Tisk

Jak vybrat stínění na dřevostavbu? Pomocí virtuální reality od CLIMAXu

Komerční sdělení | Sobota, 18. květen 2024

DrevoaStavby.cz Jak vybrat stínění do oken pomocí virtuální reality od CLIMAXuŽaluzie nebo screeny? Markýza nebo pergola? To jsou dilema, kterými si prochází nejeden majitel nemovitosti. Nejedná se rychlou koupu, ale o dlouhodobou investici, proto rozhodování pořádně promyslete. Nebo stínění rovnou vyzkoušejte pomocí AR aplikace od CLIMAXu.

 

Zatemňující roleta ke každému střešnímu oknu FAKRO za hubičku. Ušetřete tisíce díky jedinečné akci!

Komerční sdělení | Pátek, 17. květen 2024

DrevoaStavby.cz AKCE na zatemňovací rolety Fakro ARF _69 FTP-VZvažujete výměnu střešních oken, ale ještě jste se nerozhodli? Pokud plánujete investovat do kvalitních střešních oken s trojsklem, máme pro vás skvělou zprávu. Až do poloviny července můžete využít exkluzivní akční nabídku a získat zatemňující rolety FAKRO za symbolickou cenu! Ušetříte tisíce!

 

Okna ARTEVO = velké pokušení mysli

Komerční sdělení | Neděle, 12. květen 2024

DrevoaStavby.cz Okenní profily ARTEVO REHAU 1Většina lidí touží mít doma velká okna, aniž si je vědoma, jak moc ovlivňují naši psychiku. Důvodem jejich touhy je především moderní vzhled. Velká okna jsou technicky vzato především zdrojem většího množství přírodního světla, které na nás působí ve všech směrech pozitivně. Zlepšuje například soustředění, spánek a šetří i naši peněženku. Aby bylo možné vyrobit okenní prvky určitého rozměru, je třeba mít k dispozici takový materiál, který bude za všech okolností stabilní, tedy nebude se například kroutit, bude pevný a současně nebude příliš těžký. A navíc bude cenově přijatelný. V tom případě mluvme o kompozitním materiálu RAU-FIPRO X, který kombinuje klasické PVC se skelnými vlákny.

Sádrokarton se v Česku vyrábí již 25 let. Cihlu dohnal a překonal

Komerční sdělení | Úterý, 07. květen 2024

DrevoaStavby.cz Rigips 25 let sádrokartonové desky_v provozuPřesně před 25 lety – 7. května 1999 – sjela z výrobní linky v závodu společnosti Rigips v Horních Počaplech první sádrokartonová deska. Od té doby bylo jen v Rigipsu vyrobeno přes 430 milionů m2 desek, jimiž bychom byli například schopni pokrýt skoro celé území Prahy. Za čtvrtstoletí se sádrokarton „naučil" přizpůsobit vlhkému prostředí, exteriéru a třeba i rentgenovému záření, v oblasti akustiky, pevnosti i rychlosti realizací překonal donedávna uctívanou cihlu a v Česku podíl staveb s jeho využitím stále roste.

Užitečné tipy, aby se v podkroví bydlelo příjemně

Redakce | Středa, 08. květen 2024

DrevoaStavby,cz Užitečné tipy aby se v podkroví bydlelo příjemněMožná máte dům s půdou, kterou jste doposud nevyužívali, a chcete ji přeměnit na nové místnosti. Nebo plánujete kompletně přestavět ty stávající, protože přestaly vyhovovat dispozičně i vybavením. Poslední možností je, že stavíte dům nový, rovnou s obytným podkrovím. Základní pravidla pro zařizování budou v mnohém dost podobná, postup už však dozná několika rozdílů.

Čím zastínit okna dřevostavby? Trendem jsou solární žaluzie!

