Ceny pro soutěžící

Tisk

Ceny pro soutěžící firmy časopisu Dřevo&Stavby 2014

Přidat na Seznam.cz

Hlavní partner soutěže je 10. veletrh dřevostaveb a využití dřeva pro stavbu - FOR WOOD 2015

Dřevostavba roku - hlavní cena časopisů Dřevo&Stavby a sruby&roubenky pro absolutního vítěze soutěže - putovní dřevěná knihovna od výtvarníka M. Patřičného

Vítězný dům – absolutního vítěze soutěže určují hlasující soutěže Dřevostavba roku. Absolutním vítězem soutěže Dřevostavba roku se stává dům, který získá absolutně nejvyšší počet hlasů ve finálovém kole soutěže, a to za oba časopisy Dřevo&Stavby i sruby&roubenky. Zástupce vítězného domu získává putovní plastiku od výtvarníka Martina Patřičného – www.patricny.com s vyrytým názvem vítěze každého ročníku, diplom + prezentaci na webu v rámci soutěže Dřevostavba roku jako vítěz ročníku + prezentaci v časopisu Dřevo&Stavby v čísle 2/2015 či sruby&roubenky 2/2014.

Vítězný dům – vítěze finálového kola určují hlasující soutěže Dřevostavba roku. Zástupce vítězného domu získává diplom + prezentaci na webu v rámci soutěže Dřevostavba roku jako vítěz ročníku + prezentaci v časopisu Dřevo&Stavby v čísle 2/2015.


Vítězná firma získává výstavní plochu 15 metrů čtverečních ZDARMA na veletrhu FOR ARCH/FOR WOOD 2015 pořádaným společností ABF, a.s.

admd logoDřevostavba roku - cena ADMD

Dřevostavba s největším počtem hlasů mezi domy zrealizovanými některým ze členů Asociace dodavatelů montovaných domů. Cenu uděluje zástupce ADMD. Vítěz kategorie má nárok na prezentaci na webu www.drevoastavby.cz a v časopisu Dřevo&Stavby ve vydání 2/2015.

titul 06 2014 230pxDřevostavba roku - cena redakce časopisu Dřevo&Stavby

Dům vybírá a cenu uděluje redakce časopisu. Dřevostavba je prezentována na webu v rámci soutěže Dřevostavba roku jako vítěz ročníku - cena redakce časopisu Dřevo&Stavby + v časopisu Dřevo&Stavby v čísle 2/2015.


Líbil se Vám článek?
gotop