Tisk
Jak staví... Dřevostavby Harabiš

Jak staví... Dřevostavby Harabiš

DAS | Čtvrtek, 23. únor 2017 |

Přidat na Seznam.cz

Proč by si měl potenciální klient vybrat pro stavbu domu právě vaši firmu? Stavbám masivních dřevěných domů se věnujeme již 15 let, a to nejen do stadia hrubé stavby, ale především realizacím domů na klíč. Naše roční kapacita je okolo devíti domů.

Díky tomuto nízkému počtu se mohu osobně věnovat každé stavbě, a tím zaručit kvalitu všem klientům. Máme vlastního výrobního projektanta, který se účastní realizace hrubých staveb v plném rozsahu, takže každá jím navržená nová konstrukce je opět dokonalejší, než předchozí. Pokud klient staví s námi, nejedná s žádným z mých obchodních zástupců, ale vždy přímo se mnou. V oblasti moderních staveb spolupracujeme s ateliérem Pietra Bianca, při stavbě roubenek ve stylu "našich babiček " s Terezou Bartulcovou a v případě klasických domů s panem Ing. Pavlem Krupičkou, naše spolupráce je dlouhodobá. Mou prioritou je spokojený klient. Samozřejmostí je osobní přístup, individualita každého projektu a vysoká pečlivost.

penzion Roubenka je luxusní roubenka k rekreaci - ve stylu babičekČím se vaše dřevostavby odlišují od staveb ostatních firem, čím vynikají?

Naše stavby jsou vyráběny na CNC strojích s vysokou přesností a v precizním provedení tesařských spojů, tím je zaručeno dokonalé spojení dílů v jeden celek. Zabýváme se výstavbou finských srubů a roubenek, používáme dva druhy konstrukce - jednoplášťové masivní a dvouplášťové včetně zateplení konopím. V případě dvouplášťové konstrukce bych chtěl poukázat na vynikající tepelné vlastnosti a vysokou odolnost vůči profuku.

Rodinná dřevostavba z lepené borovice postavená u přehradyJaké služby v oblasti dřevostaveb vašim klientům nabízíte?

Jsme rodinná firma, která existuje díky spokojeným zákazníkům. Každý klient má možnost prohlédnout si nezávazně naši práci na několika rozestavěných domech na různých místech republiky. Pokud majitel stavby souhlasí, může si zájemce pohovořit přímo s ním. Udělá si tak vlastní představu o roubence či srubu, protože mnoho klientů nemá s masivní dřevostavbou vlastní zkušenost a realita je může často překvapit.

Zdeněk Harabiš, jednatel společnosti Dřevostavby Harabiš s.r.o.


Líbil se Vám článek?

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

gotop