Komerční sdělení | Pátek, 03. květen 2024

DrevoaStavby.cz CLIMAX venkovní solární žaluzieUdržitelnost je velkým tématem i v exteriérové stínicí technice. Nízkoenergetické a pasivní domy tak již vybavíte novinkou – solárními žaluziemi. Proč je chtít? Důvodem je snadná instalace bez elektrických přívodů a energetická nezávislost.

Kvalitní rozvody vody pro váš moderní dům

Komerční sdělení | Čtvrtek, 25. duben 2024

DrevoaStavby.cz Potrubní systém RAUTITAN REHAU_1Při stavbě rodinného domu investujeme nemalé peníze do všech možných materiálů, technologií i designu, tak aby dům splňoval všechny požadavky komfortního bydlení. Nemělo by se přitom zapomínat na kvalitní rozvody vody, protože hygienicky čistá voda je důležitá potravina. Její doprava od zdroje až do sklenice na stole by neměla být proto podceňována. Zdraví máme přece jen jedno.

Jak vybrat správné zasklení?

Komerční sdělení | Pondělí, 01. duben 2024

DrevoaStavby.cz Ja vybrat správné zasklení oken 6Proces výběru správného zasklení oken je důležitým rozhodnutím, které ovlivní vaše pohodlí a efektivitu domova. Už dávno nejde jen o to, zda budou vaše okna plastová, dřevěná nebo hliníková. Klíčovou roli hrají také vlastnosti a počet skel.

Ocenění pro okenní systém ARTEVO

Komerční sdělení | Pátek, 29. březen 2024

Ocenění pro okenní systém ARTEVOVítězem prestižní soutěže German Design Award 2024 se na veletrhu FENSTERBAU FRONTALE 2024 stal nový okenní systém firmy REHAU Window Solution – ARTEVO.

Hašpl už dávno není jen synonymem pro hřebík

Komerční sdělení | Úterý, 26. březen 2024

DrevoaStavby.cz Hašpl-hřebíky a spojovací materiál hřebíkyFirma Hašpl, jejíž kořeny sahají hluboko do 90. let 20. století, se z pionýrských začátků přenesla přes několik důležitých mezníků až na úplnou špici ve svém oboru. V současné době zaměstnává 230 zaměstnanců. Od 150 tun vyrobených hřebíků ročně v začátcích se firma přehoupla do úplně jiných čísel – ročně vyrobí a vyexpeduje přes 25 000 tun hřebíků. V současnosti je Hašpl a.s. lídrem na českém trhu s tímto sortimentem a zároveň se řadí mezi největší evropské výrobce hřebíků; více jak polovina z vyrobeného množství odchází mimo území České republiky.

Jak jednoduše zateplit střechy bungalovů? Rychlé řešení přináší foukaná minerální izolace

Komerční sdělení | Úterý, 26. březen 2024

DrevoaStavby.cz Zateplení bungalovu foukanou minerální izolací URSA Pure Floc 1Bungalovy nabízejí mnoho výhod včetně snadné údržby či bezbariérovosti a flexibility ve využití prostoru. Ještě donedávna ale jejich majitelé museli při zateplování střešních konstrukcí čelit řadě úskalí. Nyní to lze jednoduše vyřešit pomocí foukané minerální izolace. Jak kvalitně zateplit střechu a půdu, a zvýšit tak energetickou účinnost tohoto typu staveb, poradí Ing. arch. Tereza Vojancová ze společnosti URSA.

Mezinárodní den stínicí techniky oslavuje inovace ve světě bydlení

Komerční sdělení | Čtvrtek, 21. březen 2024

DrevoaStavby.cz Stínící technika ISOVER úvodníDne 21. března celý svět slaví Mezinárodní den stínicí techniky. Připomíná, jak důležitou roli hrají exteriérové i interiérové rolety, žaluzie, plissé a další stínicí prvky v každodenním životě a bytovém designu. Tento den je věnován především inovacím v oblasti stínicí techniky. Zdůrazňuje význam správného zastínění pro pohodlí obyvatel, estetiku domovů i pracovních prostorů a zejména energetické a finanční úspory.

Strana 1 z 106

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop