Na cestě za kvalitní dřevostavbou

Vytápění a vzduchotechnika

Vytápění a vzduchotechnika

Rekuperace - vše, na co jste se chtěli zeptat ohledně řízeného větrání s rekuperací tepla

Jiří Kuthan | Pondělí, 01. červenec 2019

Rekuperace - vše, na co jste se chtěli zeptat ohledně řízeného větrání s rekuperací teplaNucené větrání domu je považováno za nadstandard spojený zejména s domy v pasivním standardu. Zapomínáme však, že každý nově postavený dům již dosahuje výrazné těsnosti a intenzivní výměna vzduchu je pak předpokladem zdravého vnitřního prostředí. Vzduchotechnika je v takovém případě nedocenitelným pomocníkem. Na základní otázky k tématu větrání a rekuperace se ptáme Martina Nováka z firmy Evora.

 

Tepelná čerpadla: Jak vybrat to nejlepší pro dřevostavbu?

Komerční sdělení | Středa, 19. červen 2019

Tepelná čerpadla: Jak vybrat to nejlepší pro dřevostavbu?Tepelná čerpadla jsou úsporná a nenáročná. Kromě výhodného vytápění celého domu také zajistí ohřev vody a dokonce i chlazení. Proto není divu, že zájem o ně roste. Pokud i vás oslovila možnost pohodlného a levného topení, nejspíš dříve, nebo později narazíte na otázku, jaké čerpadlo si vlastně pořídit. Vyberte si, které vaší dřevostavbě sedne nejlépe.

Přehled systémů plošného vytápění / chlazení Kermi x-net

Komerční sdělení | Úterý, 16. duben 2019

Přehled systémů plošného vytápění / chlazení Kermi x-netVšechny skříně pro rozdělovače, systémy regulace a rovněž všechny komponenty potřebné pro instalaci a provoz, které zahrnuje výrobní program Kermi x-net, jsou napříč všemi systémy perfektně navzájem sladěny. Díky speciálním systémovým komponentám lze systémy x-net využít i k ochlazování místností v letních měsících.

Moderní designové radiátory Signo - ocenění za kvalitu a design

Komerční sdělení | Pátek, 15. březen 2019

Moderní designové radiátory Signo - ocenění za kvalitu a designSe začátkem letošního roku přináší Kermi s.r.o. do našich dřevostaveb nový příslib příjemného moderního tepla díky novému designovému radiátoru Signo.

Krb a krbová kamna v dřevostavbě: v čem se liší?

Redakce | Úterý, 26. únor 2019

Krb a krbová kamna v dřevostavbě: v čem se liší?Primárním cílem každého topidla je vyrobit a efektivně distribuovat v interiéru teplo. Ostatní vlastnosti už jsou nadstavbou, kterou ale také zanedbat nelze. Vždyť krb či krbová kamna se stanou výrazným prvkem každého obytného prostoru, proto při jejich výběru rozhoduje také design.

Více článků...

Strana 1 z 19

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »