Archiv oborových článků

Větrejte decentrálně!

Komerční sdělení | Pondělí, 05. červen 2023

obrázek článkuChcete čerstvý vzduch, ale přitom neotevírat okna? Dýchat doma zdravý vzduch bez nečistot, pylů a škodlivin? Líbilo by se vám navíc snížit náklady na energie v jakékoliv roční době? Pak vsaďte na řízené větrání s rekuperací, které má pro malé byty či rekonstrukce jednoduché řešení – individuální decentrální jednotky.

 
 

Jak vznikl developerský projekt dřevostaveb DOMY Lešany?

Komerční sdělení | Pondělí, 05. červen 2023

obrázek článkuVýstavba rodinných dřevostaveb v Lešanech poskytuje bydlení v klidné lokalitě s ohledem na soukromí každého jednotlivého domu. Podívejte se, jak probíhala výstavba bungalovů pod taktovkou firmy Smart stavby.

 
 

Energetický koncept Fenix po roce provozu v rodinném domě

Komerční sdělení | Středa, 31. květen 2023

obrázek článkuSpolečnost Fenix Group vždy ve své více jak 30leté historii sázela na řešení, která si sama v praxi opakovaně ověřovala. Touto cestou šla i při využití bateriových stanic a fotovoltaiky. Na rodinném domě v Omicích si firma poprvé vyzkoušela svůj Energetický koncept Fenix ve sféře rezidenčního bydlení.

 
 

Renovace domu jako úspora energie i peněz. S rekonstrukcí je ideální začít před létem

Komerční sdělení | Středa, 31. květen 2023

obrázek článkuStále více lidí spoléhá na rekonstrukci stávajícího bydlení jako na způsob, jak v budoucnu ušetřit. Existuje mnoho možností, jak snížit náklady na energie – od nových oken a dveří až po venkovní žaluzie a garážová vrata.

 
 

Zajímejte se o energetickou účinnost při pořízení krbu

Komerční sdělení | Úterý, 30. květen 2023

obrázek článkuVytápění dřevem patří k nejpřirozenějšímu a nejpříjemnějšímu typu vytápění vůbec. V moderních zateplených domech patří často k doplňkovému zdroji tepla vedle jiných typů vytápění, který však dokáže krátkodobě vykouzlit to opravdové teplo domova. Navíc přispívá k diverzifikaci zdrojů tepla, které je důležité ze strategického hlediska, jak jsme se v minulých letech přesvědčili.

 
 

Jak se žije v moderní dřevostavbě u Svitavska

Komerční sdělení | Pátek, 26. květen 2023

obrázek článkuDřevostavby se těší rostoucí popularitě. Kromě standardních domů mezi nimi najdeme i neobvyklé designové kousky, které zaujmou na první pohled. Takovým je i dřevostavba rodiny Minářových v Jevíčku nedaleko Svitav. Netypický dům s trojúhelníkovými okny předčil jejich očekávání jak rychlostí výstavby, tak tepelnou i akustickou pohodou.

 
 

Šrotovné za starý centrální vysavač

Komerční sdělení | Úterý, 23. květen 2023

obrázek článkuVlastníte starý centrální vysavač, který už si svá nejlepší léta odsloužil? Vyměňte ho za nový centrální vysavač Husky. Jako bonus získáte finanční obnos v hodnotě 5 000 Kč.

 
 

Skryté zárubně a dveře DORSIS – jak vybrat ty správné?

Komerční sdělení | Pondělí, 22. květen 2023

obrázek článkuUž několik let vládne modernímu bydlení trend směřující k minimalismu. Estetická čistota a elegance se prosazuje nejev v exkluzívních projektech, ale stále častěji i v dřevostavbách. Důkazem toho jsou stále běžnější instalace dveří se skrytými zárubněmi Dorsis.

 
 

Místo trendy radiátoru raději moderní klasiku, která neomrzí

Komerční sdělení | Pondělí, 22. květen 2023

obrázek článkuČisté linie, neviditelné spoje, dokonalá povrchová úprava a navíc ekologický provoz... I klasičtější řady radiátorů mohou splňovat vysoké požadavky a přitom svým elegantním designem zapadnout do nejrůznějších stylů koupelen. Tentokrát se zaměříme na radiátory z řad Zehnder Aura a Zeta.

 
 

Kompozitní okna jsou nejlepším řešením do dnešní doby

Komerční sdělení | Neděle, 14. květen 2023

obrázek článkuJeště nedávno si lidé vybírali okna podle materiálu ze tří možností, protože se vyráběla okna dřevěná, plastová nebo hliníková. Pak se ale objevily kompozitní profily na okna, které jsou vyráběny na bázi PVC a skelných vláken. Byly vymyšleny proto, aby pozvedly plastová okna o stupeň výš a současně konkurovaly profilům hliníkovým.

 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner
  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop