Tisk
Sklo v interiéru? Hra se světlem, design i bezpečí

Sklo v interiéru? Hra se světlem, design i bezpečí

Redakce | Úterý, 04. září 2018 |

Přidat na Seznam.cz

Obliba skla v interiéru neustále roste a i celoskleněné dveře či dokonce stěny jsou stále žádanější. Sklo je přírodní materiál, který do interiéru vnese světlo, lehkost a prostor. Navíc se hodí prakticky všude a do každého stylu a díky speciálním úpravám zajistí i potřebné soukromí.

OTEVRENE 233OTEVRENE 302Program celoskleněných dveří a stěn SAPGLASS nabízí širokou škálu hladkých skel, která lze dekorovat vzorem nebo barvou. Patří mezi ně i satinovaná skla, která jsou průsvitná a díky speciální povrchové úpravě se snadno udržují a nedrží se na nich otisky prstů. Specialitou je sklo Graduel, které ze satinované části plynule přechází na čiré.

Při vzorování jednotlivých skleněných dveří a stěn se používají nejen osvědčené technologie, jako jsou pískování, gravírování, digitální tisk či sítotisk, ale nově také vysoce odolný keramický tisk. Jeho výhodou je, že se tištěný motiv stává po zapečení při vysoké teplotě přímo součástí skla a je odolný proti poškrábání, vodě, UV záření i změně teplot. Skleněné dveře s vhodným sklem a motivem tak můžete použít i do místností, kde chcete mít naprosté soukromí – ložnice, toalety, zasedací místnosti apod.

Celoskleněné dveře a stěny SAPGLASS jsou vyrobeny z bezpečnostního kaleného skla, které má oproti klasickému sklu podstatně lepší vlastnosti a je téměř nerozbitné. I rozměrově nám sklo poskytuje mnohem lepší možnosti než klasické dřevěné dveře. Obyčejné otočné celoskleněné dveře v zárubni mohou mít max. rozměr 100×245 cm, dveře celoskleněné posuvné pak 140×245 cm. V tomto případě počítejte s tím, že dveře budou vážit asi 90 kg.

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Nábytek a doplňky”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop