Tisk
ADMONTER DESIGN CONTEST 2012 má svého vítěze!

ADMONTER DESIGN CONTEST 2012 má svého vítěze!

Dagmar Šimonová | Pátek, 23. listopad 2012 |

Přidat na Seznam.cz

První ročník studentské soutěže ADMONTER DESIGN CONTEST 2012 o návrh interiérového vybavení za použití velkoplošných desek či podlah Admonter mohl vyhrát jen jeden. Těžké rozhodování zažila odborná komise složená z vedení firmy STIA Holzindustrie GmbH, architektů a odborníků, kteří se setkali v rakouském ADMONTU, aby rozhodli svým hlasováním.

Vítězem pro rok 2012 se stala Bc. Michaela Foltýnová z FAST VUT Brno, se svým návrhem VISTAWALL.

fab6495898Soutěž ADMONTER DESIGN CONTEST 2012 vyhlásila rakouská společnost STIA Holzindustrie GmbH a mohl se jí zúčastnit každý student vysoké školy, který se zajímá o architekturu a design. Úkolem soutěžícího bylo navrhnout designový kousek pro interiér za pomoci vrtsvených velkoplošných desek Admonter, ze kterých se vyrábí nábytek a interiérového vybavení v možné kombinaci s dřevěnými podlahami. Pro své návrhy mohli soutěžící vybírat ze široké škály klasických eropských dřevin, jako jsou: dub, buk, javor, jasan, modřín, smrk, ale také z tepelně opracovaných dřevin: mocca dub, mocca jasan, mocca robbinie, nebo z amerických dřevin: třešeň a ořech, popřípadě ze speciálních: modřín starý, stará alpská prkna a cirbe. Navržené interiérové vybavení mohlo být dále kombinováno i s jiným materiálem, jako je nerez, kůže nebo kámen.

Uzávěrka soutěže proběhla 25.10.2012 a její vítěz získal zájezd pro dvě osoby s ubytováním v *** hotelu na dvě noci, prohlídku výroby podlah a desek Admonter a skipass na ledovec Der Dachstein. Prohlédněte si návrhy šesti prvních soutěžících.

Admonterget picture (1)get pictureget pictureget pictureget picture (2)

Vaše komentáře (0)

Líbil se Vám článek?

Nejnovější články v kategorii “Aktuálně”

Více článků »

Nejoblíbenější projekty dřevostaveb

Zobrazit celý katalog »

  • Banner

Akce / DřevoStavby

Zobrazit kalendář »

  • Banner

Proč jste na portále DŘEVO&stavby?

gotop