Podlahám v interiéru vládne příroda. Vyberte si ze široké nabídky materiálů

Redakce | Pondělí, 22. červenec 2024

ÚVODNÍ Podlaha v interiéru_KPP-EXPRESSIVE_Vicevrstva-drevena-krytin-Kahrs_kolekce Da Capo_dekor Dub MaggioreVlastnosti dnešních materiálů dávají při volbě podlahových krytin obrovskou volnost. Šlápnout vedle takřka nejde. Záležet tak bude hlavně na preferencích, zda dáte přednost přírodnímu řešení za použití dřeva, tvrdé podlaze z kamene nebo keramiky či některému z moderních materiálů. Zajímavý a funkční interiér vytvoříte s kterýmkoliv z nich.


Líbil se Vám článek?
 

Použití konstrukce suché podlahy krok za krokem

Redakce | Čtvrtek, 27. červen 2024

DrevoaStavby.cz Jak na suchou podlahu i svépomocí 1Použití konstrukce suchých podlah je poměrně univerzální. Instalovat se dají jak na základovou betonovou desku, tak na lehký trámový strop. Hodí se tedy pro podlahu v přízemí i v patře, v novostavbách i rekonstruovaných objektech, rozumí si také s podlahovým topením. A položit na ně můžete jakoukoliv podlahovou krytinu.

 

Návrh koupelny v roubence v rukou bytového designéra

Redakce | Pondělí, 24. červen 2024

Dřevostavby.cz Návrh koupelny v roubence 1Každý prostor v rodinném domě má pro jeho obyvatele různý význam: někdo si rád poleží v posteli a jeho nejmilejším pokojem se stane ložnice, druhý dává přednost čtenářskému koutu v obýváku a jiný zase nejraději relaxuje ve vaně. Patříte-li do poslední skupiny, určitě nebudete chtít, aby se vaše koupelna stala pomyslnou Popelkou. Doporučujeme vám pak svěřit její návrh do rukou odborníka – designéra, tak jako to udělali majitelé roubenky, do jejíž koupelny vás zve autorka návrhu.


Líbil se Vám článek?

Zajímavé funkce chytré domácnosti

Komerční sdělení | Úterý, 28. květen 2024

DrevoaStavby.cz Chytrá domácnost v domě HDL automationO chytrém bydlení toho bylo již napsáno hodně. Nicméně stále zůstává jedna otázka na pořadu dne. Co mi automatizace domu přinese? Když se dostaneme do fáze rozhodování a jsme připraveni přistoupit k realizaci, vyvstává klíčová otázka. Jakého dodavatele vybrat?

Jak vytvořit ze stropu designový prvek

Dana Jakoubková | Pátek, 24. květen 2024

DrevoaStavby.cz Strop jako designový prvek uvodniObvykle bývá přehlíženou součástí designu, a proto tak často zůstává nenápadným. Ovšem kdyby si Michelangelo myslel, že na stropu nezáleží, jak by asi vypadala Sixtinská kaple... Takže, nebojte se toho, protože strop vám může poskytnout kvalitu, které lze na stěnách dosáhnout jen stěží.

Jak na vlastní návrh koupelny a interiéru obecně v pěti krocích

Dana Jakoubková | Pátek, 17. květen 2024

DrevoaStavby.cz jak na vlastní návrh koupelny 1Samozřejmě, na design interiéru máme odborníky. Pro laika ale není vždy snadné vyjádřit slovy, čeho chce dosáhnout, a i když to udělá, slova často neodpovídají jeho vizi. Anebo si designéra nemůže či nechce dovolit, případně se chce na svém domě podílet více, než je běžné či zdravé. Pro všechny tyto případy existuje tahák, který naservíruje design člověku na míru stejně jednoduše jako příkaz „kopírovat-vložit".

Iva Šmídová: Hezký interiér lze udělat i za málo peněz

Redakce | Pondělí, 22. duben 2024

DrevoaStavby.cz Rozhovou s bytovou designérkou Ivou Šmídovou jak levně vytvořit útulny domov_úvodníNáš domov je ten nejdůležitější prostor. Trávíme zde spoustu času, ovlivňuje naši pohodu i zdraví. Je proto důležité, aby byl hezký a funkční. „K jeho zařizování bychom proto měli přistupovat s pokorou, trpělivostí i elánem, ale hlavně systematicky. Každý jednotlivý krok je totiž pro celkový výsledek důležitý a všechno se vším souvisí," říká bytová designérka Iva Šmídová. V rozhovoru radí, jak to realizovat v praxi.

Vana, nebo sprchový kout? Známe výhody i nevýhody obou těchto možností

Komerční sdělení | Středa, 20. březen 2024

DrevoaStavby.cz WellMall sprchový kout nebo vanu v koupelněPojďme se společně s firmou WellMall, která se specializuje na prodej koupelnového vybavení, podívat, jaké jsou výhody i nevýhody vany a sprchového kouta v koupelně.

Nechte si od mistrů truhlářů vyrobit na míru kuchyň z masivu

Komerční sdělení | Neděle, 17. březen 2024

DrevoaStavby.cz Masivní kuchyně na míru UNIS-N úvodníKuchyně na míru od společnosti UNIS-N vdechne vašemu interiéru osobitý styl. Nábytek se vyrábí z kvalitního masivního dřeva a s vysokým podílem ruční práce. Nejen, že získáte unikátní, neobyčejně pevný a kvalitní výrobek, do vašeho domova dostanete i kousek přírody, který vykouzlí jedinečnou atmosféru.

Nové sprchové žlaby Kaldewei ve spojení designu a kvalitního provedení

Redakce | Úterý, 05. březen 2024

Sprchový žlab do koupelny KALDEWEI_FlowLine_Zero_úvodníKdyž se spojí efektní design s průkopnickým duchem prémiové značky, vznikne něco zcela neobyčejného. Jako jeden z předních výrobců koupelnového vybavení a vyhlášený odborník na sprchy v úrovni podlahy představuje Kaldewei nový sprchový žlab navržený studiem Aisslinger. Díky patentovanému mechanismu se toto řešení, vytvořené designéry a k dokonalosti dovedené experty na koupelny, stává zlatým hřebem každé koupelny. Jedinečný systém Kaldewei zajišťuje, že čištění a údržba jsou jednoduché jako nikdy před tím. Tím to však zdaleka nekončí: pro obzvláště udržitelné koupelny je k dispozici nové řešení žlabu od Kaldewei s integrovaným systémem zpětného získávání tepla.

Sprchové soupravy SANITINO poskytnou vašemu tělu dokonalou očistu

Redakce | Středa, 31. leden 2024

DrevoaStavby.cz Sprchová souprava SANITINO 1Péče o tělo zahrnuje nejen vyváženou stravu, fyzickou aktivitu a odpočinek, ale i pravidelnou očistu. A právě v této oblasti vám mohou pomoci sprchové soupravy, jež vedle běžné očisty nabízejí také řadu dalších možností, jak podpořit vaši kondici.

Zažijte bezstarostné zážitky v koupelně díky nové úpravě povrchu Invisible Grip

Komerční sdělení | Čtvrtek, 18. leden 2024

DrevoaStavby.cz Kaldewei povrch Invisible GripInovace z udržitelného světa Luxstainability® od Kaldewei představuje optimální řešení zejména pro všechny náročné uživatele koupelen, kteří kladou důraz na bezpečné stání při sprchování, a přitom se v koupelně nechtějí vzdát ušlechtilého designu.

Strana 1 z 39

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop