Podlahové vytápění se suchou pokládkou

Komerční sdělení | Pondělí, 20. listopad 2023

Suchá pokládka podlahového vytápění REHAUO tom, že podlahové vytápění je ekonomické, efektivní a pro člověka komfortní, budeme brát jako fakt a zaměříme se nyní na suchý způsob pokládky, neboť v poslední době přibývají rekonstrukce a tento způsob je pro tyto situace vhodný. Jednak proto, že stávající konstrukci nezatěžujeme další vlhkostí, ale také ji neovlivníme zbytečnou hmotností

 

Skrytá zárubeň a dveře Dorsis zajistí akustický klid v noční zóně bytu

Komerční sdělení | Čtvrtek, 19. říjen 2023

DrevoaStavby.cz Skrytá zárubeň a dveře Dorsis úvodníStavíte nebo rekonstruujete? Určitě chcete podobu svého nového domova dotáhnout do dokonalosti. Nejde jen o to, aby byl domov krásný a moderní, chceme přeci zvýšit samotnou kvalitu bydlení.

 

Jak ušetřit náklady za energie s inteligentní domácností

Redakce | Středa, 18. říjen 2023

Inteligentní domácnostInteligentní domovy už nejsou žádnou žhavou novinkou. Na trhu existuje široká škála inteligentních systémů, díky kterým dokážete pomocí aplikace v mobilním telefonu nebo na tabletu na dálku ovládat vaši domácnost, či dokonce takové, které ji řídí samy bez vašich zásahů. Věděli jste ale, že díky inteligentnímu ovládání domu či bytu můžete ušetřit až 30 % nákladů za energie?

S realizací stavebního záměru vám pomohou v POL-SKONE v Hrobicích u Pardubic

Komerční sdělení | Pondělí, 09. říjen 2023

POL-SKONE HrobiceSpolečnost POL-SKONE CZ, distributor dřevěných dveří a oken pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, otevřela nový areál v Hrobicích u Pardubic. Kromě centrálního expedičního skladu je zde nyní k dispozici expozice kompletního sortimentu pro stavbu nebo rekonstrukci domu či projektu, včetně poradenství. Firma tak zpřístupnila nabídku svého širokého portfolia, což usnadní výběr produktů obchodním partnerům i koncovým zákazníkům.

Ještě váháte nad podlahovým vytápěním?

Komerční sdělení | Pátek, 06. říjen 2023

Podlahové vytápění REHAUTak to byste neměli. Podlahové vytápění je totiž budoucnost a nemá konkurenci. Skutečnost je taková, že celoplošné sálání tepla směrem od podlahy připraví uživateli skutečně příjemnou pohodu. Teplo od nohou je prostě komfortní. Ale to by ke spokojenosti zřejmě nestačilo.

Není ji vidět, ale změnu pocítíte okamžitě. Nová větrací jednotka Zehnder zajistí zdravé vnitřní klima bez ohledu na prostor

Komerční sdělení | Středa, 20. září 2023

větrací jednotka Zehnder ComfoAir FlexKomfortní řízené větrání s rekuperací tepla už nemusí být pouze výsadou velkých domů a novostaveb. Renomovaný švýcarský výrobce Zehnder přichází s novinkou – plochou větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Flex, která při zachování vysoké kvality a výkonu dokáže garantovat stejný komfort větrání jako standardní osvědčené větrací jednotky Zehnder. Avšak bez omezení malým prostorem!

Venkovní žaluzie, rolety nebo fasádní clony? Majitelé venkovního stínění doporučují, na co si dát při výběru pozor

Komerční sdělení | Úterý, 19. září 2023

Venkovní stínění CLIMAXVenkovní stínění je díky efektivitě, úsporám v každém ročním období, moderní technologii i designu stále oblíbenější. Stojíte před volbou mezi venkovními žaluziemi, roletami nebo screenovými roletami? Nechte si poradit od samotných majitelů, na co se při výběru zaměřit.

Svět izolačního skla se mění – přijďte na stánek IZOS a objevte, jak může izolační sklo změnit váš domov

Komerční sdělení | Středa, 13. září 2023

Izolační sklo IZOS 1Již podruhé se HELUZ IZOS zařazuje mezi elitní výrobce stavebních prvků, kteří se prezentují na prestižním mezinárodním stavebním veletrhu FOR ARCH. Tato významná událost se uskuteční v Praze od 19. do 23. září 2023 na výstavišti PVA Expo Praha Letňany. Návštěvníci zde budou mít příležitost nahlédnout do nejnovějších trendů a technologií v oblasti stavebnictví, architektury, interiérového designu a realit.

Jak vybrat garážová vrata? Svou roli hraje několik kritérií

Komerční sdělení | Pondělí, 11. září 2023

Jak vybrat kvalitní garážová vrata LOMAXPořízení garážových vrat znamená investici i na několik desetiletí. Při jejich výběru je proto dobré zaměřit se na několik základních parametrů, které by měly garantovat, že zvolíte správně. Na co se tedy při pořízení garážových vrat soustředit?

Jak vybrat kvalitní stavební dřevo krok za krokem

Redakce | Pondělí, 04. září 2023

Jak vybrat kvalitní stavební dřevoJak a kde konkrétně se ke kvalitnímu materiálu na stavbu dřevostavby dopracovat? Zeptali jsme se odborníka, který nám prozradil opravdu spousty užitečných informací.

Okna, pro která je design vyvolenou vlastností

Komerční sdělení | Pátek, 01. září 2023

DrevoaStavby.cz Okenní profily REHAU ARTEVOModerní architektura je založená na harmonickém propojení interiéru a exteriéru, minimalistickém a čistém designu, ale i na precizním provedení detailů a jejich dokonalém souladu. Stejně se tak klade důraz na energetické úspory a ohleduplnost k životnímu prostředí. Zvětšující se míra prosklení obrací pozornost od provedení fasády k oknům, které tvoří nezanedbatelnou plochu vnější obálky domu. Pozornost se ale už neupírá jen směrem k technickým parametrům, ale také ke kvalitě zpracování a designovým možnostem.

Dokonalá souhra – otopné těleso a tepelné čerpadlo

Komerční sdělení | Pátek, 01. září 2023

DrevoaStavby.cz Korado radiátor RADIK V-POWER k tepelnému čerpadlu V současné době moderní způsob vytápění představují tepelná čerpadla, která fungují při nízkých teplotách v otopné soustavě. Společnost KORADO se proto zaměřila na vývoj otopného tělesa, které umí pracovat s nízkými teplotami. Při zakoupení tepelného čerpadla se může stát, že stávající otopná tělesa neposkytnou očekávaný efekt tepelné pohody, respektive nepředají dostatek tepla. Technologové v laboratořích KORADO zkoušeli různé varianty, jak výkon zvýšit.

Strana 1 z 104

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop