Zajímavé realizace dřevostaveb

Tisk
Co dělá firmu Firmou

Co dělá firmu Firmou

Redakce | Pondělí, 28. březen 2011 |

Přidat na Seznam.cz

Prestižní certifikát Kvalitní firma, který je potvrzením vysoké úrovně spokojenosti zákazníků při realizaci služeb, získala společnost ATRIUM, s.r.o. Nedílnou podmínkou pro získání certifikace jsou špičkové reference a zavázání se firmy, že bude pokračovat v transparentním řízení, seriózním podnikání a pravidelné komunikaci s veřejností i v budoucnosti. ATRIUM, s.r.o. se tak zařadila mezi elitní skupinu podniků, čítající aktuálně více než 130 členů, kterým se podařilo získáním certifikátu Kvalitní firma dokázat, že to s kvalitou nabízených produktů a služeb myslí opravdu vážně.

new_bella_159Montáž moderních dřevostaveb

Hlavní devizou společnosti ATRIUM je produkce sendvičových panelových konstrukcí a montáž moderních dřevostaveb. Domy ATRIUM jsou realizovány na základě návrhů typových domů nebo individuálních architektonických návrhů. V portfoliu společnosti se v současnosti nachází více než 40 typových domů. Vzorové domy se nachází v Praze, v Brně a v sídle firmy v Horažďovicích. V rámci České republiky a Slovenska je firma ATRIUM vnímána jako inovátor a průkopník ve vývoji moderních dřevostaveb, mimo jiné i díky tomu, že domy ATRIUM jsou vybavovány vyspělými systémy větrání s rekuperací, okny s výbornými termoizolačními vlastnostmi apod. Od roku 1993 již společnost postavila více než 800 moderních rodinných domů v Česku, na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Prostřednictvím certifikace Kvalitní firma získala společnost ATRIUM objektivní hodnocení spokojenosti zákazníků, které má vysokou vypovídací hodnotu o kvalitě poskytovaných produktů a služeb a bude pro společnost spolu s propagační hodnotou certifikátu velice užitečné při stanovování další firemní strategie.

atyp_8-v100letá tradice

Cíle firmy ATRIUM do budoucna spočívají v neustálém vývoji nových konstrukčních a technologických prvků dřevostaveb, stejně jako ve snaze o poskytování ještě kvalitnějších služeb, neboť kvalita konstrukce rodinného domu není definována pouze souborem hmotných výkonů, ale ve velké míře i úrovní profesionality jednotlivých pracovníků firmy.

Certifikace Kvalitní firma je udílena společností Asociace pro certifikaci a.s., která její přidělování řídí dle principů, jejichž základy byly položeny již v roce 1912 v USA při vzniku předchůdce dnešní partnerské společnosti – The Better Business Bureau. Do certifikačního programu se může přihlásit jakákoliv firma či živnostník. APC (Asociace pro certifikaci) provede s 60 procenty zákazníků podniku objektivní telefonický průzkum, v jehož rámci tazatelé ohodnotí kvalitu výrobků či služeb, chování pracovníků, kvalitu komunikace a další parametry spolupráce s daným subjektem. V případě získání průměrného hodnocení lepšího než 1,5 (hodnoceno na stupnici od jedné do pěti, přičemž 1 je nejlepší), je daný podnik způsobilý k získání certifikátu Kvalitní firma.


Líbil se Vám článek?

Přidat komentář


Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner
gotop