Dům na bázi dřeva

Tisk

OKAL – německá kvalita na českém trhu

Helena Petáková | Pátek, 22. červen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

OKALOKAL je tradičním výrobcem dřevostaveb s nezapomenutelným rukopisem. Jako jedna z mála současných stavebních společností se může před svými klienty prezentovat 80letým úspěšným působením po celé Evropě, 85 tisíci postavenými domy a 260 tisíci spokojenými zákazníky. Jako jediná společnost v ČR poskytuje pětiletou záruku na celý dům.

 

Základní nabídku společnosti OKAL tvoří čtyři kategorie domů: Rodina KLASIK, Rodina PLUS, Bungalow a Exklusive. V současnosti nabízí již přes 2500 typů řešení rodinných domů, které společnost ráda přizpůsobí na míru zákazníka. Každý výsledný OKAL dům je tedy zcela jedinečný, neopomíjí přání obyvatel a beze zbytku vyhovuje jejich potřebám.

Energeticky úsporné bydlení s moderním interiérem

OKAL nabízí moderní interiérová řešeníOKAL nabízí moderní interiérová řešení

OKAL nabízí moderní interiérová řešeníVšechny domy OKAL se řadí na špičku v kategorii nízkoenergetických domů a jejich výjimečnost potvrzuje i ocenění TOP DŮM 2010, 2011 a nově i 2012. I vy si v neuvěřitelně krátké době můžete splnit sen o energeticky úsporném, pohodlném a krásném bydlení v dřevostavbě! Ve vlastním domě OKAL budete bydlet již za šest měsíců od podpisu smlouvy.

 

 

O kvalitách domů OKAL se můžete přesvědčit při návštěvě vzorového domu v Plzni – Černicích. Nedaleko nákupního centra Olympia v Nepomucké ulici je pro vás otevřen ve všední dny od 11 do 18 hodin a o víkendech od 10 do 16 hodin.

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop