Vytápění a vzduchotechnika

Podlahové vytápění je pro dřevostavbu to nejlepší

Komerční sdělení | Pondělí, 02. březen 2020

Podlahové vytápění je pro dřevostavbu to nejlepšíSálavý způsob vytápění, který poskytuje plošné podlahové topení, je pro člověka pocitově nejpříjemnější. Lepší tepelnou pohodu, díky prostorovému rozložení teplot ve vytápěné místnosti, jiná technologie jednoduše nedokáže nabídnout.

 

Zdravý rodinný dům a maximálně čistý vzduch podle nových pravidel

Komerční sdělení | Úterý, 18. únor 2020

Zdravý rodinný dům a maximálně čistý vzduch podle nových pravidel Systém řízeného větrání s rekuperací tepla od firmy Zehnder zaručí maximálně čistý i zdravý vzduch a přispívá ke splnění aktuálních legislativních požadavků na výstavbu rodinných domů.

Jak se dá při vytápění ubránit stoupající ceně elektrické energie?

Komerční sdělení | Středa, 22. leden 2020

Jak se dá při vytápění ubránit stoupající ceně elektrické energie?Výběr spolehlivého, snadno obsluhovatelného a levného zdroje tepla je klíčový pro bezstarostný chod každé domácnosti.

Méně dodavatelů při stavbě domu znamená méně starostí

Komerční sdělení | Pondělí, 09. prosinec 2019

Méně dodavatelů při stavbě domu znamená méně starostíStavba domu přináší nespočet nástrah a překážek, kladených nejen ze strany úřadů, ale daných i například nedostatkem řemeslníků a zvyšující se cenou za práci. Ulehčení výběru a nákupu stavebního materiálu může být malou kompenzací k jinak stále komplikovanějším procesům spojených se stavbou. Širokou nabídku produktů pod jednou střechou, ale nenajdete u každého. Silní hráči na trhu se stavebními materiály se však snaží jít tímto směrem.

Vytápění (nejen) dřevostaveb po roce 2020: Jaké zdroje energie budou nejvhodnější

Redakce | Pondělí, 25. listopad 2019

Vytápění (nejen) dřevostaveb po roce 2020: Jaké zdroje energie budou nejvhodnějšíV dnešní době jsou domácnosti největším spotřebitelem primární energie v ČR. Přibližně 70 % spotřeby energie tvoří vytápění, zbytek připadá na přípravu teplé vody, spotřebiče a osvětlení. Ve velmi úsporných domech jsou tyto poměry právě naopak, minimální potřeba tepla na vytápění tvoří v celkové bilanci sotva třetinu. Při takto nízké potřebě energie je vhodné používat jednoduché, levné a účinné zdroje s maximálním využitím obnovitelné energie; například ze slunce, biomasy nebo země. Jak jsou na tom ale takzvané budovy s téměř nulovou spotřebou energie?

Více článků...

Strana 1 z 23

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop