Archiv oborových článků

Výběr barvy fasády se s Weber stává nyní hrou. Tak si pojďte zahrát

Tisk

Komerční sdělení | Pátek, 22. květen 2020

obrázek článkuVýběr barev fasády ještě nikdy nebyl jednodušší. Díky nové online aplikaci si nyní můžete vyzkoušet, jak by vypadalo přebarvení vaší fasády. Aplikace, která umožňuje vizualizaci barevných kombinací z fotografie, výkresu domu nebo z připravené nabídky nejoblíbenějších typových domů v ČR, je tak pro všechny, kdo se chystají investovat do nové fasády svého domu. Aplikace s názvem webercolor architect je zdarma dostupná na portálech https://www.navrhni-si-fasadu.cz/ a https://www.cz.weber/, a to pro všechny typy zařízení.

 
 

Změňte svou zahradu k nepoznání s PROFI ODĚVY

Tisk

Komerční sdělení | Pátek, 22. květen 2020

obrázek článkuMnozí z nás možná stále ještě díky nedávným událostem nemohou v plném nasazení naskočit do pracovního procesu, což je skvělá příležitost vynahradit pozornost zahradě. Ta v květnu volá po zvýšené péči. A tak nemeškejte a dejte se do díla. Zanedlouho se vám odmění sladkými plody vaší práce. Nezapomeňte se na to také řádně vybavit, ať je pro vás práce pohodlnější a radostnější.

 
 

Elektrický radiátor Zehnder Deseo Verso: splněný sen o rychle vyhřáté a uklizené koupelně

Komerční sdělení | Neděle, 17. květen 2020

obrázek článkuNové topné těleso od renomovaného švýcarského výrobce designových radiátorů a systémů komfortního větrání, společnosti Zehnder zaujme špičkovým a funkčním designem, vysokým výkonem i snadným ovládáním. Díky využití technologie infrazáření poskytuje příjemné sálavé teplo s téměř okamžitým náběhem.

 
 

Připravte se na léto – 6 otázek a odpovědí o pergolách

Komerční sdělení | Pátek, 15. květen 2020

obrázek článkuSlunečné a horké dny už klepou na dveře. Proto je právě teď nejvyšší čas začít přemýšlet nad novou pergolou k vašemu domu. Máte ale více otázek než odpovědí? Jakou pergolu koupit a jak o ni pak pečovat, odpovídá odborník Daniel Hudec z firmy Innex.

 
 

Cement, kamenivo a beton

Komerční sdělení | Čtvrtek, 14. květen 2020

obrázek článku Skupina Českomoravský beton patří k největším výrobcům transportbetonu na českém trhu. Svými dodávkami betonu se podílí na velkých stavbách dopravní infrastruktury, průmyslových, komerčních a bytových komplexů, ale i na drobných rekonstrukcích a stavbách rodinných domů. Českomoravský beton, a.s. je spolu se společnostmi Českomoravský štěrk, a.s. a Českomoravský cement, a.s. součástí silné mezinárodní skupiny HeidelbergCement.

 
 

Jedinečná výstavba srubových a rodinných domů v srdci Vysočiny nabízí klidné místo k bydlení

Komerční sdělení | Středa, 13. květen 2020

obrázek článkuVelká část lidí, která by chtěla bydlet ve srubu či roubence, by při hledání stavebního místa volila poklidné místo u lesa s protékajícím potůčkem a všeobjímající zelení. Bohužel se již tato místa, kde je i z hlediska územního plánování možné stavět, téměř nedají najít. Častěji je tak k vidění opačný případ. Samostatný srubový dům umístěný mezi moderními domy, obklopený asfaltem a betonem. V samém srdci Vysočiny vzniká unikátní lokalita se záměrem koncepční výstavby srubových domů a tradičních rodinných domů v harmonickém souznění s přírodou.

 
 

Velkoformátové dveře si jednoduše zamilujete

Komerční sdělení | Čtvrtek, 07. květen 2020

obrázek článkuPřirozené světlo má na člověka jednoznačně pozitivní vliv, a protože v interiéru trávíme většinu času, je důležité snažit se jej využít v maximální míře. Množství přirozeného světla totiž ovlivňuje nejen mysl, ale současně i vnímání tvarů a barev v interiéru. To je také jeden z důvodů, proč jsou v současné době tolik populární velkoformátové prosklené plochy. A nemusí se vždy jednat o funkcionalistickou architekturu.

 
 

Obklad Dragon. Luxus a podnikavá energie v imitaci opáleného dřeva

Komerční sdělení | Čtvrtek, 07. květen 2020

obrázek článkuMyšlenka opalovaného dřeva má prý svůj prazáklad v Japonsku. Nicméně i na našem území se dochovala spousta zbytků dřeva z dob dávno minulých, právě proto, že bylo opálené. Důvodem používání této techniky byl tedy kdysi velice prostý. Lidé chtěli dřevo konzervovat, prodloužit jeho životnost.

 
 

Severskou architekturu bude v živém vysílání rozebírat spolek KRUH s finskými architekty z AVANTO Architects

Redakce | Středa, 06. květen 2020

obrázek článkuCyklus přednášek Severská cesta, cesta k odpovědnosti pořádaný spolkem KRUH po dubnové pauze pokračuje květnovou online přednáškou. Ve virtuálním světě se spolek KRUH živě spojí s finskou architektonickou kanceláří AVANTO Architects. Jejich zástupci budou hovořit nejen o osobní filozofii, která se promítá do jejich práce, ale rovněž také o tom, do jaké míry je ovlivnil finský fenomén saunování. Přednáška se uskuteční v živém vysílání na facebookových stránkách spolku KRUH a Centra architektury a městského plánování – CAMP ve čtvrtek 14.5. od 19:30. Akce proběhne zdarma, ovšem je možnost tuto přednášku a rovněž působení celého spolku podpořit zakoupením virtuálních vstupenek, které jsou k dispozici v předprodeji sítě GoOut.

 
 

Pěnové sklo vystřídalo squatery

Komerční sdělení | Čtvrtek, 30. duben 2020

obrázek článkuBývalá plicní klinika v Jeseniově ulici na Praze 3 mění svou podobu. Opuštěnou budovu, kterou vlastní Správa železniční dopravní cesty (SŽDC), donedávna okupovali aktivisté z Autonomního sociálního centra Klinika, kteří si z nemovitosti udělali squat. Po dramatických a dlouhodobých tahanicích se podařilo squatery vyhnat z jejich pomyslného ráje a SŽDC mohla po několika letech konečně začít s plánovanou rekonstrukcí. Ta bude investora stát 48 miliónů korun.

 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop