Vytápění a vzduchotechnika

Podlahové vytápění je pro dřevostavbu to nejlepší

Komerční sdělení | Pondělí, 02. březen 2020

Podlahové vytápění je pro dřevostavbu to nejlepšíSálavý způsob vytápění, který poskytuje plošné podlahové topení, je pro člověka pocitově nejpříjemnější. Lepší tepelnou pohodu, díky prostorovému rozložení teplot ve vytápěné místnosti, jiná technologie jednoduše nedokáže nabídnout.

 

Zdravý rodinný dům a maximálně čistý vzduch podle nových pravidel

Komerční sdělení | Úterý, 18. únor 2020

Zdravý rodinný dům a maximálně čistý vzduch podle nových pravidel Systém řízeného větrání s rekuperací tepla od firmy Zehnder zaručí maximálně čistý i zdravý vzduch a přispívá ke splnění aktuálních legislativních požadavků na výstavbu rodinných domů.

Jak se dá při vytápění ubránit stoupající ceně elektrické energie?

Komerční sdělení | Středa, 22. leden 2020

Jak se dá při vytápění ubránit stoupající ceně elektrické energie?Výběr spolehlivého, snadno obsluhovatelného a levného zdroje tepla je klíčový pro bezstarostný chod každé domácnosti.

Novinky v oblasti elektrických topných systémů

Komerční sdělení | Pondělí, 16. prosinec 2019

Novinky v oblasti elektrických topných systémůNa veletrhu FOR ARCH představila společnost Fenix Trading několik zajímavých novinek v oblasti elektrických topných systémů. Sortiment rozšíří nové sálavé panely, nový termostat i modulové prvky stropního vytápění.

Méně dodavatelů při stavbě domu znamená méně starostí

Komerční sdělení | Pondělí, 09. prosinec 2019

Méně dodavatelů při stavbě domu znamená méně starostíStavba domu přináší nespočet nástrah a překážek, kladených nejen ze strany úřadů, ale daných i například nedostatkem řemeslníků a zvyšující se cenou za práci. Ulehčení výběru a nákupu stavebního materiálu může být malou kompenzací k jinak stále komplikovanějším procesům spojených se stavbou. Širokou nabídku produktů pod jednou střechou, ale nenajdete u každého. Silní hráči na trhu se stavebními materiály se však snaží jít tímto směrem.

Více článků...

Strana 1 z 23

« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop