Jedinečné dárky pro investory dřevostaveb

Komerční sdělení | Neděle, 26. březen 2023

DrevoaStavby.cz Projket Malujeme nový život 2Projekt Malujeme nový život se zrodil z kraje tohoto roku a nabízí stavebním firmám unikátní řešení dárků pro své investory dřevostaveb – obrazy od handicapovaných malířů. Díky těmto obrazům stavební společnosti mohou pomáhat k novému a kvalitnějšímu životu hendikepovaných lidí a dávat do pohybu svou sociální odpovědnost.

 

AKCE: Dotovaná hypotéka 1,99 % na nový dům s Haas Fertigbau

Komerční sdělení | Čtvrtek, 16. březen 2023

DrevoaStavby.cz | Haas Fertigbau Dotovaná hypotéka 1,99 %Plánujete stavbu dřevostavby a hledáte ověřeného dodavatele a výhodné finanční řešení? Do konce března můžete využít akce DOTOVANÁ HYPOTÉKA 1,99 % s firmou Haas Fertigbau.

Po zimě je nutné zkontrolovat okna, dveře i garážová vrata. Jejich včasná výměna ušetří energie i peníze

Komerční sdělení | Čtvrtek, 09. březen 2023

DrevoaStavby.cz-Vizuál jarní akceS jarem kromě teplého počasí startují také práce okolo domu. Lidé by měli zkontrolovat jak fasádu, tak například okna či dveře. Správně těsnící plášť domu totiž ihned přináší citelné energetické úspory. Rekonstrukci proto nemá cenu odkládat. Díky jarním akcím navíc nyní vyjde levněji.

Rychlá i suchá pokládka podlahového vytápění

Komerční sdělení | Úterý, 07. březen 2023

864-D1037 CLO tom, že podlahové vytápění je ekonomické, efektivní a pro člověka maximálně komfortní, tentokráte budeme brát jako fakt a zaměříme se na způsob pokládky. Respektive na způsoby nejrychlejší, protože jsou nejžádanější zejména v době, kdy roste počet rekonstrukcí. Speciálně společnost REHAU, která patří ve světě na špici, nabízí několik způsobů pokládky podlahového vytápění, přičemž každý je vhodný pro jinou situaci. Všechny mají však jednoho společného jmenovatele, a tím je potrubí RAUTHERM. Přestože tato trubka existuje také v několika verzích, základ je stejný – trubka vyrobená ze high-tech materiálu PE-Xa. Maximálně odolného a pevného, takže vydrží prakticky po celou délku životnosti domu. Nechme protentokrát stranou klasickou mokrou pokládku jejíž základem je systémová deska Varionova.

Proč myslet na venkovní stínění již ve standardu vaší dřevostavby? Ušetříte značné finance

Komerční sdělení | Úterý, 28. únor 2023

úvodní fotkaČeká vás stavba rodinného domu a řešíte fázi projektu? Vezměte v potaz rovnou i venkovní stínění v podobě rolet, žaluzií nebo screenových rolet. Nejenže vám pomohou s energetickou náročností domu, ale taktéž lze žádat o dotace díky Nová zelená úsporám. Ušetříte nemalé finance a odpadnou vám starosti s dodatečnou montáží stínění.

Zúčastněte se s námi XXIV. ročníku mezinárodní konference "Dřevostavby"

Redakce | Úterý, 21. únor 2023

dreamstime xxl_76183816(3)Dovolujeme si Vás pozvat na XXIV. ročník mezinárodní odborné konference “Dřevostavby”, která proběhne v úterý 4. dubna 2023 a ve středu 5. dubna 2023 na VOŠ Volyně. Pro letošní ročník je připraveno 36 přednášek, se kterými vystoupí přední odborníci z  výrobní a projekční sféry ze Slovenska, Rakouska, Německa, Finska, Švýcarska, Kanady a České republiky. Pro všechny účastníky bude zajištěn profesionální simultánní překlad do českého jazyka. Konference je určena pro projektanty, konzultanty, státní úředníky, architekty, investory, výrobce a širokou odbornou veřejnost.

Využijte Dne otevřených dveří do souboru 13 pasivních domů v obci Koberovy

Komerční sdělení | Středa, 22. únor 2023

DrevoaStavby.cz | Dny otevřených dveří Koberovy 2023Chystáte se stavět dům? Chcete bydlet komfortně, zdravě a ohleduplně k přírodě? Přijměte pozvání na Den otevřených dveří do unikátního souboru 13 pasivních domů v obci Koberovy v Českém ráji, který proběhne 4. března 2023.

Přijďte na prohlídku dřevostavby v duchu feng-shui

Redakce | Středa, 15. únor 2023

DOD Dum s orlim hnizdemZveme vás na den otevřených dveří do naší dřevostavby Dům s orlím hnízdem, kde bude právě probíhat test vzduchotěsnosti obálky domu tzv. blower door test. Dřevostavba je právě ve výstavbě a vy si tak můžete prohlédnout tento proces na vlastní oči.

Navštivte letošní expozici NOVATOP na veletrhu FOR WOOD 2023

Redakce | Úterý, 07. únor 2023

Výroční koule NOVATOPVeletržní expozice NOVATOP na veletrhu FOR WOOD 2023 přinese letos opět něco nového. Návštěvníky zaujme produkty českého designu – na jejím vybavení a výzdobě se podílí významní čeští designéři a výrobci se svými ikonickými výrobky. Přijďte se přesvědčit na vlastní oči!

Jak se chránit před vysokými cenami energií, jak vybrat dřevostavbu nebo vytápění? Odpovědi dá FOR PASIV

Redakce | Sobota, 04. únor 2023

jak-se-branit-pred-vysokymi-cenami-clanek

Praha, 31. ledna 2023 – Souběh veletrhů FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM proběhne ve dnech 9. až 11. února a uvede novinky i osvědčené technologie odvětví energeticky úsporného bydlení i oblasti vytápění. Akce také nastíní, jak se chránit před vysokými cenami energií, a umožní návštěvníkům bezplatné konzultace s odborníky v poradenských centrech. Připraven je i program pro odborníky a širokou veřejnost a k oborové komplexnosti celé události přispěje také souběžný veletrh Střechy Praha. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD.

 

Čtenářská anketa Dřevostavba roku 2022 vyhlašuje vítězné dřevostavby!

Redakce | Pátek, 03. únor 2023

DŘEVOSTAVBA ROKU 2022Celoroční čtenářská anketa Dřevostavba roku časopisů DŘEVO&stavby a sruby&ROUBENKY zná vítězné dřevostavby za rok 2022! Registrovaní hlasující webu drevoastavby.cz rozhodli o vítězné dřevostavbě v kategorii MONTOVANÉ DŘEVOSTAVBY a MASIVNÍ DŘEVOSTAVBY a stejně tak o absolutním vítězi a dalších oceněních v rámci ankety. Hlasující pak mohli vyhrát některou z cen od spolupracujících firem.

Strana 1 z 76

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop