Archiv oborových článků

Podlahové vytápění se suchou pokládkou

Komerční sdělení | Pondělí, 20. listopad 2023

obrázek článkuO tom, že podlahové vytápění je ekonomické, efektivní a pro člověka komfortní, budeme brát jako fakt a zaměříme se nyní na suchý způsob pokládky, neboť v poslední době přibývají rekonstrukce a tento způsob je pro tyto situace vhodný. Jednak proto, že stávající konstrukci nezatěžujeme další vlhkostí, ale také ji neovlivníme zbytečnou hmotností

 
 

Loni patnáct, letos už pětapadesát! Požárů fotovoltaiky přibývá

Redakce | Pátek, 10. listopad 2023

obrázek článkuHasičský záchranný sbor České republiky eviduje do konce září letošního roku celkem 55 požárů fotovoltaik na našem území. „Z toho ve 29 případech, tedy více než polovině všech případů, se jednalo o požár v budovách pro bydlení," uvedl Jiří Frölich, tiskový mluvčí HZS ČR. Jenom za poslední dva měsíce od července jich bylo 10, přitom za celý loňský rok pouhých patnáct.

 
 

Zažijte Dny pasivních domů s DOMY ATREA

Markéta Kristová | Čtvrtek, 02. listopad 2023

obrázek článkuChystáte se stavět dům v pasivním standardu a chcete bydlet komfortně, zdravě a ohleduplně k přírodě i vaší peněžence? Přijměte pozvání na Dny pasivních domů s DOMY ATREA.

 
 

Návštěvníci si jubilejní 10. ročník Dne otevřených dřevostaveb užili

Komerční sdělení | Sobota, 28. říjen 2023

obrázek článkuLetošní jubilejní desátý ročník Dne otevřených dřevostaveb, který se uskutečnil v sobotu 7. října 2023, se vydařil. Počasí bylo příjemné, mimořádně atraktivní byly dřevostavby, které zájemci mohli navštívit, pestrá byla také jejich struktura: k vidění byly kromě rodinných domů v různých fázích dokončení i základní škola, dům pro seniory či nástavba pro sociální bydlení.

 
 

Skrytá zárubeň a dveře Dorsis zajistí akustický klid v noční zóně bytu

Komerční sdělení | Čtvrtek, 19. říjen 2023

obrázek článkuStavíte nebo rekonstruujete? Určitě chcete podobu svého nového domova dotáhnout do dokonalosti. Nejde jen o to, aby byl domov krásný a moderní, chceme přeci zvýšit samotnou kvalitu bydlení.

 
 

WOOD BASE musí znát každý projektant i architekt

Komerční sdělení | Pondělí, 16. říjen 2023

obrázek článkuADMD představuje "WOOD BASE" - průlomový konfigurátor pro návrh dřevěných konstrukcí. Certifikované skladby pro dřevostavby jsou nyní snadno dostupné na jediném místě pro všechny projektanty i architekty.

 
 

Konference Interiéry: Téma EKONOMICKY & EKOLOGICKY

Redakce | Pondělí, 16. říjen 2023

obrázek článkuZačátkem listopadu se již po dvanácté koná odborná konference INTERIÉRY. Tentokrát to bude přesně ve čtvrtek 2. listopadu 2023 a stejně jako loni v úžasném prostoru přednáškového sálu Rotunda na Brněnském výstavišti.

 
 

S realizací stavebního záměru vám pomohou v POL-SKONE v Hrobicích u Pardubic

Komerční sdělení | Pondělí, 09. říjen 2023

obrázek článkuSpolečnost POL-SKONE CZ, distributor dřevěných dveří a oken pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko, otevřela nový areál v Hrobicích u Pardubic. Kromě centrálního expedičního skladu je zde nyní k dispozici expozice kompletního sortimentu pro stavbu nebo rekonstrukci domu či projektu, včetně poradenství. Firma tak zpřístupnila nabídku svého širokého portfolia, což usnadní výběr produktů obchodním partnerům i koncovým zákazníkům.

 
 

Ještě váháte nad podlahovým vytápěním?

Komerční sdělení | Pátek, 06. říjen 2023

obrázek článkuTak to byste neměli. Podlahové vytápění je totiž budoucnost a nemá konkurenci. Skutečnost je taková, že celoplošné sálání tepla směrem od podlahy připraví uživateli skutečně příjemnou pohodu. Teplo od nohou je prostě komfortní. Ale to by ke spokojenosti zřejmě nestačilo.

 
 

Aktuálně: Získejte podporu ADMD. Vhodnou příležitost najdete na konferenci WOOD CAMP LIVE

 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »
  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop