Francouzské okno v dřevostavběOkna a dveře jsou nejen ve dřevostavbách velmi důležité pro energetickou efektivitu, bezpečnost a estetiku. Tyto prvky musí harmonizovat s konstrukcí domu a zajišťovat dobré izolační vlastnosti a odolnost. Kvalitní materiály a moderní technologie umožňují dosáhnout vynikající tepelné izolace a zabezpečení, zatímco designová řešení oken a dveří nabízejí prostor pro individualizaci a zvýraznění charakteru domu.

Správně zvolené a nainstalované okna, dveře i výplně zvyšují komfort bydlení, regulují průchod světla a vzduchu a přispívají k celkovému sjednocení a vizuálnímu vzhledu stavby. Efektivní výběr těchto prvků je tak zásadní pro spojení funkčnosti, estetiky a dlouhodobé udržitelnosti budov.

oknech, dveřích a výplních jsme pro vás připravili mnoho článků. Projděte si je.

 

Jak vybrat stínění na dřevostavbu? Pomocí virtuální reality od CLIMAXu

Komerční sdělení | Sobota, 18. květen 2024

DrevoaStavby.cz Jak vybrat stínění do oken pomocí virtuální reality od CLIMAXuŽaluzie nebo screeny? Markýza nebo pergola? To jsou dilema, kterými si prochází nejeden majitel nemovitosti. Nejedná se rychlou koupu, ale o dlouhodobou investici, proto rozhodování pořádně promyslete. Nebo stínění rovnou vyzkoušejte pomocí AR aplikace od CLIMAXu.

 

Zatemňující roleta ke každému střešnímu oknu FAKRO za hubičku. Ušetřete tisíce díky jedinečné akci!

Komerční sdělení | Pátek, 17. květen 2024

DrevoaStavby.cz AKCE na zatemňovací rolety Fakro ARF _69 FTP-VZvažujete výměnu střešních oken, ale ještě jste se nerozhodli? Pokud plánujete investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem, máme pro vás skvělou zprávu. Až do poloviny července můžete využít exkluzivní akční nabídku a získat zatemňující rolety FAKRO za symbolickou cenu! Ušetříte tisíce!

 

Okna ARTEVO = velké pokušení mysli

Komerční sdělení | Neděle, 12. květen 2024

DrevoaStavby.cz Okenní profily ARTEVO REHAU 1Většina lidí touží mít doma velká okna, aniž si je vědoma, jak moc ovlivňují naši psychiku. Důvodem jejich touhy je především moderní vzhled. Velká okna jsou technicky vzato především zdrojem většího množství přírodního světla, které na nás působí ve všech směrech pozitivně. Zlepšuje například soustředění, spánek a šetří i naši peněženku. Aby bylo možné vyrobit okenní prvky určitého rozměru, je třeba mít k dispozici takový materiál, který bude za všech okolností stabilní, tedy nebude se například kroutit, bude pevný a současně nebude příliš těžký. A navíc bude cenově přijatelný. V tom případě mluvme o kompozitním materiálu RAU-FIPRO X, který kombinuje klasické PVC se skelnými vlákny.

Čím zastínit okna dřevostavby? Trendem jsou solární žaluzie!

Komerční sdělení | Pátek, 03. květen 2024

DrevoaStavby.cz CLIMAX venkovní solární žaluzieUdržitelnost je velkým tématem i v exteriérové stínicí technice. Nízkoenergetické a pasivní domy tak již vybavíte novinkou – solárními žaluziemi. Proč je chtít? Důvodem je snadná instalace bez elektrických přívodů a energetická nezávislost.

Jak vybrat správné zasklení?

Komerční sdělení | Pondělí, 01. duben 2024

DrevoaStavby.cz Ja vybrat správné zasklení oken 6Proces výběru správného zasklení oken je důležitým rozhodnutím, které ovlivní vaše pohodlí a efektivitu domova. Už dávno nejde jen o to, zda budou vaše okna plastová, dřevěná nebo hliníková. Klíčovou roli hrají také vlastnosti a počet skel.

Ocenění pro okenní systém ARTEVO

Komerční sdělení | Pátek, 29. březen 2024

Ocenění pro okenní systém ARTEVOVítězem prestižní soutěže German Design Award 2024 se na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE 2024 stal nový okenní systém firmy REHAU Window Solution – ARTEVO.

Mezinárodní den stínicí techniky oslavuje inovace ve světě bydlení

Komerční sdělení | Čtvrtek, 21. březen 2024

DrevoaStavby.cz Stínící technika ISOVER úvodníDne 21. března celý svět slaví Mezinárodní den stínicí techniky. Připomíná, jak důležitou roli hrají exteriérové i interiérové rolety, žaluzie, plissé a další stínicí prvky v každodenním životě a bytovém designu. Tento den je věnován především inovacím v oblasti stínicí techniky. Zdůrazňuje význam správného zastínění pro pohodlí obyvatel, estetiku domovů i pracovních prostorů a zejména energetické a finanční úspory.

Energeticky úsporná střešní okna FAKRO GREENVIEW s dotací

Redakce | Neděle, 17. březen 2024

Střešní okno FAKRO greenview s dotací úvodníObjevte ekologická střešní okna FAKRO GREENVIEW, která nabízejí úsporu energie i moderní vzhled. Využijte aktuální možnosti čerpání dotace a udělejte bezbolestný krok k udržitelnějšímu bydlení.

Kvalitní zasklení zajistí úspory i komfort bydlení

Komerční sdělení | Pátek, 29. prosinec 2023

DrevoaStavby.cz Kvalitní zasklení HELUZ IZOS trojsklo IZOS v dřevostavběOkna jsou jedním z nejzásadnějších prvků, formujících vzhled celé budovy. Kromě toho ale významně ovlivňují i komfort našeho bydlení. Trend je zřejmý – větší okna znamenají více světla a slunce. Čím je ale prosklení větší, tím lepší musí mít tepelněizolační vlastnosti. A právě kvalitní zasklení je dnes zcela zásadní při snižování energetické náročnosti budov.

Nechte hluk a starosti za oknem díky akusticky izolačnímu zasklení IZOS Acoustic

Komerční sdělení | Pátek, 29. prosinec 2023

DrevoaStavby.cz Akusticky izolační zasklení IZOS AcousticPřemýšlíte, jak zlepšit akustický komfort svého domova a hledáte jednoduché a efektivní řešení? Řešením je akusticky izolační zasklení IZOS Acoustic.

Výběr kvalitního zasklení zajistí nemalé úspory za energie

Komerční sdělení | Pátek, 29. prosinec 2023

DrevoaStavby.cz Výběr vhodného zasklení HELUZ IZOS zajistí úspory za energieTéma úspor za energie je dnes na špici. Víte ale, že nejen zateplení nebo zdroj vytápění může s energetickou bilancí domu pořádně zacvičit? Výběr vhodného zasklení může účty za energie snížit až v řádu desítek procent!

Robotický čistič oken HOBOT umyje okna i další prosklené plochy

Komerční sdělení | Středa, 20. prosinec 2023

HOBOT robotický čistič okenModerní domy disponují velkými prosklenými okny a plochami. Jak na jejich snadnou údržbu? HOBOT je profesionál v mytí oken a dalších skleněných povrchů a je perfektním pomocníkem do každé domácnosti, kde se nacházejí okna, zrcadlové či skleněné skříně, obklady či skleněné sprchové kouty.

Strana 1 z 11

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop