Skrytá zárubeň a dveře Dorsis zajistí akustický klid v noční zóně bytu

Komerční sdělení | Čtvrtek, 19. říjen 2023

DrevoaStavby.cz Skrytá zárubeň a dveře Dorsis úvodníStavíte nebo rekonstruujete? Určitě chcete podobu svého nového domova dotáhnout do dokonalosti. Nejde jen o to, aby byl domov krásný a moderní, chceme přeci zvýšit samotnou kvalitu bydlení.

 

S realizací stavebního záměru vám pomohou v POL-SKONE v Hrobicích u Pardubic

Komerční sdělení | Pondělí, 09. říjen 2023

POL-SKONE HrobiceSpolečnost POL-SKONE CZ, distributor dřevěných dveří a oken pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, otevřela nový areál v Hrobicích u Pardubic. Kromě centrálního expedičního skladu je zde nyní k dispozici expozice kompletního sortimentu pro stavbu nebo rekonstrukci domu či projektu, včetně poradenství. Firma tak zpřístupnila nabídku svého širokého portfolia, což usnadní výběr produktů obchodním partnerům i koncovým zákazníkům.

 

Venkovní žaluzie, rolety nebo fasádní clony? Majitelé venkovního stínění doporučují, na co si dát při výběru pozor

Komerční sdělení | Úterý, 19. září 2023

Venkovní stínění CLIMAXVenkovní stínění je díky efektivitě, úsporám v každém ročním období, moderní technologii i designu stále oblíbenější. Stojíte před volbou mezi venkovními žaluziemi, roletami nebo screenovými roletami? Nechte si poradit od samotných majitelů, na co se při výběru zaměřit.

Okna, pro která je design vyvolenou vlastností

Komerční sdělení | Pátek, 01. září 2023

DrevoaStavby.cz Okenní profily REHAU ARTEVOModerní architektura je založená na harmonickém propojení interiéru a exteriéru, minimalistickém a čistém designu, ale i na precizním provedení detailů a jejich dokonalém souladu. Stejně se tak klade důraz na energetické úspory a ohleduplnost k životnímu prostředí. Zvětšující se míra prosklení obrací pozornost od provedení fasády k oknům, které tvoří nezanedbatelnou plochu vnější obálky domu. Pozornost se ale už neupírá jen směrem k technickým parametrům, ale také ke kvalitě zpracování a designovým možnostem.

Skryté zárubně a dveře Dorsis – co je důležité pro stavebníky?

Komerční sdělení | Pondělí, 17. červenec 2023

Dveře a skryté zárubně DorsisArchitekturu a design moderních dřevostaveb ovládá již několik let minimalismus. Zásadním prvkem interiéru jsou nepochybně skryté zárubně, které dotahují koncept estetické čistoty a přímých linií k dokonalosti. Dveře a skryté zárubně Dorsis Fortius 52 pak díky designové vyspělosti, technické kvalitě i cenové dostupnosti představují špičku svého segmentu.

Už žádné horko v interiéru. Pořiďte si chytré venkovní žaluzie od Climaxu

Komerční sdělení | Úterý, 11. červenec 2023

Chytré venkovní žaluzie CLIMAXPřehřívání interiéru v horkých dnech má vliv nejen na pohodlí, ale může také negativně ovlivnit spánek a náladu. Venkovní žaluzie vás před horkem ochrání a díky automatizaci stínění budou regulovat teplotu v interiéru i ve vaší nepřítomnosti.

HS portál v provedení SYNEGO. Zláká vás cena?

Komerční sdělení | Úterý, 11. červenec 2023

HST portál Synego REHAU 1Posuvně-zdvižné dveře, které se v českých zemích často označuji jako HST portály podle německého názvu HebeSchiebeTür (někdy také zkráceně HS), získaly v poslední letech na obrovské popularitě. Pravdou je, že jejich užitkové vlastnosti a jednoduchost ovládání, které je pohodlné pro všechny členy rodiny, předčí všechny ostatní velkoformátové dveřní systémy.

Nové ARTEVO změní trend okenních systémů

Komerční sdělení | Pátek, 16. červen 2023

REHAU okenní profily ARTEVOFirma REHAU přináší na trh nejnovější generaci okenních profilů vyrobených z kompozitního materiálu RAU-FIPRO X pod názvem ARTEVO.

Renovace domu jako úspora energie i peněz. S rekonstrukcí je ideální začít před létem

Komerční sdělení | Středa, 31. květen 2023

DrevoaStavby.cz Jak snížit energie s LOMAXStále více lidí spoléhá na rekonstrukci stávajícího bydlení jako na způsob, jak v budoucnu ušetřit. Existuje mnoho možností, jak snížit náklady na energie – od nových oken a dveří až po venkovní žaluzie a garážová vrata.

Skryté zárubně a dveře DORSIS – jak vybrat ty správné?

Komerční sdělení | Pondělí, 22. květen 2023

DrevoaStavby.cz Jak a podle čeho vybrat dveře DorsisUž několik let vládne modernímu bydlení trend směřující k minimalismu. Estetická čistota a elegance se prosazuje nejev v exkluzívních projektech, ale stále častěji i v dřevostavbách. Důkazem toho jsou stále běžnější instalace dveří se skrytými zárubněmi Dorsis.

Kompozitní okna jsou nejlepším řešením do dnešní doby

Komerční sdělení | Neděle, 14. květen 2023

DrevoaStavby.cz | Kompozitivní okna GENEO REHAUJeště nedávno si lidé vybírali okna podle materiálu ze tří možností, protože se vyráběla okna dřevěná, plastová nebo hliníková. Pak se ale objevily kompozitní profily na okna, které jsou vyráběny na bázi PVC a skelných vláken. Byly vymyšleny proto, aby pozvedly plastová okna o stupeň výš a současně konkurovaly profilům hliníkovým.

Moderním dřevostavbám dominují screenové rolety. Proč jsou stále více oblíbeným prvkem?

Komerční sdělení | Neděle, 26. březen 2023

DrevoaStavby.cz | Screenové rolety CLIMAXDnešním trendem dřevostaveb jsou velké prosklené prostory. Velká okna se sebou nesou však i nevýhody, a to v podobě přehřívání interiéru. Můžete to snadno vyřešit pomocí venkovního stínění. Stále více lze na domech tohoto typu vidět především screenové rolety. Proč se staly vyhledávaným prvkem právě u dřevěných domů?

Strana 1 z 10

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop