Adresář firem - reference

Tisk

„Co se řekne, to platí!"

Komerční sdělení | Úterý, 24. říjen 2017 |

Přidat na Seznam.cz

 ZEH2074 okŘíká o zkušenosti s výstavbou svého bungalovu Line 84 od společnosti Haas Fertigbau Chanovice paní Dana Procházková. Dříve bydlela v bytě v Modřicích u Brna. Jejím snem bylo přestěhovat se blíž k přírodě do vlastního domu. Krajinu Jedovnicka a Blanenska znala dobře, a proto také v této oblasti začala hledat vhodný pozemek pro nový rodinný dům.

 

Našla jej v malé obci Bukovina, která má nejen krásné okolí, ale i pestrý kulturní a společenský život. A příroda tady je opravdu lákavá – malebné okolí obce má charakter zvlněné krajiny a je plné smíšených a jehličnatých lesů, kousek od obce pramení Křtinský potok, necelých 6 kilometrů se nachází známý jedovnický rybník Olšovec. Stavbu nového domu dlouho plánovala, a proto dobře věděla o výhodách montovaných dřevostaveb. Lákala ji zejména rychlost výstavby – ta se také při realizaci potvrdila. Výběr dodavatele dělala původně s kamarádkou, která nakonec od stavby svého domu ustoupila a dala přednost bydlení v bytě. Ale obě společně vyhodnotily firmu Haas Fertigbau jako spolehlivého dodavatele, který splní to, co se domluví.

 ZEH2058 okKonkrétní dům si nevybrala, ale na začátku roku 2016 se obrátila na regionálního zástupce Haas Fertigbau pana Pauločáka a spolu s ním vybrala dům, který by velikostí a vnitřními dispozicemi odpovídal pozemku a představám paní Procházkové. Na jaře byla uzavřena smlouva o dílo a po vyřízení stavebního povolení mohla stavba začít. Haas Fertigbau nestavěl jen samotnou dřevostavbu, ale postaral se i o výstavbu základové desky. Po jejím dokončení mohla na podzim 2016 začít montáž nového bungalovu. Ten byl na klíč dokončen na konci listopadu a v prosinci 2016 se paní Procházková už mohla stěhovat.

Průběh výstavby byl naprosto bez problémů, spokojená jsem byla jak s dodržováním termínů, tak i s platebními podmínkami a kvalitou práce. S panem Pauločákem i hlavním stavbyvedoucím panem Šopíkem jsme se na všem domluvili, tam nemohu říct ani půl slova. Výborná byla i práce dalších dodavatelů, kteří vybavení domu dodávali. Drobné nedostatky byly vždy odstraňovány na zavolání. Vřele mohu dům od Haas Fertigbau doporučit, už v prvním roce se tady stavili manželé, kteří se o podobný rodinný dům zajímali.


Říkala jsem jim, že jsem si vybrala dodavatele svého prvního domu opravdu dobře," hodnotí celou akci paní majitelka.


V dispozičním řešení rodinného domu Bungalov Line 84 zaujme hlavně zajímavě řešený tvar chodby a velký, vzdušný obývací pokoj, který je propojen s kuchyňskými prostory. Bungalov Line 84 charakterizuje nejen útulnost interiéru, ale i jeho praktičnost. Dispoziční změny nebyly velké, ale dílčí úpravy paní Procházková samozřejmě dělala – byl rozšířen například sprchový kout, drobně se posouvaly příčky tak, aby vyhovovaly nábytku majitelky, měnila se barva oken apod.

 ZEH2094 ok„Jiný je – ve srovnání s bytem, ve kterém jsem dlouho bydlela – celkový charakter bydlení. Mám elektrické vytápění v kombinaci s krbovými kamny, obojí jsem v původním bytě neměla. Jiná je také akustika domu, to se s městským bytem nedá srovnávat. Po roce bydlení bych už některé věci udělala jinak, ale to je normální. Jinak si bydlení užívám, okolní krajina je opravdu krásná a letošní léto i podzim jsem v lesích u Bukoviny strávila zcela dle svých představ," dodává spokojená paní Dana Procházková.

gotop