních domů v obci Koberovy

Přijeďte na největší nezávislou konferenci FORUM DŘEVOSTAVBY 2022

Komerční sdělení | Úterý, 25. říjen 2022

DrevoaStavby.cz | Konference FORUM DŘEVOSTAVBY 2022Změny v požárních normách pro dřevostavby? Návrh a realizace atypické dřevostavby? Životnost nosné konstrukce? Krby a kamna v úsporných domech? BIM ve skutečné praxi? Co se děje a chystá v oboru dřevostaveb? Odpovědi na tyto otázky se dozvíte na dvoudenní konferenci FORUM DŘEVOSTAVBY 2022, která bude nabitá novými informacemi, sdílením zkušeností a novými kontakty. Konference se uskuteční ve dnech 1. až 2. prosince v kongresovém centru Jezerka.

Unikátní dřevostavba z českých panelů NOVATOP zazářila na červeném koberci

Komerční sdělení | Úterý, 25. říjen 2022

DrevoaStavby.cz | Výstavní pavilon NOVATOPVe dnech 17. – 20. října stála ve francouzském městě Cannes, přímo pod schody slavného Festivalového paláce, který bývá hlavním dějištěm proslulého Mezinárodního filmového festivalu, unikátní dřevostavba z českých panelů NOVATOP. Pro svou expozici v rámci festivalu MIPCOM si tento materiál zvolila společnost Banijay, která vytváří a celosvětově distribuuje obsahy pro televizní a multimediální platformy. Udržitelnou stavbu podle návrhu Romaina Larue ze studia ORATI a architekta Nicoli Spinetta dokázala realizační firma postavit během čtyř dní.

Konference INTERIÉRY láká na svůj program všechny profesionály z oboru interiérů

Komerční sdělení | Čtvrtek, 13. říjen 2022

DrevoaStavby.cz | Konference Interiéry 202211. ročník konference INTERIÉRY svým bohatým programem opět láká všechny interiérové designéry, architekty, výrobce nábytku, a další profesionály z oboru interiérů aby se zúčastnili. Hlavní téma letošního roku zní Trendy & Tradice.

Společnost Stora Enso slavnostně otevřela moderní linku na výrobu CLT panelů

Komerční sdělení | Středa, 12. říjen 2022

DrevoaStavby.cz | Stora Enso- CLT výrobní linka- CLT panely na staveništi © Stora EnsoSpolečnost Stora Enso ve Ždírci nad Doubravou slavnostně otevřela novou linku na výrobu křížem lepených (CLT) panelů. Společnost do nové linky investovala 79 milionů eur. Výstavba linky, která je jednou z nejmodernějších na světě, je v souladu s růstovou strategií společnosti v oblasti dřevostaveb. Zároveň se díky ní zvýší kapacita společnosti pro výrobu CLT panelů. Ta tak bude moci pokrýt rostoucí poptávku po udržitelném, nákladově efektivním a obnovitelném stavebním materiálu.

Strana 1 z 75

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop