Sprchové soupravy SANITINO poskytnou vašemu tělu dokonalou očistu

Komerční sdělení | Středa, 31. leden 2024

DrevoaStavby.cz Sprchová souprava SANITINO 1Péče o tělo zahrnuje nejen vyváženou stravu, fyzickou aktivitu a odpočinek, ale i pravidelnou očistu. A právě v této oblasti vám mohou pomoci sprchové soupravy, jež vedle běžné očisty nabízejí také řadu dalších možností, jak podpořit vaši kondici.

 

Zažijte bezstarostné zážitky v koupelně díky nové úpravě povrchu Invisible Grip

Komerční sdělení | Čtvrtek, 18. leden 2024

DrevoaStavby.cz Kaldewei povrch Invisible GripInovace z udržitelného světa Luxstainability® od Kaldewei představuje optimální řešení zejména pro všechny náročné uživatele koupelen, kteří kladou důraz na bezpečné stání při sprchování, a přitom se v koupelně nechtějí vzdát ušlechtilého designu.

 

Vybavte svůj domov poctivým a ručně vyrobeným nábytkem z masivu

Markéta Kristová | Úterý, 30. leden 2024

DrevoaStavby.cz Dřevěný nábytek z masivu UNIS-NZařizujete si dům či byt nebo prostě jen potřebujete zvelebit vaše stávající bydlení? Dřevěný nábytek z masivu od společnosti UNIS-N společně s kvalitní povrchovou úpravou přírodními vosky dodá vašemu interiéru osobitý styl. Výběr nábytku je opravdu široký a navíc si u nich můžete nechat vyrobit nábytek podle vašich představ.

Ze staletého dřeva ručně vyrábějí originální kusy nábytku, který má duši

Redakce | Neděle, 12. listopad 2023

Originální dřevěný nábytek TIMBERIANT Každý interiér si zaslouží alespoň jeden kousek originálního designového nábytku, který se stane dominantou celého prostoru a okamžitě přitáhne pohled každého příchozího. Může to být zajímavé křeslo, stůl či sedačka, které jsou neobvyklé svým materiálem nebo tvarem. Pokud svůj originální kousek ještě hledáte, máme pro vás tip na něco opravdu výjimečného.


Líbil se Vám článek?

Krista Hermanson: Vneste do života pohodu hygge

Redakce | Pondělí, 02. říjen 2023

HyggeV roce 2016 bylo podle World happiness reportu Dánsko označeno za nejšťastnější zemi světa. Jak je vůbec možné, že jsou obyvatelé země, kde jsou silné zimy plné sněhu a nocí, trvajících 17 hodin, těmi nejšťastnějšími na světě? Jaké tajemství se skrývá za dánskou spokojeností a pohodou? Odpovědí může být jejich životní styl zvaný hygge. Dánský výraz hygge se nejčastěji překládá jako útulnost. Označuje pohodový přístup k životu, který spočívá v užívání si i těch nejmenších radostí života v okruhu přátel a rodiny. Je to umění vytvořit útulné a vřelé místo, kde se rodina a přátelé potkávají, jedí spolu dobré jídlo, pijí dobré pití a povídají si. Před honěním se od čerta k ďáblu a snahou dělat několik věcí najednou, oslavuje hygge pohodu, vřelost a rodinu. My jsme se spojili s Kristou Hermanson, designérkou a velkou propagátorkou hygge, a požádali ji, aby nám vysvětlila, proč je hygge v současnosti tolik populární nejen ve Skandinávii, ale i v celé Evropě a Severní Americe.


Líbil se Vám článek?

Vyberte si kvalitní betonovou dlažbu z pestré nabídky

Komerční sdělení | Neděle, 30. červenec 2023

Presbeton - betonová dlažbaDlažby PRESBETON se vyrábí v pestré paletě barev a atraktivních i praktických povrchů. Betonové dlažby jsou určeny k použití na náměstí, chodníky, do zahrad, k bazénům, na terasy, před garáž apod. Stačí si dobře vybrat z pestré nabídky. Inspirujte se pro svůj projekt.

Lustr z lógru, koberec z plastu? Vítejte v obýváku budoucnosti

Redakce | Pondělí, 10. červenec 2023

Obývací pokoj budoucnostiRuku na srdce – jak moc udržitelně bydlíte? Kolik jste si už za život koupili třeba židlí a kde ty minulé skončily? Jak často kupujete nový koberec a podle čeho ho vybíráte? Nebo víte, jakou cestu urazila vaše pohovka, než doputovala do vašeho obýváku? I to souvisí s udržitelností, která je hlavním tématem bydlení budoucnosti.

Příklady toho, jak vytvořit z koupelny neobyčejnou místnost

Dana Jakoubková | Středa, 17. květen 2023

DrevoaStavby.cz Jak proměnit koupelnu v designovou místnost Jistě existují koupelny spojené se stigmatem sterilních místností a zařizovacími předměty, které by i v nemocnici vypadaly nepatřičně. Se špetkou fantazie ale můžete i z hygienického zázemí vykouzlit neobyčejnou místnost. Stačí třeba posunout vztah k barvám, omezit záři chromu nebo přidat pozornost k detailům. Pestrý výběr nejen z redakčních návštěv vám může být inspirací.

Barvy v interiéru aneb proč se nebát experimentovat

Lucie Němcová | Neděle, 23. duben 2023

DrevoaStavby.cz - Barvy v interieruFenoménem moderních interiérů se v posledních letech stala paleta neutrálních barev. Sázíme na jistotu, protože nevtíravé tóny se tak snadno neokoukají. Ale je to opravdu tak? Možná je na čase pozvat do našich životů i domovů potenciál a šťavnatost celé barevné palety.

Proměny životního prostoru zdravě a snadně. Stačí drobnosti.

Lucie Němcová | Středa, 19. duben 2023

03 pexels-max-rahubovskiy-6180677Každý den se jako lidé více či méně proměňujeme. Nabíráme zkušenosti, měníme perspektivu i postoje… A tyto zcela přirozené posuny potřebujeme reflektovat v místě, kde trávíme čas, abychom s ním zůstávali v souladu. Proto je tak důležitou vlastností každého interiéru a potažmo domu jeho flexibilita. Schopnost přizpůsobit se a měnit. Jak na to, abychom zbytečně neplýtvali našimi zdroji a zároveň ctili hodnoty udržitelnosti?

Barva roku 23 - Silná, elektrizující a rebelská

Dana Jakoubková | Pátek, 17. březen 2023

Bez názvu-1Každou zimu sdílejí světové designérské autority své barevné volby pro nadcházející rok. Pantone – jedna z nejuznávanějších firem v tomto ranku – zvolila odstín Viva Magenta. Barvy z rodiny červené se na vrchol nedostaly dlouhých osm let. Letos však nejde jen o design. Karmínově červená přináší i silné poselství – být jako pěst v sametové rukavici.

Dispozice aneb důležitý opěrný pilíř spokojeného bydlení

Lucie Němcová | Úterý, 14. březen 2023

dreamstime xxl_151622789(1)Základ skvělého interiéru a domova. Někdy se zdá, že vytvořit takový „plánek“ je hračka a stačí k tomu kreativní chvilka a čtverečkovaný papír. Nebo pár minut brouzdání na internetu mezi projekty typových domů, než se objeví ten pravý. Nic nemůže být dál od pravdy. Za skvělou dispozicí na míru je skryta mravenčí práce odborníka integrující mnoho souvislostí. Pro život pak přináší nesrovnatelně vyšší komfort, radost z prostoru a souznění s místem zvaným domov. Nenechte si takovou příležitost ujít.

Strana 1 z 38

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop