Vytápění a vzduchotechnika

Není ji vidět, ale změnu pocítíte okamžitě. Nová větrací jednotka Zehnder zajistí zdravé vnitřní klima bez ohledu na prostor

Komerční sdělení | Středa, 20. září 2023

Není ji vidět, ale změnu pocítíte okamžitě. Nová větrací jednotka Zehnder zajistí zdravé vnitřní klima bez ohledu na prostorKomfortní řízené větrání s rekuperací tepla už nemusí být pouze výsadou velkých domů a novostaveb. Renomovaný švýcarský výrobce Zehnder přichází s novinkou – plochou větrací jednotkou Zehnder ComfoAir Flex, která při zachování vysoké kvality a výkonu dokáže garantovat stejný komfort větrání jako standardní osvědčené větrací jednotky Zehnder. Avšak bez omezení malým prostorem!

 

Dokonalá souhra – otopné těleso a tepelné čerpadlo

Komerční sdělení | Pátek, 01. září 2023

Dokonalá souhra – otopné těleso a tepelné čerpadloV současné době moderní způsob vytápění představují tepelná čerpadla, která fungují při nízkých teplotách v otopné soustavě. Společnost KORADO se proto zaměřila na vývoj otopného tělesa, které umí pracovat s nízkými teplotami. Při zakoupení tepelného čerpadla se může stát, že stávající otopná tělesa neposkytnou očekávaný efekt tepelné pohody, respektive nepředají dostatek tepla. Technologové v laboratořích KORADO zkoušeli různé varianty, jak výkon zvýšit.

Jak na dodatečnou instalaci komína

Redakce | Středa, 30. srpen 2023

Jak na dodatečnou instalaci komínaEnergetická krize v minulém roce odstartovala boom obnovitelných zdrojů. Velcí spotřebitelé vsadili většinou na co největší možnou plochu fotovoltaických elektráren, hodně soukromých osob ale obrátilo svou pozornost i k fundamentálnímu zdroji tepla – tedy ke dřevu. Ne všichni ovšem s podobnou situací počítali už při výstavbě, a tak bylo třeba řešit kromě pořízení topidla i spalinovou cestu.


Líbil se Vám článek?

Asymetrické radiátory Zehnder v souhře dynamického výkonu a praktického designu

Komerční sdělení | Pondělí, 07. srpen 2023

Asymetrické radiátory Zehnder v souhře dynamického výkonu a praktického designuAsymetrie u běžného interiérového zařízení umí příjemně oživit prostor. Pokud je navíc praktická, stává se skutečným benefitem. To platí i u koupelnových radiátorů, které mohou v asymetrickém provedení dodat prostoru dynamiku vzhledu i výkonu. Příkladem asymetrických radiátorů, které v sobě spojují praktické i estetické přednosti, jsou bestsellery z nabídky švýcarské značky Zehnder. Pojďme si je představit blíže.

S novým klimatickým modulem Zehnder ComfoClime ušetříte za klimatizaci a zvýšíte kvalitu vzduchu i bydlení

Komerční sdělení | Pátek, 21. červenec 2023

S novým klimatickým modulem Zehnder ComfoClime ušetříte za klimatizaci a zvýšíte kvalitu vzduchu i bydleníChcete mít doma čerstvý vzduch s optimální teplotou a vlhkostí? Klíčem k vytvoření klimaticky příjemného a navíc energeticky úsporného prostředí je klimatický modul Zehnder ComfoClime, který dochlazuje, nebo dohřívá vzduch v interiéru podle venkovních podmínek. Díky vynikající kvalitě vzduchu, perfektní termoregulaci a tichému provozu se můžete těšit na maximální pohodlí a zdraví!

Více článků...

Strana 1 z 36

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop