Tisk
Přijďte na předváděcí den firmy MS Haus a odneste si předplatné zdarma!

Přijďte na předváděcí den firmy MS Haus a odneste si předplatné zdarma!

Dagmar Šimonová | Úterý, 19. červen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Prostřednictvím našich webových stránek jsme Vás 28.4.2012 pozvali na montáž domu společnosti MS Haus. 50 prvních návštěvníků si odneslo i předplatné časopisu Dřevo&Stavby. Tentokrát Vás zveme na den otevřených dveří do kompletně dokončené stavby! Pokud tedy jste příznivci kvalitního, rychlého, ekologicky a hlavně ekonomicky úsporného bydlení, zveme Vás v sobotu 23.6 od 9 do 17 hodin co nejsrdečněji do domu, jehož montáž hrubé stavby jste mohli vidět na vlastní oči! Stejně jako tomu bylo v dubnu, stavbu naleznete přímo v Praze v Třebonicích v ulici Do zahrádek II, nedaleko obchodního centra Metropole Zličín, autobusového nádraží a zastávky metra Zličín.

Prvních 50 návštěvníků opět obdrží zdarma půlroční předplatné časopisu Dřevo&Stavby, kde se mohou seznámit s dalšími druhy a typy dřevostaveb!

Dům bungalov MS 04 ve variantě DPro tuto příležitost byl zvolen nejoblíbenější dům z portfolia společnosti, bungalov MS 04 ve variantě D, který je doplněn garáží. Jedná se o přízemní stavbu, která je svou promyšlenou dispozicí vhodná pro tří až čtyř člennou rodinu. Dispozice je navržena jako spojený prostor obývacího pokoje s jídelnou a kuchyní, který je přímo propojen s ostatními místnostmi. Příjemná dispozice domu je dále doplněna použitím desek Fermacell Greenline, které jsou již v domech společnosti MS Haus s.r.o. standardem. Tyto desky zlepšují vnitřní prostředí domu mimo jiné tím, že přírodní Keratin dokáže vázat škodliviny a pročišťovat vzduch v místnosti. Společnost MS Haus je jedinou společností, která používá tyto desky ve standardní konstrukci.

Vzhledem k otevřenému prostoru domu je vhodné v domě umístit krbová kamna či krb, který dokáže prohřát všechny místnosti domu. Pro tento typ domu bylo téměř ideální použití prefabrikovaného, pouze ze dvou dílu složeného komínu, dodávaného společností Schiedel. Jedná se o komín Schiedel Kingfire Parat. Tento komín je unikátní v tom, že do tělesa komínu je již zabudovaný krb a proto tento systém zabírá plochu menší než 0,4m2 včetně obložení. Doba montáže komínu na stavbě netrvá déle než hodinu o čemž jste se mohli na vlastní oči přesvědčit koncem dubna. Tento systémový komín s krbem se do dřevostavby hodí nejen pro jeho vysokou prefabrikaci, ale i protože výkon krbu je přizpůsoben tepelné ztrátě domku, která nepřekročí hodnotu 5 kW a obytný prostor nebude neúměrně přetápěn.

Budeme se těšit na Vaši návštěvu. Pro případné dotazy budou zaměstnanci firmy MS Haus připraveni zodpovídat Vaše dotazy.

Vaše komentáře (1)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop