Tisk
Přijďte na „Dny dřeva" ve firmě HAAS a nakoukněte pod pokličku výroby dřevostaveb

Přijďte na „Dny dřeva" ve firmě HAAS a nakoukněte pod pokličku výroby dřevostaveb

Dagmar Šimonová | Středa, 08. srpen 2012 |

Přidat na Seznam.cz

Společnost Haas Fertigbau Chanovice pořádá ve dnech 15. a 16. září 2012 „Dny dřeva ve firmě HAAS". V rámci této akce si budete moci prohlédnout moderní dřevozpracující závod v pošumavských Chanovicích, který Vás jistě zaujme nejen svoji velkolepou rozlohou, ale také zajímavými technologiemi.

Co na Vás v Chanovicích čeká

HAAS letecký snímek 1Publiku 2Připraveny jsou jak odborné prezentace zaměřené na realizaci a diagnostiku dřevostaveb, doprovodná výstava, tak i zajímavé cenové podmínky pro zájemce o koupi rodinného domu. Na děti i dospělé návštěvníky čeká bohatý doprovodný program, během kterého vystoupí známá skupina Rangers (dříve Plavci). Bližší informace k akci a programu naleznete v sekci Aktuality na stránkách společnosti HAAS, kde s blížícím se datem Dnů dřeva přibude podrobný program celé akce.

Jak společnost Haas Fertigbau vznikala

Haas Fertigbau je společnost s téměř stoletou tradicí ve výstavbě montovaných staveb na bázi dřeva. Společnost se v devadesátých letech 20. století stala z původně ryze české výrobní a stavební společnosti součástí rozsáhlého evropského firemního koncernu HAAS GROUP se sídlem v bavorském Falkenbergu s více než 30 pobočkami po celé Evropě a několika tisíci zaměstnanců.

Haas Fertigbau ChanoviceVzhledem ke značnému produktovému záběru, který zahrnoval výstavbu rodinných domů, nejrůznějších objektů pro administrativu, školství a zdravotnictví, stavby halového charakteru pro sport, průmysl i zemědělství, dodávky kompletních střešních konstrukcí a také výrobu stavebních materiálů a prvků na bázi dřeva, byla společnost Haas Fertigbau s platností od 1.1.2011 z logistických důvodů rozdělena na dvě společnosti: Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. - společnost, která se zabývá produkcí a výstavbou všech uvedených staveb a střešních konstrukcí a Holzindustrie Chanovice s.r.o. - společnost, která se zabývá produkcí stavebních materiálů a prvků na bázi dřeva a pilařskou výrobou.

Co takhle si vybudovat nejprve přízemí a patro dostavět až později?

Haas Fertigbau Chanovice - rodinný dům LineaZákladní nabídka společnosti Haas Fertigbau Chanovice s.r.o. obsahuje několik desítek typových domů – dvoupodlažních i bungalovů. Nechybí zde ani osvědčená zlatá střední cesta - domy, u kterých je přízemí dokončeno na klíč (tudíž je možno je ihned využívat) a podkroví připraveno k následné dostavbě podle možností každého klienta. Toto etapové rozdělení průběhu výstavby velmi efektivně sníží počáteční investici do bydlení a přitom zachová možnost rozšíření rodinného domu  do budoucna.

Haas Fertigbau se orientuje na budoucnost

V rámci svého dalšího dynamického rozvoje, vzdělávání a zvýšení produktivity zaměstnanců získaly společnosti HAAS FERTIGBAU CHANOVICE a HOLZINDUSTRIE CHANOVICE aktuálně také velmi významný grant pro rozvoj vzdělanosti pracovníků obou společností, a to v projektu s názvem „Komplexní rozvoj znalostí, dovedností a kompetencí zaměstnanců ke zvýšení adaptability zaměstnanců a konkurenceschopnosti podniku". Tento projekt je spolufinancován Evropskou unií (EU), Evropským sociálním fondem (ESF) a operačním programem Lidské zdroje a zaměstnanost (OP LZZ).

Vaše komentáře (0)

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop