Tisk
Dřevo se zabydluje i v koupelnách

Dřevo se zabydluje i v koupelnách

Helena Petáková | Čtvrtek, 05. červenec 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Originální kresba dřeva propůjčuje nábytku i dalším interiérovým prvkům výjimečnou image, která nikdy dost nezevšední a bude vždy „in". Dřevodekory se kromě jiných prostor postupně zabydlují také v našich koupelnách, kde tvoří dokonalé spojení se sněhově bílou keramikou.

 

Q MONO – návrat k funkcionalismu

Kulatá boční hrana skryté zásuvky modelu Q MONOOstrá boční hrana skryté zásuvky modelu Q MONOModelová řada Q MONO je designovým i spolehlivě funkčním koupelnovým nábytkem z dílny Dřevojasu. Při jeho výrobě bylo použito kvalitních materiálů, které jen podtrhují geometrickou čistotu tvarů. Zajímavým prvkem je zejména skrytá vnitřní zásuvka s výjimečnou chromovou úchytkou v lesklém provedení. Manipulaci s ní vám budou usnadňovat exkluzivní výsuvy ve světové top kvalitě - Hettich se systémem tichého dovření, přehlednost uvnitř zásuvky může ulehčit chytrý organizér.

„Dřevojas nabízí ve spojení s výsuvy Hettich celoživotní garanci kvality a to zdarma, bez příplatku. Co se týká povrchového provedení, na výběr máte jak z dřevodekorů ořech, dub, bříza, wenge nebo klasické bílé. Model Q MONO se může klidně vysoce lesknout materiálem Senosan v provedení bílá, antracit, červená nebo černá. Kromě povrchové úpravy si můžete vybrat i tvar hran – volit lze ostrou nebo kulatou boční hranu" informuje Ing. Zdeněk Blažek, manager marketingu společnosti Dřevojas, tradičního výrobce kvalitního nábytku do koupelny.

 

INFINITY – pro náročné

pohled na model koupelnového nábytku INFINITY z dílny Dřevojasu. Nikde nekončící design! Stejný pocit budete mít i vy, pokud rukou přejedete po hladkém povrchu štíhle elegantní jednozásuvkové koupelnové skříňky modelu INFINITY. Stejnému - jednoduchému stylu, bylo podřízeno i tenké umyvadlo SLIM s odkládacími plochami po obou stranách. Krásu dřevodekoru ořech na čelní ploše skříňky neruší žádné úchytky – ta je skryta v její spodní části, kde slouží k pohodlnému otevření. Skříňka je samozřejmě opatřena kvalitními výsuvy Hettich s tlumením dorazu. Ke koupelnové skříňce s umyvadlem skvěle ladí galerka opatřená oboustranným zrcadlem s úložným prostorem za zrcadlovou plochou, LED diodovým osvětlením s bezdotykovým ovládáním osvětlení. Skvělým doplňkem bude tomuto modelu také vysoká závěsná skříň opět s bezúchytkovým otevíráním.

 

Model TOP – absolutně jiný

Model TOP, provedení ořech, umyvadlo GAMMA.Revoluční pojetí koupelnového nábytku představuje další novinka z dílny Dřevojasu – modelová řada TOP. „Klasické koupelnové skříňky jsme v tomto případě nahradili umyvadlem tzv. na desku se spodní zásuvkou. Tento model je závěsný s chromovou konzolí a působí tak minimalistickým dojmem," informuje dále Ing. Zdeněk Blažek. Naprosto jedinečná je nejen možnost výběru barevného provedení čelní strany zásuvky - ořech nebo materiál vysoký lesk Senosan bílý! K tomuto modelu lze zkombinovat některé ze tří vysoce designových umyvadel. Ať už sáhnete po modelu GAMMA, oválném typu SAN nebo hranaté variantě KAPPA, vždy docílíte výjimečného výsledku! Řada TOP představuje originální řešení možná právě pro vaši koupelnu.

 

Vaše komentáře (2)

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop