Archiv oborových článků

PROFI ODĚVY: Roušky chybí, chceme nejen řemeslníkům pomoci alespoň šátky a ochrannými brýlemi

Redakce | Čtvrtek, 26. březen 2020

obrázek článkuSoučasná nouzová situace vyburcovala nejen jednotlivé občany, aby si navzájem pomáhali. Příkladem firmy, která nechce komunitu svých zákazníků nechat na pospas nedostupnosti ochranných pomůcek, je také AC-T servis, spol. s r. o., která provozuje obchodní síť PROFI ODĚVY.

 
 

Novinka: Epoxidové podlahy – jednoduché a designové řešení

Komerční sdělení | Čtvrtek, 26. březen 2020

obrázek článkuEpoxidová podlaha skýtá celou řadu výhod nejen při aplikaci, ale také při samotném užívání. Z těchto výhod jmenujme zejména jejich ekonomickou a časově méně náročnou aplikaci, žádné spáry, snadnou údržbu a výbornou mechanickou i chemickou odolnost.

 
 

Podlahové systémy fermacell® vs. lité podlahy? Výsledek ukáže nové video

Komerční sdělení | Středa, 25. březen 2020

obrázek článkuNové, přibližně tři a půl minutové video prezentuje hlavní výhody suchých podlahových systémů fermacell® ve srovnání s litými procesy, a to jak anhydritovými, tak betonovými.

 
 

Nerezový odtokový žlab Aquarius - konec nežádoucích průsaků vody v koupelně!

Komerční sdělení | Čtvrtek, 12. březen 2020

obrázek článkuSváry jsou již minulostí... Odborníci z firmy Chuděj se rozhodli novou dekádu začít modernějším přístupem ke koupelně – novinka firmy, odtokový žlab Aquarius, je vyráběn lisováním, a tedy bez svarů. To v praxi znamená lepší ochranu koupelny před nežádoucími průsaky vody. Tato nová technologie usnadňuje a zároveň posunuje hranici možnosti snadnějšího pracovního procesu výroby a montáže.

 
 

Podlahové vytápění je pro dřevostavbu to nejlepší

Komerční sdělení | Pondělí, 02. březen 2020

obrázek článkuSálavý způsob vytápění, který poskytuje plošné podlahové topení, je pro člověka pocitově nejpříjemnější. Lepší tepelnou pohodu, díky prostorovému rozložení teplot ve vytápěné místnosti, jiná technologie jednoduše nedokáže nabídnout.

 
 

WOODMOOD - a dřevo má náladu!

Komerční sdělení | Středa, 26. únor 2020

obrázek článkuJakou má dřevo náladu? Jakoukoli. Záleží na vašem aktuálním osobním rozpoložení, na interakcích s okolím, na počasí i podnebném pásu, na denní době, na erupcích na slunci... Nemusíme být však slovutnými filosofy, abychom vyřešili otázku, jakou evokuje dřevo náladu. Dle průzkumu mezi návštěvníky naší expozice na veletrhu FOR WOOD jsme došli k zajímavým závěrům, o které se s vámi rádi podělíme.

 
 

Ocenění za TOP expozici na veletrhu FOR WOOD 2020 získala společnost Puidukoda

Jiří Kuthan | Středa, 26. únor 2020

obrázek článkuOcenění TOP EXPO za jednu ze tří nejlepších výstavních expozic na veletrhu FOR WOOD 2020 v Praze získala firma Puidukoda CZ s.r.o. za stánek propagující novou značku WOODMOOD.

 
 

Studenti Fakulty architektury ČVUT budou zpracovávat projekt na dům inspirovaný návrhem Adolfa Loose

Redakce | Středa, 26. únor 2020

obrázek článkuPlány na pozoruhodnou komorní celodřevěnou stavbu rozpracovanou Adolfem Loosem budou v letním semestru připravovat v rámci výuky studenti Ateliéru Girsa z Ústavu památkové péče Fakulty architektury ČVUT. Bude to příspěvek fakulty k 150. výročí narození tohoto světoznámého českého architekta.

 
 

Studentská soutěž dřevěných staveb o ceny za 200 000 Kč byla zahájena

Redakce | Pondělí, 24. únor 2020

obrázek článkuMáte rádi dřevo a ve škole navrhujete stavby? Přihlaste se do největší české studentské soutěže zaměřené na dřevěné stavění „Stavby s vůní dřeva", kterou po osmé vyhlašuje Nadace dřevo pro život. Laické i odborné veřejnosti ukážete svůj talent, zasoutěžíte si a získáte neocenitelnou zkušenost. Navíc můžete vyhrát finanční odměnu 50 000 Kč a další finanční i hodnotné ceny.

 
 

Konec natírání: Dřevěný povrch bez údržby zaručí nová barva Natureffekt

Komerční sdělení | Čtvrtek, 20. únor 2020

obrázek článkuKonec natírání. Firma Holzwerke Ladenburger, představuje nový odstín - Natureffekt, který ochrání dřevěnou fasádu.

 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop