Tisk

Navštivte vzorové dřevostavby v rámci akce Den dřevostaveb 2016

Redakce | Středa, 10. srpen 2016 |

Přidat na Seznam.cz

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD) bude říjnu letošního roku pořádat pro všechny příznivce dřevostaveb, zejména však pro ty, kteří se pro výstavbu svého nového dřevěného domu teprve rozhodují, již třetí ročník akce Den dřevostaveb 2016, jejímž cílem je propagovat u široké veřejnosti kvalitní dřevostavby a to nejenom vzorové a referenční domy, ale i rozestavěné stavby členských firem ADMD.

Den dřevostaveb 2016 se bude konat v sobotu dne 8.10.2016 od 10,00 do 18,00 hodin, kdy budou otevřeny a zpřístupněny vybrané vzorové a referenční stavby členských firem ADMD na území celé České republiky.

K prohlédnutí bude téměř 40 domů

Smyslem akce bude, zejména laické veřejnosti, ale i ostatním zájemcům o komplexní a kompetentní informace o dřevěných montovaných domech, co nejvíce prezentovat a přiblížit moderní dřevostavby, jejich konstrukci, vlastnosti a samotnou technologii výstavby. Den dřevostaveb 2016 umožní si domy nejenom prohlédnout na vlastní oči, ale i osahat, prozkoumat všechny detaily konstrukce a dozvědět se od kvalifikovaných obchodních zástupců a prodejců jednotlivých firem všechny další potřebné informace.

Do akce se svými vzorovými domy zapojí většina členů ADMD a počet staveb, které budou moci zájemci dne 8.10.2016 navštívit se bude pohybovat kolem čtyřiceti. Detailní přehled staveb, včetně adres a kontaktů na stavební poradce, kteří budou ve vzorových domech zákazníkům k dispozici, bude zveřejněn nejpozději koncem září na webových stránkách www.admd.cz.

Informace o stavbách budou také k dispozici na veletržním stánku ADMD na stavebním veletrhu FOR ARCH/FOR WOOD, který se bude konat od 20.9. do 24.9.2016 na výstavišti PVA v Praze Letňanech.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop